Lekarze Gostynin

lek. dent. Renata Durmaj-Domagalska

Armii Krajowej 31/4
09-500 Gostynin

Wspaniała Pani Stomatolog z ekstra podejściem do dzieci. Mój syn był po prostu zachwycony i z dumą wyszedł z gabinetu z naklejką "Dzielny Pacjent". Bardzo, bardzo polecam wszystkim małym i dużym pacjentom !
Opinia dodana przez: Adam

Elżbieta Duziak

Ortodonta, Stomatolog

ulica Rynek 6
09-500 Gostynin

Bardzo dobry ortodonta,super osoba i lekarz w jednym.Serdecznie pozdrawiam panią doktor z Gostynina.Pani Katarzyna ...

lekarz Paweł Jarosz

Oddział w Gostyninie
Przemysłowa 1
09-500 Gostynin

Jestem po prostu pod dużym pozytywnym wrażeniem. Poszedłem przypadkowo na konsultację doraźną związaną z bólem pleców, a Pan doktor okazał się nie tylko fachowy, sympatyczny, mega kompetentny oraz niezwykle dokładny, który poświęcił mi ponad dobre pół godziny czasu, zdiagnozował wyjaśnił moje schorzenia immunologiczne. Sądzę, że znalazłam nowego lekarza. Bardzo polecam i dziękuje za wizytę. Pozdrowienia - Tadeusz Kamiński.
Opinia dodana przez: Tadek

lek. dent. Agata Paźgier-Pleczyńska

Płocka 12a
09-500 Gostynin

Polecam gabinet Pani Agaty. Profesjonalizm. Zaangażowanie. Super podejście do pacjenta. Stomatolog z powołania... To pewne.
Opinia dodana przez: Norbert

Monika Lejmanowicz

Lekarz rodzinny, Pediatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Medicus"
09-500 Gostynin

dla mnie super pediatr trafne diagnozy , daje antybiotyk tylko wtedy gdy jest potrzebny mam do niej pełne zaufanie

lekarz Sławomir Sobociński

Lekarz medycyny pracy

09-500 Gostynin

Super lekarz. Doskonały diagnosta, miły ,uprzejmy ,potrafi cierpliwie wysłuchać pacjenta A co najważniejsze bardzo dobrze i celnie potrafi zdiagnozować przyczynę choroby .Takich jak on specjalistów trzeba ze świecą szukać.Polecam. Osobiście z usług tego lekarza korzystam już około 15 lat.

lekarz Tadeusz Żurawik

ulica Wojska Polskiego 8/24
09-500 Gostynin

Polecam. Fachowa obsługa, miły człowiek, pomocny, wiedzą, kultura, ma tyle czasu dla pacjenta ile potrzeba.
Opinia dodana przez: Sylwia

lekarz Beata Kubsik

Internista, Alergolog

ul. Jana Pawła II 5a
09-500 Gostynin

Wspaniała,cierpliwa i życzliwa lekarka. Stosuje skuteczne leki nowej generacji.Zleca kompleksowe badania.Polecam.
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Jarosław Maciejewski

09-500 Gostynin

Witam .Pragnę z całego serca podziękować doktorowi Maciejewskiemu za doprowadzenie mnie do zdrowia .Wspaniały człowiek , bardzo kompetentny , uprzejmy z ogromną wiedzą i umiejętnościami. Serdecznie polecam .
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Anna Tyman

Lekarz medycyny pracy, Internista

Zespół Poradni i Pracowni
ulica Zalesie 1
09-500 Gostynin

Lekarz z dobrym podejściem do chorego, wyrozumiała dla pacjenta, po prostu lekarza, a nie jak wielu innych udają, że leczą i działają tylko schematycznie.

lekarz Barbara Balawajder

Psychiatra

Zespół Poradni i Pracowni
ulica Zalesie 1
09-500 Gostynin

Pod opieką psychiatry jest od 40 lat. Od kilku lat opiekuje się moją mamą pani doktor. Obie z mamą jesteśmy z tego bardzo zadowolone. Pani doktor Balawajder jest lekarzem, który bardzo czasu poświęca pacjentowi podczas wizyty. Jest bardzo miła, uprzejma. Cierpliwie tłumaczy choroby i leczenie. Jest to lekarz godny zaufania i polecenia.
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Adam Lewandowski

09-500 Gostynin

Bardzo dobry specjalista i jednocześnie super jako człowiek, z bardzo dobrym, przyjaznym podejściem do pacjenta. Operował moją nogę - stripping żył, w trakcie konsultacji w poradni wszystko dokładnie wytłumaczył, z zaangażowaniem, uśmiechem na twarzy i poczuciem humoru. Operowałem się w szpitalu pod Gostyninem, gdzie pan doktor pracuje, przyjechałem tam z Warszawy i nie żałuję. Oby więcej lekarzy z taką wiedzą i takim ukierunkowaniem na pacjenta :)
Opinia dodana przez: Adam
Super lekarz! Jeszcze nigdy nie spotkałam tak kompetentnego lekarza. Dodać do tego trzeba wielkie serce i życzliwość.

lek. med. Cezary Lemański

Internista, Kardiolog

NZOZ LEMA-MED
09-500 Gostynin

Pełen profesjonalizm. Lekarz, któremu można zaufać. Polecam. Bardzo dokładnie zajął się moim schorzeniem i o to właśnie chodzi.
Opinia dodana przez: Roman

lek. dent. Jolanta Głogucka

Nowa 5A
09-500 Gostynin

Polecam dr.J.Głogucką a wierzcie mi że wiem co mówię bo już nie u jednego stomatologa byłam.Ta pani dr.wykonuje swą prace z sercem a nie jak to się mówi z musu i ma naprawdę cierpliwe podejście do pacjenta.Wykonuje swą pracę naprawdę super.Jestem z niej naprawdę zadowolona.
Opinia dodana przez: goya
Wiadomo, że każdy jest tylko człowiekiem i lekarzom też zdarzają się lepsze i gorsze dni. Pan doktor ma wysokie kompetencje, jest chirurgiem z krwi i kości i widać, że nie tylko kocha to co robi, ale przede wszystkim potrafi leczyć.
Opinia dodana przez: Agata

lekarz Robert Kowacz

ulica Wojska Polskiego 8/24
09-500 Gostynin

Lekarz specyficzny aczkolwiek dwa razy mnie operowal na NFZ pierwszy raz laparatomia ( miesniaki ) potem jak dostalam krwotoku uratowal mi zycie .Nigdy Nie bylam jego pacjentka ale wspaniale sie mna zajal na oddziale .Duzo empati i zrozumienia . Jesli na cos moge narzekac to ze Jak mnie wypisal ze szpitala napisal ze mam endometrioze i na tym Koniec. Nie dal mi zadnych wskazowek co mam dalej z tym zrobic ...
Opinia dodana przez: Ilona

lekarz Izabella Badura

Laryngolog

Gościnna 3
09-500 Gostynin

pani doktor przyjela mnie bez zadnych problemow,i wyleczyla mi angine ropna dzieki ktorej schudlem 21 kilo poniewarz zaden lekazr nie mogl jej wyleczyc a dwu miesieczna kuracje wszelakimi farmakologicznymi specjalami zrobila ze mnie wrak czlowieka, polecam tego lekarza poniewaz zna sie na swoim fachu,kozystali z jej porad moi znajomi i nigdy nie slyszalem zlych opinii po wizytach u pani badury a patrzac na komentarz powyzej no coz czlowiek jest tylko ...

lekarz Artur Idzikowski

Psychiatra

Rybne 14
09-500 Gostynin

irenastasiak12@gmail.com Byłam pierwszy raz na wizycie,odniosłam wrażenie że byłam słuchana przez Pana doktora,na moje pytania chętnie odpowiedział.
Opinia dodana przez: Irena

Elżbieta Jóźwiak-Rucka

Neurolog

ELŻBIETA JÓŹWIAK - RUCKA SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA
09-500 Gostynin

Polecam i jeszcze raz polecam jako jedyna z calego tego Gostynina postawiła mi poprawna diagnoze i lecze sie u niej juz 10 lat jestem mega zadowolona .. Jako jedyna wydaje mi sie kompetentna i jako jedyna nie trzyma 10-15 min tylko potrafi po pol godziny trzymac i badac wszystko i kieruje czesto na badania wszystko sprawdza. POLECAM !!!!
Opinia dodana przez: Ola