Lekarze Legnica

mgr Beata Szejna-Pęcikiewicz

Psycholog

Najświętszej Marii Panny 14 lok. 3
59-220 Legnica

Empatia, sposób tłumaczenia problemów, urok osobisty, kompetencje. Cóż dodać , szkoda, że nie ma więcej takich psychologów....
Opinia dodana przez: Waldemar
{'id': 4385, 'name': u'Legnica'} Terapeuta
                                       mgr Joanna Komendecka

mgr Joanna Komendecka

Terapeuta, Logopeda dziecięcy

Centrum Terapeutyczne dla dzieci i dorosłych LOGORYTM
Plac Słowiański 1
Legnica

Serdecznie polecam! Pani Asia to osoba B.kompetentna, o dużej wiedzy. Synek miał duże kłopoty z mowa- nieplynnoscia. Odwiedziliśmy kilka logopedow, żaden nie umiał nam pomoc. Dopiero Pani Joanna wiedziała, jak z nim pracować. Chodziliśmy ponad rok. Wizyty w milej atmosferze, bez pośpiechu. Wszystko dokładnie wyjaśnianie. Polecam z całego serca! Jeśli logopeda to tylko Pani Komendecka!!!
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Anna Kazimierczak

59-220 Legnica

z wizyty jestem zadowolona,pani doktor okazała się osobą bardzo konkretną i rzeczową, w prosty i jasny sposób opisała przyczynę mojego schorzenia,jednocześnie udzielił wielu praktycznych porad,gorąco polecam i serdecznie dziękuję.

lekarz Katarzyna Krępuła

Internista, Endokrynolog

Galaktyczna 20/1
59-220 Legnica

Miałam przyjemność być u Pani doktor Krępuły na konsultacji we Wrocławiu. Korzystałam już wcześniej z pomocy Pani Doktor. Diagnozuje rzetelnie i wiarygodnie. Szczegółowo wyjaśnia możliwe przyczyny dolegliwości. Pani Doktor jest bardzo uprzejma, konkretna i rzeczowa.

lekarz Adam Rzechonek

59-220 Legnica

Fantastyczny specjalista , złote ręce , zabiegi wykonywane z należytą starannością i dokładnością, podejmuje właściwe decyzje, czyta w myślach, właściwie przewiduje przyszłość, dobrym żartem rozładowuje napiętą atmosferę, światowy lekarz , nie boi się wyzwań i przeprowadzania trudnych zabiegów, daje nadzieję. Panie doktorze dziękujemy! Jarosław Mazur z rodziną

dr n. med. Ireneusz Skarbiński

gabinet ginekologiczny
KOSCIUSZKI 46
59-220 Legnica

Witam! Czy ktoś mógłby podać cenę za wizytę u doktora,ponieważ On sam w rozmowie telefonicznej nie chciał tego zrobić, a ja chciałabym m.w. wiedzieć w jakich granicach oscyluje koszt wizyty.Bardzo proszę o odpowiedż .
Opinia dodana przez: Agnieszka

mgr Agnieszka Bień

Rehabilitant dziecięcy, Wizyty domowe

59-220 Legnica

Do Pani Agnieszki trafiliśmy, gdy szukaliśmy pomocy przy rehabilitacji metodą Bobath. Neurolog orzekł, że córka ma globalnie niskie napięcie mięśniowe i będzie mieć wielkie problemy z siadaniem bądź też chodzeniem. Nasz wybór padł właśnie na Agnieszkę, ponieważ z jednej strony oferowała wizyty domowe, a z drugiej wiele mam polecało ją właśnie. Podczas ćwiczeń Julia była bardzo zadowolona. Ja natomiast przeszłam profesjonalne przygotowanie, w jaki sposób samodzielnie ćwiczyć córkę. Podczas ćwiczeń ...
Opinia dodana przez: Anna Tomak

lekarz Małgorzata Tarapata

Okrzei 4/6
59-220 Legnica

Lekarz świetny. Ale organizacja pracy w placówce zostawia wiele do życzenia. Może rozdzielić przyjmowanie dzieci i dorosłych??? A konkretnie starsze Panie, które, przesiadują w gabinecie około kwadransa!!! Albo wprowadzić rejestrację godzinową??? Bo ostatnio spędziłem z chorym dzieckiem 4 godziny w kolejce.
Opinia dodana przez: Krzysiek

Jacek Zboch

Stomatolog, Ortodonta

bilsego 7 lok 9
59-220 Legnica

doktor Zboch bardzo profesionalnie podszedł do leczenia jasno wytłumaczył mi co możemy osiagnać a czego nie się nie uda (bez zabiegu operacyjnego).jestem już ponad 1,5 roku po leczeniu.w moim odczuciu efekt doskonały jestem pod stałą kontrolą doktora mimo że mieszkam już od 16 m-cy w Niemczech.bardzo szanuje i polecam doktora .jest konkretny rzeczowy jednym słowem profesionalista

dr n. med. Jarosław Goldman

Internista, Kardiolog

Gabinet Jarosław Goldman
Saperska 6/12A
59-220 Legnica

Doktorzy Nauk Medycznych, Profesorowie i Lekarze to Skarb Naszego Narodu. WIELCY LUDZIE. Doktor Jarosław Goldman do takich Ludzi należy. Poświęcił mi dużo czasu, wnikliwie zapoznając się z moimi chorobami współistniejącymi, żeby dobrać dla mnie odpowiednie leki, po których czuję się o niebo lepiej. Cenię Doktora za Przeogromną Wiedzę Medyczną, za Rzeczowość, Skrupulatność, Profesjonalizm i Intuicję. Chylę czoła przed Takimi Ludźmi jak Doktor. CHWAŁA IM ZA TO, że SĄ. Mam to ...
Opinia dodana przez: Bolesława

lek. dent. Sławomir Pastor

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Stomatologia Pastor Sławomir
ul. Gumińskiego 15
59-220 Legnica

Pan doktor jest świetnym lekarzem. Posiada ogromną wiedzę i praktykę w swojej pracy. Chętnie korzystam z leczenia w Jego gabinecie, ponieważ robi to profesjonalnie i bardzo dokładnie a przy tym jest bardzo miły . Jestem bardzo zadowolona z leczenia. Personel, który pracuje razem z doktorem jest przesympatyczny i bardzo miły. Polecam Teresa Mierzwa
Opinia dodana przez: Teresa

lekarz Elżbieta Wilska

Neurolog

Cisowa 7
59-220 Legnica

Cudowny lekarz! Wcześniej byłam u trzech innych legnickich neurologów, ale dopiero dr Wilska wzbudziła moje zaufanie i zachęciła do leczenia. Ujęła mnie swoją wiedzą, troską i empatią. Świetnie dobrała mi leki przeciwpadaczkowe. To dzięki Pani doktor zaakceptowałam tę przewlekłą chorobę a teraz, po 10 latach terapii, mogę uznać swoją epilepsję za zaleczoną. Nie muszę już brać leków (przez 6 lat, stopniowo pod kontrolą Pani doktor, zmniejszałam dawkę aż do całkowitego ...

lekarz Janusz Lewandowski

Gabinet Medycyny Estetycznej
Łukasińskiego 27a/4
Legnica

Bardzo miły, uprzejmy i wesoły lekarz , prowadzi moją pierwsza ciążę, jestem bardzo zadowolona, nigdy nie odczułam że się wywyższa traktuje poważnie pacjentów co da się odczuć podczas rozmów, a przede wszystkim nigdy się nie spóźnił na wizyty [przyjeżdża nawet przed czasem]co jest oznaką szacunku dla innych.

Teresa Lasota

Neurologopeda

Łowicka 38 m 10
59-220 Legnica

Pani Teresa to wspaniały specjalista oraz człowiek. Bardzo pomaga naszemu synkowi, który miał problemy z mową. Jest bardzo wyrozumiała i ma świetne podejście do dzieci. Po kilku spotkaniach postęp jest widoczny, słownictwo stało się znacznie bogatsze, nie boi się mówić i chętniej podejmuje próby rozmowy. Jesteśmy bardzo zadowoleni z terapii u Pani i szczerze polecamy.
Opinia dodana przez: Kristina

lekarz Małgorzata Raczyńska

Różana 5
59-220 Legnica

Bardzo dobry lekarz, stawia prawidłowe diagnozy. Po kilkunastu latach regularnych wizyt moje dzieci nareszcie przestały chorować. Pełny szacunek dla Pani Doktor. POLECAM

Małgorzata Pustułka

ulica Mickiewicza 1A/5
59-220 Legnica

Witam, jestem osobą, która panicznie boi się dentysty. Pani Doktor Małgorzata jest jedyną osobą której oddaje swój los. Bardzo fachowe podejście- cierpliwa kobieta, miła i uprzejma. Ogólnie w gabinecie panuje miła i sympatyczna atmosfera. Pozdrawiam bardzo serdecznie Panią Doktor i wszystkich pracowników gabinetu. Stała- wiecznie spanikowana pacjentka. Roksana ;)

mgr Sylwia Piorun

Rehabilitant, Rehabilitant dziecięcy

AKTIS Sylwia Piorun
59-220 Legnica

Pełen profesjonalizm, moje dziecko ma skoliozę, trzeba było zrobić trg, rotacja powyžej 5 stopni ( wreszcie wiem o co chodzi). Polecam , polecam

lekarz Piotr Gruszka

Kościuszki 46 (wejście od Grunwaldzkiej)
59-220 Legnica

Bardzo dobry lekarz,mimo iż nie jesteśmy z Legnicy to za każdym razem będę jeździć z córką do pana doktora,gdyż jest godny zaufania i wiem,że dziecko jest w dobrych rękach

lekarz Norbert Zapotoczny

59-220 Legnica

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam! Warto było jechać ponad 200 km :) Bardzo miły, rzeczowy i kompetentny, poświęcił mi odpowiednią ilość czasu.
Opinia dodana przez: Ewa Czapla

lekarz Tadeusz Pawlak

Dermatolog

Heweliusza 24 lok. 3
59-220 Legnica

Bardzo dobry, wszechstronnie wykształcony lekarz starej daty - specjalista godny polecenia. Wyleczył mnie i wiele znanych mi osób chociaż specyfika chorób skórnych jest niezwykle trudna i niedowartościowana.