ginekolog położnik

lek. med. Anna Stanisławska

Ochota Medical Center
Mochnackiego 10
Ochota, Warszawa

Polecam, bardzo uprzejma i kompetentna Pani doktor. Badania wykonywane są dokładnie i delikatnie a cała wizyta przebiega w przyjaznej atmosferze.

lekarz Marcin Lewandowski

DARIMED - Centrum Zdrowia
ul. Prosta 42
Kielce

Średnia ocen: 5/5

Po pierwszej wyzycie - bardzo miły, profesjonalny i konkretny lekarz. Odpowiada na wszystkie pytania, upewnia się czy wszystko jest jasne. Nie pośpiesza, nie pogania pacjenta, a przy tym jest bardzo miły, uprzejmy. Godny polecenia.

Opinia dodana przez: Oli

lek. med. Elżbieta Kozłowska

Centrum Medyczne Damiana - Foksal
Folsal 3/5
Śródmieście, Warszawa

Jestem stałą pacjentka od lat i nie wyobrażam sobie zmiany lekarza. Pani doktor jest najukochansza, super ciepła osoba z dużą wiedzą, a na pacjenta patrzy jak na całość a nie jedynie pojedyncza dolegliwość. Zdecydowanie polecam :)

Opinia dodana przez: Kasia

lek. med. Grzegorz Chruściel

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Grzegorz Chruściel
ul. Narutowicza 65
Biała Podlaska

Najlepszy lekarz z jakim miałam przyjemność . Konkretny z dużą dozą empatii. Zdecydowanie polecam!

Ginekolog położnik Warszawa dr Janina Szymańska

dr Janina Szymańska

Ochota Medical Center
Mochnackiego 10
Ochota, Warszawa

Wspaniała Pani Doktor. W każdym calu profesjonalna. Podejście do pacjenta też bardzo dobre. Z czystym sumieniem polecam!

dr n. med. Piotr Raczyński

Ginekolog położnik   (+2 więcej)

Centrum Medyczyne Damiana - Wałbrzyska
ul. Wałbrzyska 46

Drodzy. Ja polecam tego lekarza rodziłam w IMiD i naprawdę jestem super zadowolona nikt inny chyba by się tak nie zaopiekował jak on. Wszystko wytłumaczył przed porodem jak to będzie wyglądało, a miałam cesarskie cięcie. wstałam po 10 h i super się czułam a rana jest już prawie nie widoczna. To jest super lekarz z powołaniem.

lek. med. Beata Borucka-Grodzka

Centrum Medyczyne Damiana - Wałbrzyska
ul. Wałbrzyska 46

Bardzo rzeczowa, kompetentna i delikatna(!) Pani Doktor. Słucha pacjentek i bierze wszystko pod uwagę. Niestety długo trzeba czekać na wizytę.

Opinia dodana przez: Niezadowolona

Janusz Krakowiak

Przychodnia "Nad Wisłą"
ul. Pielęgniarska 13
Bydgoszcz

Tego lekarza mogę bez wahania polecić.Pomógł mi gdy inni rozkładali ręce. Zawsze mogę liczyć na przyjęcie i badanie .

Opinia dodana przez: ewa
Ginekolog położnik Warszawa lek. med. Ewa Gojan

lek. med. Ewa Gojan

Ginekolog położnik   (+2 więcej)

Centrum Medyczne Damiana - KEN
al. Komisji Edukacji Narodowej 85
Ursynów, Warszawa

15 lat współpracy, nawet po wyprowadzce, o czymś świadczy. Czuję się "zaopiekowana" po każdej wizycie. Rozumiana i nie nastraszona. A brak połajanek i umoralniania to atuty nie do przecenienia.

Opinia dodana przez: Anna