Lekarze Ciechanów

Chirurg dziecięcy

Ośrodek Lecznictwa Pozaszpitalnego
Powstańców Wielkopolskich 2
06-400 Ciechanów

Bardzo kompetentna Pani Doktór. Z ogromnym zaangażowaniem podchodzi do każdego pacjenta. Leżąc na oddziale z moim synkiem liczyło się dla mnie tylko zdanie tej Pani Doktór. Sprawiała wrażenie osoby bardzo profesjonalnej w tym co robi i tak właśnie było. Serdecznie dziękujemy pozdrawiamy. Mama Kacpra.

lekarz Janina Makara-Tabolicz

Lekarz medycyny pracy, Internista

06-400 Ciechanów

Wspaniały lekarz z prawdziwego powołania

lekarz Beata Jagoda-Jagiełło

Rehabilitant

Poliklinika
Ciechanów

Polecam Panią Doktor.Miałam problem z kolanem, Pani Dr najpierw szczegółowo przepytała mnie z dolegliwości, potem dokładnie zbadała, na koniec zrobiła usg kolana, żeby mieć pewność, co do diagnozy. Zlecona rehabilitacja pomogła. Polecam.
Opinia dodana przez: Klaudia

lekarz Tomasz Filipczak

NZOZ Arnica
Armii Krajowej 18A
06-400 Ciechanów

Super fachowiec do tego bardzo miły.Udziela wszystkich informacji nawet w trakcie zabiegu.Operuje szybko i sprawnie serdecznie polecam
Opinia dodana przez: Justyna

lek. med. Marta Lenkiewicz

Sławomir Brzozowski NZOZ 'Medicus'
Spółdzielcza 2
06-400 Ciechanów

Najlepszy lekarz w Ciechanowie. Zawsze trafne diagnozy. Dokładna i sumienna, przemiła kobieta. Lekarz z powołania. Oby więcej takich lekarzy było.

lekarz Jolanta Polcyn

Alergolog dziecięcy, Alergolog

Podstawowa Opieka Zdrowotna
Narutowicza 20
06-400 Ciechanów

Moim zdaniem najlepszy alergolog,pediatra jaki przyjmuje w Ciechanowie. Już po dwóch wizytach widać było różnicę, jestem bardzo zadowolona z efektów leczenia. Wiedzę ma ogromną i przede wszystkim wytłumaczy jak należy. Bardzo dużo czasu poświęca pacjentowi w zależności od choroby i nie jest to jakieś 10 min!LEKARZ GODNY POLECENIA!!!
Opinia dodana przez: Marta

lek. dent. Teresa Czechowska-Dąbrowska

Wojska Polskiego 46
06-400 Ciechanów

Miła, sympatyczna, ciepła i kompetentna. Tłumaczy co robi,a w tle płynie miła muzyka. Nikt się nie boi wizyty 😘😘
Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Antoni Ferenc

Seksuolog, Psychiatra

Poliklinika MSZ
ul. Adama Mickiewicza 8
06-400 Ciechanów

Świetny fachowiec, a przy tym dobry, ciepły człowiek! O takich jak On mówi się "lekarz z powołania".

lekarz Katarzyna Kuczalska

Neurolog

Poliklinika MSZ
ul. Adama Mickiewicza 8
06-400 Ciechanów

................................................................................................................................. ..

lek. dent. Maria Tyszka

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Pułtuska 13
06-400 Ciechanów

"Pani Doktor jest najlepszym stomatologiem jakiego spotkałam w życiu. Niesamowita wiedza, profesjonalizm, super podejście. Bałam się panicznie dentysty ale to co zastałam w gabinecie Pani Doktor przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Tam nic nie boli!!! :) Bardzo polecam i serdecznie Pani Doktor dziękuję "
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Aleksandra Ciemerych

Ośrodek Lecznictwa Pozaszpitalnego
Powstańców Wielkopolskich 2
06-400 Ciechanów

Pani dr jest bardzo doświadczonym i dobrym dermatologiem, poradziła sobie z moim problemem skórnym jaki miałam od lat. Najważniejsze że leczenie odnosi skutek ale liczy się dla mnie też podejście do pacjenta i tu Pani dr może być wzorem dla innych lekarzy.
Opinia dodana przez: Kasia W

lekarz Regina Godlewska

Lekarz medycyny pracy, Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ""MEDICAL-WEST"
Wita Stwosza 8
06-400 Ciechanów

Pełna kurtuazja i dbałość o pacjenta. Czujesz, że twoje dolegliwości są brane pod uwagę z pełnym zrozumieniem.
Opinia dodana przez: Janusz
{'id': 40842, 'name': u'Ciechan\xf3w'} Traumatolog
                                       dr n. med. Tomasz Poboży

dr n. med. Tomasz Poboży

Traumatolog, Ortopeda

NZOZ Arnica
Armii Krajowej 18A
06-400 Ciechanów

wizyta była konsultacją gdyż wcześniej byłem u innego lekarza. Pan Poboży widzę, że podchodzi do pacjenta bardzo otwarcie, szczegółowo zbadał, zlecił badania, wypytał się aby poznać moją dolegliwość, aż byłem zaskoczony. Widać u niego zainteresowanie pacjentem, wzbudza spokój i zaufanie. Zdecydowałem się na leczenie u Pana Pobożego i mogę polecić lekarza

lekarz Dariusz Ostapowski

Chirurg ogólny, Urolog

NZOZ ESKULAP Centrum Medyczne
ul. Gabriela Narutowicza 20
06-400 Ciechanów

lekarz godny polecenia ,kompetentny w swoim fachu miły i uprzejmy potrafi dobrze zmotywować pacjenta profesjonalista w wykonywaniu zabiegów.

lekarz Bolesław Dul

Internista, Kardiolog

Podstawowa Opieka Zdrowotna
Narutowicza 20
06-400 Ciechanów

Polecam!!! Konkretny ,kompetentny specjalista . Znam osobiście kilka osób , które twierdzą ,że pan doktor uratował im życie .
Opinia dodana przez: Piotr

lek. dent. Adrian Hajwos

Warszawska 66
06-400 Ciechanów

Bardzo profesjonalny godny polecenia lekarz.Świetny fachowiec miły i serdeczny.Najlepszy stomatolog w Ciechanowie :)

lekarz Grażyna Kraczkowska

NZOZ ESKULAP Centrum Medyczne
ul. Gabriela Narutowicza 20
06-400 Ciechanów

Nie spotkałam jeszcze tak dokładnego i tak przyjemnego lekarza. Wszystko dokładnie zbada i opowie o leczeniu. Czuję się godnie jako pacjent.
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Maria Jasińska

M. Kolbe 37A
06-400 Ciechanów

Pełen profesjonalizm 😁 świetne podejście do dziecka, szybka diagnoza. Szczerze mogę polecić każdemu.
Opinia dodana przez: Aneta

lekarz Jerzy Bogdanowicz

Lekarz medycyny pracy

Ciechanów

Bardzo miła atmosfera wizyty, ludzkie podejście do pacjenta.

lek. dent. Małgorzata Łukasiak

Chirurg stomatolog

I Filia Przychodni Lekarzy Specjalistów "OMEGA"
M.Dąbrowskiej 18
06-400 Ciechanów

Rewelacja, bezdyskusyjny specjalista. Miałem wyrywanego 3-centymetrowego zęba-mutanta. Bez komplikacji. Leczę zębt też zawsze u tej Pani Doktor. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Piotr