Lekarze Józefów

Reumatolog

Gabinet Reumatologiczno-Internistyczny
Iglasta 1
05-410 Józefów

wspaniały lekarz, ma dobra intuicję, trafnie diagnozuje pacjenta.polecam, warto także posłuchać wskazać Pani Doktor.
Opinia dodana przez: Marta

Izabela Witkowska

Logopeda

Grottgera 27
05-410 Józefów

Staś zaczął terapię we wrześniu, nie było łatwo się dostać - bo okazuje się że dużo pacjentów z poprzedniego roku szkolenego kontynuuje terapię po wakacajch - dlatego warto było dzwonić pod koniec sierpnia. Namiar dostałam z polecenia od koleżanki, ale i tak tu zajrzałam ;) dr Google zawsze podpowie :) Powiem tak - tego rodzaju wpisy z oceną na "max", budzą u mnie zawsze nutkę podejrzenia - ale rzeczywistość zweryfikowała ...

lekarz Aleksandra Golik

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Miejska w Józefowie
05 - 420 Józefów ul. M.C. Skłodowskiej 5/7
Józefów

Lekarz z powołania. Wytłumaczyła wszystko, a przede wszystkim wysłuchała. Odpowiedziała na każde pytanie

lekarz Paweł Siennicki

Medycyna estetyczna

Asnyka 2
05-410 Józefów

Wspaniały lekarz, godny zaufania, wyrozumiały, cierpliwy, pacjent czuje się bezpieczny i zrozumiany. Nawet idąc do lekarzy, prywatnie nie często spotykam się z taką życzliwością lekarza do pacjenta. Pozdrawiam serdecznie Krystyna
Opinia dodana przez: Krystyna

dr n. med. Adam Fangrat

Pulmonolog, Specjalista USG

Centrum Medyczne "Józefów"
ul. Armii Krajowej 4
05-410 Józefów

Bardzo dobry lekarz, który umie podejść do pacjenta i sprawić, by ten mu zaufał, nawet jeżeli przypadłość jest bardzo niewygodna dla niego i ciężko o niej mówić. Polecam!
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Jacek Kądziela

Luksusowa 14
05-410 Józefów

Pan doktor jest bardzo sympatyczny i kompetentny, czułam, że się naprawdę mną zainteresował, słuchał mnie uważnie, dużo pytał i odpowiadał wyczerpująco. Był bardzo miły, choć byłam dociekliwa i kilka razy pytałam o to samo. Naprawdę świetny kontakt, nie czułam się skrępowana, jak to bywa u innych lekarzy. Uśmiechnięty, życzliwy, polecam!!
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Dariusz Rodkiewicz

05-410 Józefów

W dwóch słowach " półtora gościa " Dzięki wielkie dla całego teamu : Dariusz Rodkiewicz ,Agnieszka Plątkowska ,Bartłomiej Kuć ,Renata Uchaniuk , Marta Kryńska .... Ablowany 9 sierpnia bieżącego roku ;-)
Opinia dodana przez: Adam K.

lek. dent. Bartosz Borycki

AMERDENTAL NZOZ
ulica Polna 59
05-420 Józefów

Wspaniały lekarz. Fachowiec. Kompetentny, miły, uprzejmy, ludzki i bardzo pomocny. Jestem Panu Doktorowi bardzo wdzięczny za fachową i wspaniałą pomoc. Polecam z całego serca. Mirek ojciec Sebastiana.
Opinia dodana przez: Mirosław

lekarz Ewa Kolasińska-Gliwa

Lekarz rodzinny, Pediatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej NASZE ZDROWIE
ulica Kościuszki 54
23-460 Józefów

Wspaniały lekarz. Zawsze można na Pani doktor polegać. Zawsze doradzi, pomoże. Aby więcej takich było.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Ewa Racicka

Mazowieckie Centrum Neurorehabilitacji i Psychiatrii
ul. 3 Maja 127
05-420 Józefów

Dr Racicka opiekuje sie córką 5 lat. Córka ze stanu mocno niebezpiecznego, ryzykownego i bardzo uciążliwego dla niej samej i całego otoczenia, przeszła długą drogę. Wczesniej 9 lekarzy wydawało sprzeczne opinie - 4 lekarze w CDZ w Warszawie, dwu prywatnych w centrum, 3 w Szpitalu Mazowieckim (tam wiekszosc na pol etatu i kontakt bardzo utrudniony). Dr Racicka w kazdej sytuacji umiala zachowac usmiech i opanowanie, konkretne rady, powolne kroki, spokój, ...
Opinia dodana przez: Monika

mgr Joanna Pniewska

Logopeda

Gabinet Terapii Logopedyczno - Pedagogicznej
Sienkiewicza 54B
05-420 Józefów

Byłem z dzieckiem na dniu bezpłatnych diagnoz w dniu 5.03.2011, gabinet bardzo ładny a dziecko było zachwycone Panią Logopedką. Z czystym sumieniem mogę polecić tego Logopedę.

lekarz Artur Chudzik

Górna 23/12
05-420 Józefów

Wysokiej klasy specjalista , nie spotkałem ani jednej osoby która by miała o nim złe zdanie. Pomógł mi wiele razy kiedy miałem poważne problemy zdrowotne. Polecam wszystkim tego lekarza.
Opinia dodana przez: Janusz
Pani Doktor super lekarz. Troskliwa, oddana swojej pracy. Bardzo życzliwa i empatyczna nie tylko w stosunku do pacjenta ale i rodziny. Bardzo dziękuję Pani Doktor za opiekę nad moim mężem.
Opinia dodana przez: Krystyna Gołębiewska

lekarz Marek Kiliszek

05-410 Józefów

Wspaniały lekarz, cudowny człowiek. Dr Kiliszek zajął się mną jak żaden inny kardiolog. Szczegółowy wywiad, zlecony komplet badań, finalnie skierowanie na ablacje, którą sam przeprowadził. Tydzień po zabiegu i zegarek nie wykrył ani jednego migotania przedsionka, wcześniej kilkanaście-kilkadziesiąt dziennie. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Przemysław F.

lekarz Arkadiusz Burbicki

05-410 Józefów

U doktora leczył się mój mąż . Badania , poświęcenie czasu, podejście do pacjenta , kultura - życzmy sobie wszyscy takich lekarzy :)
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Szymon Głodała

05-410 Józefów

Cierpliwy w stosunku do pacjenta. Dużo tłumaczy, wysoka kultura osobista. Wiedza na wysokim poziomie.

lekarz Karol Wrzosek

05-410 Józefów

25 maja przywieziony byłem o 3 nocy do szpitala na ul. Hożej w Warszawie. Miałem zawał STEMI. Zapchana w 100 % PTW pozostałe zapchane na 90%. Doktor Wrzosek wybiegł na sale operacyjną z głębokiego snu albo przy udziale potwornego zmęczenia - ale to tylko subiektywna opinia, był w 150% cały czas zaangażowany ! W oka mgnieniu przystąpił do opowiadania co się dzieje i co będzie najlepszym dla mnie rozwiązaniem. Zaufałem ...
Opinia dodana przez: Bartek

mgr Ewa Konowrocka

Pielęgniarka

Hospicjum Domowe
05-420 Józefów

Miła ,zawsze uśmiechnięta.Fachoeiec w swojej dziedzinie.Gdy moja mama była umierająca, zawsze mogliśmy na panią Ewę liczyć.Wszystkim polecam Hospicjum W Józefowie

dr hab. n. med. Jacek Ogrodnik

Urolog

N.Z.O.Z. CHIRON
11 Listopada 7
05-410 Józefów

Jestem dwa tygodnie po zabiegu usunięcia stulejki ( plastyka + przedłużenie wędzidełka ) Szwy wypadły po tygodniu, opuchlizny nie było praktycznie wcale i śladu nie ma że coś było robione. Mogę powiedzieć już, że dzięki temu lekarzowi jestem w pełni sprawny i zadowolony z zabiegu w 100% Szczerze polecam...Człowiek profesjonalista i godny zaufania :)

lekarz Marek Królak

Pediatra, Wizyty domowe

Józefów

To już nasza trzecia wizyta u Pana Doktora zawsze w innej sprawie i zawsze wizyta w przyjaznej atmosferze, wszystko dobrze objaśnione i skutkujące szybkim powrotem do zdrowia dziecka. Dziękujemy za świetne podejście
Opinia dodana przez: Marika