Lekarze Ostrołęka

dr Sylwia Lewowska

IPL
Gorbatowa 7d m. 23
Ostrołęka

Pani doktor Sylwia Lewowska jest super, po prostu najlepsza. Leczymy się u Niej rodzinnie od wielu lat i zawsze, pod każdym względem jesteśmy zadowoleni. Uprzejma, delikatna, profesjonalna, uwielbiana przez dzieci. Z czystym sumieniem polecamy.

lekarz Kazimierz Cybulski

Klinika okulistyczna
Guliwera 9
07-410 Ostrołęka

Znakomity lekarz , fachowiec w dziedzinie pediatrii jakich naprawdę mało , bardzo cierpliwy , konkretny , poświęca pacjentowi dużo czasu. Dzieli się swoją wiedzą na temat choroby bardzo zrozumiale , a nie książkowymi epitetami. Polecam bardzo.

Wanda Dobrzyńska

Wodnika 11
Ostrołęka

Bardzo profesjonalne i ludzkie podejście do każdego pacjenta- zabawna, ciepła, delikatna i pewna swoich umiejętności. Zdecydowanie polecam- jedyny lekarz stomatolog, z którego jestem w Oce zadowolona.

lekarz Marek Buciński

Mazowiecki Szpital Specjalistyczny
Aleja Jana Pawła II 120 A
07-417 Ostrołęka

Zgodzę się z moimi przedmòwniczkami. Lekarz Buciński mimo iż nie ma zbyt wielu tytułòw z przodu nazwiska jest profesjonalnym lekarzem. Nie bagatelizuje żadnego objawu,sam dopytuje o stan zdrowia pacjentki i odczucia w stosunku do ciąży co osobiście uważam za bardzo ważną zaletę . Każdy wywiad lekarski winien opierać się ròwnież na odczuciach pacjentki a nie na dziwnych spekulacjach niedoświadczonych lekarzy i śmianiu się pacjentce w oczy lub poza co gorsza ...
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Anna Krosnowska-Komło

07-410 Ostrołęka

Bardzo fajna Pani lekarz, ma super podejście do dzieci, mój synek Wojtuś uwielbia chodzić na wizyty, nie boi się, ma zaufanie.
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Leszek Wysocki

Kościuszki 49
Ostrołęka

Polecam.Nie tylko dobry lekarz,ale i wspaniały człowiek.Jestem b.zadowolona.Wszystko wytłumaczy na spokojnie,życzliwy,miły,powiem taki swojski chłop.Aczkolwiek ubolewam,że nie będzie już przyjmował w przasnyszu w poradni.No cóż takie życie.Rozważam wizyty w Łysych.choć mam kawałek do przejechania.Ale pocieszam się tym,że jeszcze przez jakiś czas będzie na oddziale ginekol.-położniczym.A przy następnej ciąży będe musiała wybrać kogoś innego.Ale kogo?Doktor Nałęcz nie.Doktora Hubisza też nie.Mam do nich ogromną nie chęć i brak zaufania.
Opinia dodana przez: Małgosia

lekarz Elżbieta Cybulska

Klinika okulistyczna
Guliwera 9
07-410 Ostrołęka

Wielki pozytyw, nic dodać nic ująć. Pani doktor jest przemiła a do tego wspaniale leczy! Polecam szczególnie dla rodziców małych dzieci. Kiedy moje roczne dziecko miało zatkany kanał łzowy, jeden z "wielkich" okulistów chciał wpychać dziecku do kanału "drucik". Nie zgodziłam się i wtedy trafiłam na doktor Cybulską - wyleczyła dziecko przy pomocy kropelek i maści! Później jeszcze wielokrotnie pomagała mi i moim dzieciom.
{'id': 27719, 'name': u'Ostro\u0142\u0119ka'} Pediatra
                                       lek. med. Wojciech  Jakowicki

lek. med. Wojciech Jakowicki

Pediatra, Alergolog

Gabinet alergologiczno-pulmonologiczny
Marii Korzeniowskiej 8
07-410 Ostrołęka

Dla mnie jest bardzo dobrym lekarzem. Z uprzejmością zwraca się do pacjentów. Jest też bardzo doświadczony, zawsze dobrze poradzi co należy robić w przypadku różnych dolegliwości.

lekarz Jarosław Wawryszuk

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Łęczysk 5/7/12
07-400 Ostrołęka

"..poszukując chirurga w Warszawie i Białymstoku od znanych ze swoich kompetencji lekarzy uzyskałem informację, że na miejscu w Ostrołęce mam bardzo dobrego chirurga-onkologa pana Jarosława Wawryszuka. Obecnie jestem po operacji i twierdzę ,że jest to bardzo dobry lekarz nic ująć a jedynie tylko dodawać same pozytywne określenia , godny zaufania. Fachowiec ostrołęczanin i takich w Ostrołęce potrzeba , trudno pogodzić się z myślą ,że nie pracuje w szpitalu w Ostrołęce. ...
Opinia dodana przez: Sylwek

lekarz Beata Gadek

Lekarz rodzinny

07-410 Ostrołęka

Malo jest takich lekarzy jak Pani doktor Gadek......To jest lekarz z powolania i przede wszystkim wspanialy czlowiek.....TA Pani doktor jest ANIOŁEM !!!!!!

lekarz Małgorzata Suchcicka

Radiolog

Gorbatowa 24/3
07-410 Ostrołęka

Mało jest tak kompetentnych, starannych, a zarazem empatycznych lekarzy! Wszystkim bardzo polecam. Pani doktor wszystko dostrzeże, objaśni, pokieruje, a co najważniejsze nie zarzuci Was stertą niepotrzebnych nikomu zdjęć. Tylko to, co potrzeba!
Opinia dodana przez: ARTUR

lekarz Aleksandra Ciemerych

CM Ewa Burghard i Wspólnicy s.j.
11-go Listopada 51
07-410 Ostrołęka

Pani dr jest bardzo doświadczonym i dobrym dermatologiem, poradziła sobie z moim problemem skórnym jaki miałam od lat. Najważniejsze że leczenie odnosi skutek ale liczy się dla mnie też podejście do pacjenta i tu Pani dr może być wzorem dla innych lekarzy.
Opinia dodana przez: Kasia W

lek. dent. Piotr Bar

NZOZ "Alergo-Dent" Ewa Maria Bochyńska-Bar
Gen. Antoniego Madalińskiego 27/49
07-410 Ostrołęka

I am very satisfied after the visit. Doctor Piotr is very communicative, kind, he explains the treatment in details and listens to the patient. I am definetely coming back again. I strongly recommend his service. Doctor extracted my wisdom tooth quickly and painlessly. He is very professional and speaks English. Jestem usatysfakcjonowana po wizycie. Doktor Piotr jest komunikatywny, mily, wyjaśnia, jak przebiegnie zabieg i słucha pacjenta. Na pewno jeszcze wrócę ...
Opinia dodana przez: Szczery
Pan Doktor Stanisław Aptacy to świetny specjalista, mądry i doświadczony fachowiec, wzbudzający zaufanie, potrafiący dodać otuchy w trudnych chwilach. Dziękuję, Panie Doktorze! Anna W. z Ostrołęki

Beata Bieńkowska

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Kościuszki 49
Ostrołęka

super dentysta dla dziecka ! Moja 5 letnia córka była tak zafascynowana opowieściami pani dr podczas borowania, ze nawet nie poczula kiedy dr zaczela leczyc zabka. Do tego wszystko wytlumaczyła w jezyku dziecka (np. teraz wygonimy robaczki i popsiukamy taka magiczna wodą) :)

lekarz Monika Sikora-Bedra

07-410 Ostrołęka

Wspaniały lekarz. Podczas wizyt wszystko dokładnie tłumaczy.

lekarz Marcin Demkow

Internista, Kardiolog

SZPZOZ im. dr. J. Psarskiego
Jana Pawła II 120a
07-410 Ostrołęka

Szanowny Panie prof. Marcin Demkow Mam zaszczyt i ogromną przyjemność złożyć Panu najserdeczniejsze podziękowanie za uratowanie mi życia. Byłam operowana w Szpitalu specjalistycznym w Ostrołęce w dniu 6 maja 2017 r. Operacja szczęśliwie się udała i czuję się szczęśliwa dzięki Pana umiejętnościom złotym rękom i dobremu sercu. Życzę Panu, Panie Profesorze, aby tak do końca praca przebiegała a Pan uszczęśliwiał chorych ludzi jako dobry specjalista i wspaniały człowiek. Z szacunkiem ...
Opinia dodana przez: Teresa

lekarz Katarzyna Dziak

Onkolog

SZPZOZ im. dr. J. Psarskiego
Jana Pawła II 120a
07-410 Ostrołęka

Polecam. Wszystko OK. Dużą zaletą tego lekarza jest po prostu energiczne działanie w sprawie i walenie prosto z mostu o co chodzi.
Opinia dodana przez: Jeronimo

lekarz Agata Kramarewicz

Psychiatra

Rtm. W. Pileckiego 4/27
07-410 Ostrołęka

Znakomity lekarz. Bardzo kompetętna i doświadczona .Wielokrotnie bardzo mi pomogła. Rozważna w stosowaniu leków.
Opinia dodana przez: Jerzy

lek. dent. Aleksandra Guzy-Świrska

Prywatny Gabinet Lekarski
gen. Madalińskiego 27 lok. 49
07-410 Ostrołęka

Dobra solidna Pani stomatolog.Leczę zęby na NFZ w przychodni NZOZALERGO-DENT na Madalińskiego i jestem zadowolony z jakości wykonywanych usług stomatologicznych.
Opinia dodana przez: JERZY