Lekarze Busko-Zdrój

lek. med. Szymon Oleksik

Traumatolog, Ortopeda

Specjalistyczny Szpital Ortopedyczno - Rehabilitacyjny "Górka" im. dr Szymona Starkiewicza w Busku-Zdroju
dr Sz. Doktora Starkiewicza 1
28-100 Busko-Zdrój

Najlepszy lekarz z powołania. Bardzo dobre serdeczne podejście do pacjenta.Uprzejmy.Troskliwy.Po operacji dba o pacjenta.Bardzo dobry kontakt z rodzicami i dzieckiem.Jest godny zaufania.Moja córka była w bardzo dobrych rękach Pana Doktora Oleksika.
Opinia dodana przez: Anna

dr n. med. Krzysztof Lewiński

Endokrynolog, Internista

Gabinet
pl. Zwycięstwa 10
28-100 Busko-Zdrój

Uważam, że jest to właściwy człowiek na właściwym stanowisku. Nie kieruje się własnym interesem tylko dobrem pacjenta.

mgr Agnieszka Omasta

Logopeda, Logopeda dziecięcy

Staszica 17a
28-100 Busko-Zdrój

Fantastyczna osoba o doskonałym podejściu do dziecka . Już po pierwszej wizycie byliśmy zadowoleni . Polecamy Panią Agnieszkę .
Opinia dodana przez: Klaudia

lekarz Michał Śledzik

Sanatorium Uzdrowiskowe "Astoria"
Starkiewicza 19
28-100 Busko-Zdrój

Najwspanialszy lekarzlecze kolana i cieśni przyjazny pacjentowi wysokiej klasy specjalista polecam i pozdrawiam

lek. dent. Ilona Borto-Doroz

28-100 Busko-Zdrój

Bardzo miła, sympatycznamłoda pani stomatolog. Super podejście do małych dzieci, zwłaszcza na pierwszej wizycie. Wytłumaczy dziecku, pokaże co bedzie robić i najważniejsze nic na siłę. Na koniec nagroda rzeczowa dla dziecka a i ceny też przystępne. Naprawdę godna polecenia!!!!

lekarz Bartłomiej Kotucha

os. gen. Władysława Sikorskiego 20/48
28-100 Busko-Zdrój

Zabieg usunięcia woreczka żółciowego w styczniu 2018, świetny specjalista i przesympatyczny lekarz, polecam z całego serca
Opinia dodana przez: Zofia

lekarz Małgorzata Hejda-Potasz

Anestezjolog

Sanatorium Uzdrowiskowe "Astoria"
Starkiewicza 19
28-100 Busko-Zdrój

Ta przesympatyczna lekarka dwukrotnie usypiała mnie do operacji w szpitalu Górka. To naprawdę świetny fachowiec w tym co robi, pewna swego, procedury ma opanowane w sposób mistrzowski. Fajna dla dzieci i dorosłych. Blok operacyjny pod jej rządami pracuje naprawdę solidnie. Myślę, że może być świetnym reanimatorem, sądząc po jej zachowaniu, spokoju i zdecydowaniu w działaniu. Bardzo przyjazna dla rodziny pacjenta, potrafi naprawdę uspokoić zarówno przerażone dziecko, jak i równie roztrzęsionych ...

Halina Dalmata

Busko-Zdrój

Super specjalista,leczymy zęby u pani doktor całą rodziną,polecam nam zawsze pomogła.

lek. dent. Agnieszka Matynia-Słaboń

Sienkiewicza 2
28-100 Busko-Zdrój

Pełen profesjonalizm. W dwóch słowach pełen profesjonalizm. Byłam u wielu stomatologów i jestem pod pełnym wrażeniem wysokiej jakości obsługi pacjenta jaką oferują Państwo Słoboń. Gabinet godny polecenia.
Opinia dodana przez: Izabela Gołuzd

lekarz Ewa Wnęk

Lekarz rodzinny, Pediatra

ul. Armii Krajowej 15
28-100 Busko-Zdrój

Gorąco polecam panią doktor. Jest bardzo dobrym specjalistą, kompetentnym, a do tego cierpliwa i uprzejma ,mająca czas i wyczerpująco odpowiada na wszelkie pytania czy wątpliwosci.

lekarz Agnieszka Mazanowska-Soja

28-100 Busko-Zdrój

Bardzo uprzejma ,miła i kompetentna w tym co robi . Zyczeniem moim jest aby wszyscy lekarze byli tacy jak ta lekarka .
Opinia dodana przez: Janusz

lekarz Jarosław Dobrowolski

28-100 Busko-Zdrój

Bardzo dobry lekarz. Jestem zachwycony chęcią pomocy i zaangażowania Pana Doktora. Za mało mamy takich Specjalistów! Można powiedzieć, że to taki Lekarz z Leśnej Góry. Pozdrawiam Mieciu z Potworowa
Opinia dodana przez: Mieciu z Potworowa

Modesta Górniak

gabinet lekarski
28-100 Busko-Zdrój

Pani doktor jest miłą, uprzejmą i kompetentną osobą. Jest dociekliwą osobą i bardzo trafnie zdiagnozowała moją chorobę i dolegliwości. Przepisała mi odpowiednie lekarstwa, po których czuję się o wiele lepiej.Naprawdę polecam u niej wizytę i leczenie i polecam wizytę w jej gabinecie.
Opinia dodana przez: Antoni

lekarz Stanisław Strzeszkowski

Pracownia Diagnostyczna
Kościuszki 18
28-100 Busko-Zdrój

Cudowny człowiek. Miły grzeczny kompetentny cierpliwiy Robił mi usg i jestem bardzo zadowolona. Dziekuje panie doktorze
Opinia dodana przez: Edyta

lek. dent. Małgorzata Walasek

PRZYCHODNIA STOMATOLOGICZNA "DENTIS" WIOLETTA OZGOWICZ
ulica Targowa 4
28-100 Busko-Zdrój

Pani doktor godna polecenia wszystko tłumaczy na najwyższym poziomie. Każdy ząb wytłumaczyła profesjonalnie. Polecam Panią doktor Małgorzatę Walasek. Monika Maj
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Stefan Podesek

Sienkiewicza 2
28-100 Busko-Zdrój

Wyjątkowy doktor, z powołania, oddany pacjentom bez względu na wiek w 100%. Moja Mama w wieku 83 lat trafiła do Pana dr.S.Podeska po nieudanej operacji stawu biodrowego, którą miała przeprowadzoną w Kielcach.. Nie mogła nie tylko chodzić ale każdy ruch nogą sprawiał jej ogromny ból.Pan dr.S.Podesek przeprowadził ponownie trudny zabieg operacyjny, po którym wszelkie dolegliwości jej ustąpiły i cieszyła się dobrym samopoczuciem jeszcze wiele lat.Wdzięczność Mamy była dozgonna i jak ...
Opinia dodana przez: Weronika

dr n. med. Wiesław Bujalski

Neurolog

Młyńska 48b
28-100 Busko-Zdrój

Za tak niską cenę wykazał duże zainteresowanie moimi problemami zdrowotnymi oraz starał się pomóc
Opinia dodana przez: Walus

lekarz Jacek Kucharski

Internista, Kardiolog

Busko-Zdrój
28-100 Busko-Zdrój

Jestem jego pacjentem od ponad 15-tu lat. Jeszcze się nie zdarzyło żeby nie miał dla mnie czasu gdy mam problemy ze zdrowiem ( i to nie w ramach wizyt prywatnych, tylko na NFOZ)
Opinia dodana przez: Walus

lek. dent. Piotr Błasiński

Prywatny Gabinet Lekarski
Szydłowska 12
28-100 Busko-Zdrój

Bardzo dobry, myślący i rzetelny lekarz z dużą wiedzą merytoryczna i odpowiednim podejściem do pacjenta. Polecam każdemu, jeśli ktoś ma wątpliwości do jakiego lekarza pójść w Busku.

lekarz Kazimierz Kucharski

Osteoporolog, Reumatolog

Pracownia Diagnostyczna
Kościuszki 18
28-100 Busko-Zdrój

Dobry lekarz, rzeczowy. Kompleksowo podchodzi do problemu zdrowia, zleca wszystkie możliwe badania.