Filtruj terminy

lekarz Marianna Malińska

Lekarz rodzinny

Przychodnia Rejonowa
62-510 Wola Podłężna

Wspaniały lekarz,bardzo kompetentna,o dużej wiedzy.Jest bardzo uprzejma.Poświęca pacjentowi dużo czasu.Interesuje się pacjentem nie tylko podczas wizyty,ale również po wizycie.Służy wszelką pomocą.Znam Panią Doktor od ponad 35 lat i absolutnie nigdy się na Niej nie zawiodłam.Jest świetnym lekarzem i stanowczo każdemu Ja polecam.Szczerze mówiac i pisząc,powinna zostac każdego roku-Lekarzem Rodzinnym Roku!!! W pełni na to zasługuje!!!

lek. dent. Katarzyna Pańczyk

Skrótowa 5
62-510 Wola Podłężna

Bardzo miła, sympatyczna młoda Pani, która bardzo rzetelnie podchodzi do swojej profesji. Potrafi wytłumaczyć w czym problem i zarazem podpowie jakie leczenie będzie najbardziej skuteczne. Bardzo polecam.
Opinia dodana przez: leszek

lek. dent. Krzysztof Gniazdowski

Skrótowa 5

lekarz Antoni Kubiak

Gabinet Ginekologiczny
62-510 Wola Podłężna

Chciałbym bardzo podziękować za profesjonalną pomoc w kilkuletnich staraniach w zajście w ciążę. Doktor wdrożył skuteczne leczenie endometriozy. Dzięki niemu udało mi się w sposób naturalny zajść w ciążę a następnie urodzić dwójkę zdrowych dzieci, pomimo iż profesor z Poznania rekomendował już tylko zapłodnienie in vitro. Doktor podszedł do mojego organizmu kompleksowo (a nie tylko pod względem problemów ginekologicznych, zbadał m.in. tarczycę,). Podczas ciąży miałam wykonanie kompleksowe badania prenatalne (test ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

Janusz Karaszewski

Praktyka Lekarska spec.ginekolog-poloznik
62-510 Wola Podłężna

Najgorszy lekarz. Ciągle się tylko śmieje pajacuje nie potrafi być spokojny i nie potrafi spokojnie tłumaczyć zresztą w ogóle niczego nie tłumaczy. Potrafi krzyczeć na pacjentkę. Jedyny plus - przystojny i ma dobrą pamięć.
Opinia dodana przez: Joanna

mgr Anna Rogozińska