lekarz Katarzyna Szczepaniak

Ostrów Wielkopolski

Jest to lekarz o jakim wszyscy marzymy: wspaniały fachowiec, cudowny człowiek dla którego pacjent jest najważniejszy.Jest osobą przemiłą, ciepłą, serdeczną dla pacjentów i ich rodzin.Pani doktór opiekowała się moją mamą która trafiła na jej oddział w bardzo ciężkim stanie. Podeszła bardzo indywidualnie do mojej mamy, pozmieniała leki i w ciągu 3 tygodni stan zdrowia bardzo się poprawił.Życzę wszystkim takiego lekarza.

lekarz Katarzyna Pawlik

zzoz
3 maja
Ostrów Wielkopolski

Niesamowicie oddany lekarz,nie pozostawi pytan bez odpowiedzi,zawsze udziela pelnych informacji. Mila i oddana pracy

dr n. med. Alicja Klich-Rączka

Nzoz Ugorek
ul. Ułanów
Kraków

Nie znam lepszego geriatry !!!!!!!! Jestem pacjentem już od wielu lat.Pani doktor kocha ludzi a szczególnie starych.To bardzo dobry człowiek

lek. med. Maciej Grodzicki

Centrum Medyczne Nasze Zdrowie
ul.Etiudy Rewolucyjnej 48

Pan Doktor bardzo nam pomógł w sytuacji podbramkowej. Cudowny człowiek, bardzo dziekuję! polecam wszystkim pacjentom!

Opinia dodana przez: Jakub Pawluk

dr n. med. Marcin Walter

"Klinika Krakowska"- Przychodnia Specjalistyczna
ulica Mehoffera 6
Kraków

Lekarz godny polecenia kompetentny , znający się na swoim fachu lekarz który jest skłonny poświecić swój wolny czas na pomoc pacjentom.Na prawdę polecam.

lekarz Jolanta Szkliniasz

Centrum Medyczne "PAPROCANY"
ulica Sikorskiego 103
Tychy

Lekarz z prawdziwego zdarzenia. Super fachowiec. Znakomity człowiek. Profesjonalista pod każdym względem. Choć specjalizuje się w geriatrii, jest również świetnym psychologiem. Leczy moją mamę a przy okazji i mnie wyciągnęła z dołka psychicznego. Jestem jej niezmiernie wdzięczna. Obyśmy takich lekarzy mieli znacznie więcej. Polecam ją wszystkim w 100 %.

dr Józef Pilzak

Geriatra, Lekarz rodzinny

Kraków

znakomity lekarz, opiekował się moją babcią a następnie ja również przepisałem się do niego.miły, pomocny i fachowiec w każdej kwestii.zawsze znajdzie czas i rozwiązanie.

lekarz Dorota Łukaszuk

Centrum Leczenia Chorób Przewlekłych
Bitwy Warszawskiej 1920r nr 18

Przemiła, kompetentna pani doktor, z ogromną wiedzą. Bardzo cierpliwa, wszystko wyjaśnia. Poświęca pacjentowi dużo czasu. Wzbudza zaufanie.