Ginekolog Położnik Borek

Ginekolog położnik, Ginekolog

Sosnowiec

Witam serdecznie!
Przed tym, jak trafiłam do Pani Doktor - miałam kontakt z 2 ginekologami:
- jedna Pani Doktor państwowo ...

Witam serdecznie!
Przed tym, jak trafiłam do Pani Doktor - miałam kontakt z 2 ginekologami:
- jedna Pani Doktor państwowo - to była jakaś tragedia! Wizyta klasycznie trwała 5-10 minut. Zero zainteresowania, nigdy nie zbadała mi piersi (choć w rodzinie był przypadek raka piersi). Raz miałam straszne bóle w podbrzuszu - poszłam do Pani, a tam niemiła sytuacja, bo Pani stwierdziła, że skoro nie krwawię, to muszę się zapisać (i zapisała mnie na za 3 tygodnie) - wtedy moja przygoda z ginekologiem państwowym się zakończyła!
- druga Pani Doktor już prywatnie - bardzo miła, fachowa osoba - niestety nie zawsze dostępna (choćby po receptę) - więc zrezygnowałam z wizyt u niej.
Wtedy trafiłam do Pani Doktor Borek-Grzyb (chodzi już do niej moja siostra). Cudowna osoba - fachowa, zawsze dostępna (czy przez sms, czy możliwa wizyta w szpitalu) - za każdym razem Pani Doktor jest fachowa, miła, poświęca tyle czasu ile trzeba. Nigdy nie byłam u Pani Doktor krócej, niż było mi to potrzebne! Zawsze mam badane piersi (bez przypominania), zawsze mam zlecone badania czy to usg piersi, czy krwi (biorę tabletki). Zawsze Pani Doktor mierzy mi ciśnienie. Zawsze robi USG dopochwowe. Zawsze wszystko tłumaczy, rozmawia ze mną i odpowiada na wszelkie pytania. Nie mam żadnych zastrzeżeń do Pani Marii - rozumiem, że może mieć gorszy dzień - bo mnie też się zdarza. A i prawdą jest, że wolę zapłacić za wizytę prywatną i mieć pewność, że wszystko jest dobrze, niż chodzić prywatnie i czuć się, jak 5 koło u wozu.
Niestety w dzisiejszych czasach tak to już jest! Ale zdrowie najważniejsze! Polecam Panią Doktor, jak najbardziej...

lekarz Roman Borek

ul. Niepodległości
Sosnowiec

zagrożoną ciąże potraktował jako stan zapalny i przepisał tabletki płód obumarł i straciłam dziecko nie polecam