Lekarze Darłowo

lekarz Barbara Szymańska

Wieniawskiego 18f lok. 3
76-150 Darłowo

Wspaniały lekarz. Do każdego ma indywidualne podejście. Jest niezwykle dobra w tym co robi. Zawsze świetnie trafia w chorobę. Nawet wtedy, gdy renomowani specjaliści nie mogą się poznać. Odpowiednio dobiera leki. Polecam wszystkim, którzy się tam wybierają.

lekarz Robert Sakała

76-150 Darłowo

Najlepszy lekarz, jakiego spotkałam - wyrozumiały, empatyczny, stara się zrozumieć pacjentkę. Przy każdej wizycie poświęcał mi dużo czasu, odpowiadał na wszystkie pytania, dokładnie badał. Uspokoił moje lęki, ma wiele szacunku do człowieka, miły, kompetentny, spokojny. Dzięki doktorowi przeszłam ciążę i poród bez lęku i stresu. Jestem mu niezmiernie wdzięczna.
Opinia dodana przez: Kamila

lek. dent. Beata Kołodziejczyk

Laboratorium Analityczne
M. Curie-Skłodowskiej 32
76-150 Darłowo

Super lekarz pełen profesjonalizm godny polecenia i zaufania odpowiednio dobrane leczenie nawet najbardziej zestresowany chory czuje się komfortowo
Opinia dodana przez: Dante
śmiało można powiedzieć- Mój Lekarz,człowiek podchodzi do pacjenta z empatią,potrafi pomóc w każdej chwili,zaradzi i od razu postawi diagnozę,zachęci nawet leni do ćwiczeń, polecam
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Lubow Oboleńska

Darłowo

Wspaniała pani doktor! Dokładna,dociekliwa z ciepłym podejściem do pacjenta. Polecam z całego serca!
Opinia dodana przez: Gosia

lekarz Rafał Karski

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Styldent Praktyka Stomatologiczna Rafał Karski
Morska 1A
76-150 Darłowo

Jestem pod dużym wrażeniem profesjonalnego podejścia personelu medycznego tej przychodni. Panuje w niej sympatyczna atmosfera. Profesjonalne podejście załogi oraz ogromna wiedza fachowa lekarza prowadzącego sprawiła, że czuliśmy się z żoną podczas wizyt komfortowo. Teraz chodzimy tylko do Styldentu w Darłowie bo widać że znają się tu na swojej pracy i dobro pacjenta jest dla nich ważne :) Każdemu polecamy tego dentystę :) Zbigniew i Aleksandra
Opinia dodana przez: Zbigniew i Aleksandra

lekarz Grzegorz Stołowski

Bosmańska 1
76-153 Darłowo

Dziękuję, że mimo niedogodnej godziny w sobotę Pan nam pomógł, mimo, że nikt w okolicy nie chciał udzielić nam z 8 miesięcznym niemowlęciem pomocy.

lekarz Grzegorz Szymański

Dom Hospicyjno-Opiekuńczy im Bp. Domina
ulica Wiejska 9
76-150 Darłowo

Lekarz nie budzi zaufania. Jego uwagi są nie na miejscu,nie w temacie wizyty. Zachowuje się jak by wszystkie rozumy pozjadal. Ubrany w rozciągnięte dresy nawet wyglądem odpycha przyjmując pacjentów w zaciemnionym gabinecie. Wizyta w gabinecie Luxmed. Omijać dalekim łukiem.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Stanisław Piekarewicz

Neurolog

Balticmedica- gabinet lekarski
Marii Skłodowskiej - Curie 32
76-150 Darłowo

Doktor Stanisław piekarewicza jest naprawdę świetnym neurologiem muwie to z własnych doświadczeń bo jestem pod jego opieka medyczną i jestem z tej opieki bardzo zadowolona doktor piekarewicz zawsze wszystko świetnie i prosto wytłumaczy, zaleci odpowiednie leki do zdiagnozowanej choroby powie jak je przyjmować dla mnie to jeden z najlepszych lekarzy z dziedziny neurologi
Opinia dodana przez: Katarzyna

lek. dent. Aneta Domarańczyk

Gabinet Lekarski Andrzej Redliński Lekarz Medycyny Pracy
ulica Wałowa 47
76-150 Darłowo

Wyrwanie zeba 200 bo na wakacjach trzeba placic slono a paragon wystawiony na 20zl. ci biedni lekarze. . .
Opinia dodana przez: Grzegorz

lekarz Bożena Hrymniak

Psychiatra

"NO"
Darłowo-Slawno
76-150 Darłowo

Od dwóch lat jestem pacjentem Pani doktor. Bardzo mi pomogła. Jest zawsze otwarta i komunikatywna. Z uwagą jestem wysłuchiwany. Pytania Pani doktor są rzeczowe i konkretne, przy czym jest "ciepła" i miła. Razem uzgadniamy dalszy proces terapii. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Leszek Buczek

76-150 Darłowo

Jestem zniesmaczona po wizycie u tego lekarza."Wizyta" trwała może 5 minut, lekarz niezbyt zainteresowany pacjentem, szybko, nie pytać o nic i do widzenia. O moich wynikach badań nie dowiedziałam się niczego i Pan doktor zapytał mnie, czy chcę iść na operację. Ja mam o tym decydować, śmichu warte. A najlepsze jest to, że do każdego ortopedycznego problemu trzeba mieć następne skierowanie i umawiać kolejną wizytę (byłam z kolanem, chciałam zapytać ...
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Adam Redliński

ulica Sportowa 43/6
76-150 Darłowo

Pan doktor na pomocy doraźnej stwierdził że z dzieckiem to 20 km dalej... Do innej miejscowości. Przyjął nas z wielką łaską, ale dziecko na pewno nie zapamięta tej wizyty pozytywnie, zero podejścia. Widząc że dziecko się boi wpycha patyczek do spr gardła przez zacisniete żeby, wystarczy dziecku wytłumaczyć... A nie aż dziecko ma odruch wymiotny i krzyczy że boli.

lekarz Andrzej Redliński

Lekarz medycyny pracy