Lekarze Grójec

Ortopeda, Chirurg ortopeda

Centrum Medyczne LEDA -MED
Polskiej Organizacji Wojskowej 14
05-600 Grójec

Takich lekarzy jak dr. Łukasz Kasprzak jest nie wielu. Zna się na swojej pracy, do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie. Wszystko dokładnie wytłumaczy. Nie zbywa pacjenta po 5 minutach wizyty. Bardzo dokładnie obejrzał kolano mojej córki, wykonał USG i powiedział co dalej. Skończyło się na artoskopii. Ale gdyby nie dobrze postawiona diagnoza przez doktora to do tej pory byłybyśmy w punkcie wyjścia. Dr. Łukasz Kasprzak to dobry lekarz i równie dobry ...
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Anna Biedrzycka

Lekarz rodzinny

Niepubliczy Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDICUS"
Mszczonowska 35
05-600 Grójec

Przeżyłam już kilkadziesiąt lat ale takiego tak oddanego lekarza nie spotkałam w swoim życiu.Jest bardzo ciepłym człowiekiem.Bardzo ubolewam nad tym, że pani odeszła doktor odeszła z przychodni w której ostatnio przyjmowałam.

lek. dent. Joanna Olko

Armii Krajowej 32a
05-600 Grójec

Wspaniale, profesjonalnie, delikatnie. U p. Doktor leczę się od lat. Do gabinetu wchodzę z przyjemnością i przeświadczeniem, że zostanie mi udzielona pomoc na najwyższym poziomie. Polecam.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Beata Komorowska

05-600 Grójec

cudowny lekarz rodzinny cała moja rodzina leczy się u p.doktor zawsze służy pomocą, usmiechnięta, kompetentna, baaardzo cierpliwa nie zostawia pacjenta samemu sobie z przepisanymi receptami tylko wytłumaczy, poradzi, LUDZKA, prawdziwy człowiek-lekarz. Czuła na ludzkie cierpienie. W Iłży jest z pewnością najlepszym lekarzem życze kazdemu lekarzowi takiego podejścia do pacjenta jak ma dr KOMOROWSKA. Serdecznie polecam PANIA DOKTOR i dziękuję z serca za wszystko
Opinia dodana przez: BARBARA

lekarz Piotr Ścisło

Internista, Kardiolog

ulica Mogielnicka 45
05-600 Grójec

Rewelacyjny lekarz. Cierpiałam długo na depresję i stany lękowe. Lekarz przede wszystkim rozmawia, wyczuwa pacjeta, dogłębnie wnika w problem. Proponuje też inna alternatywe leczenia-jak rozmowa z psychologiem. Za każdym razem powtarza, że jeżeli poczuje się gorzej lub będę miała jakie kolwiek pytania mam od razu dzwonić. Cóż więcej powiedzieć-żeby tylko było więcej tak oddanych lekarzy...
Opinia dodana przez: Katarzyna

lek. dent. Dariusz Szyroki

Gabinet Stomatologiczny
Krótka 1
05-600 Grójec

Godny polecenia, kompetentny. Uprzejmy, cierpliwy, delikatny. Wiele tłumaczy i wyjaśnia. Pacjent czuje się wyjątkowo traktowany.

lekarz Piotr Misiak

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej AMED
Józefa Piłsudskiego 38
05-600 Grójec

Bardzo dobry lekarz. Dobry specjalista. ma świetne podejscie do pacjenta. Polacam wszystkim szukajacym ortopedy
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Ziemowit Rakowski

05-600 Grójec

Pan Doktor Ziemowit Rakowski jest najlepszym anestezjologiem. Jest super specjalistą, profesjonalistą, miły i przede wszystkim zna się na swojej dziedzinie, jest odpowiedzialnym lekarzem godnym zaufania polecam Pana Doktora w 1000 %. Pan Doktor Ziemowit był przy mojej operacji w Klinice Ambroziak. Panie Doktorze bardzo dziękuję za wszystko. Karina ☺
Opinia dodana przez: Karina

lekarz Krystyna Lipińska

Lewiczyńska 26
05-600 Grójec

Pani doktor zbadala mnie dokladnie, wytluamczyla wszystko, przepisala odpowiednie leki a takze pokierowala dalej w sprawie w ktorej pomoc nie mogla - dala namiary do odpowiedniego specjalisty. Wszystko w milej atmosferze bez pospiechu i nerwow. Zdecydowanie polecam

lek. med. Anna Wiączek

Chirurg ogólny, Proktolog

05-600 Grójec

Leczę się proktologicznie od lat i doktor Wiączek dopiero mnie dobrze zdiagnozowała. Kulturalna, taktowna, z dużą wiedzą i doświadczeniem. Nie bez powodu znajduje się kadrze Warszawskiego Oddziału Proktologii, jest prawdziwym lekarzem na medal.
Opinia dodana przez: Janina

lekarz Teresa Lewandowska

Różana 16
05-600 Grójec

Bardzo dobra Pani doktor, z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Jest pomocna, skupiona na pacjencie, życzliwa. Polecam
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Janusz Kochanowski

Internista, Kardiolog

ulica Mogielnicka 45
05-600 Grójec

Pan doktor posiada ogromna wiedzę oraz doświadczenie, leczę się u doktora od wielu lat. Świetne podejście do pacjenta, wszystko tłumaczy i poświęca tyle czasu ile potrzeba. Doktor również wykonuje echo serca. Jeśli ktoś poszukuje naprawdę dobrego kardiologa to polecam.

dr Bożena Mirosław

kasztanowa
Grójec

Bardzo dobry lekarz , polecam wszystkim mila i naprawde zna sie na swojej pracy . Moj maz byl u pani doctor 2 razy jak bylismy w Polsce na wakacjach i jest bardzo zadowolony zreszta ja tez bylam w gabinecie i musze powiedziec ze naprawde znakomity lekarz.
Opinia dodana przez: Agata

mgr Joanna Koszewska

Dietetyk, Dietetyk dziecięcy

Grójec

Zdecydowanie Pani dietetyk Koszewska z Diet-Point spełniła moje oczekiwania. Mam teraz smukłą sylwetkę. Uświadomiła mi, że dieta to wprowadzanie zdrowych nawyków na całe życie, by jak najdłużej cieszyć się zdrowiem.

lekarz Robert Niezgoda

Chirurg ogólny, Lekarz medycyny ratunkowej

Powiatowe Centrum Medyczne w Grójcu
ulica P. Skargi 10
05-600 Grójec

Cudowny czlowiek dziekuje Mu za zycie synka ktory w kwietniu skonczyl 5 lat dzieki Temu czlowiekowi.Dziekujemy Filipek razem z mama 💓
Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Jacek Jasiorowski

Piłsudskiego 6B/18
05-600 Grójec

Polecam Pana Doktora w każdym momencie ... W pełni usłyszałem to co potrzeba do dalszego leczenia . Czułem cały czas , że prowadzi mnie prawdziwy specjalista. Mimo , że przyszedłem w jednej sprawie , zostałem wypytany o inne dolegliwości i było to prawdziwe kompleksowe podejście do pacjenta. Gorąco polecam wizytę u Pana Doktora wszystkim potrzebującym medycznego wsparcia.
Opinia dodana przez: Piotr
Od dawna mój lewy bark i ramię miały ograniczony zasięg ruchomości, a od pół roku bardzo mnie bolały i nic nie pomagało. Znajomi polecili mi wizytę u dr Kamela Khanafera. Już po pierwszej wizycie, na którą nie trzeba było długo czekać , bolało znacznie mniej i zasięg ruchomości stawu się polepszył. Po czterech wizytach, w czasie których dr Khanafer robił zastrzyki, stosował terapię manualną i pobudzanie mięśni impulsami elektrycznymi stan ...
Opinia dodana przez: Zofia i Ryszard

lekarz Sebastian Krześniak

SPZOZ
Warka
05-660 Grójec

Miałam pewne obawy przed konsultacjami online, ale po mojej wizycie na lekarzonline.eu mogę śmiało powiedzieć, że jest to przyszłość medycyny. Lekarze są kompetentni, a samo narzędzie intuicyjne w obsłudze.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Zofia Ambroziak

Piłsudskiego 6B/18
05-600 Grójec

Prawdziwy lekarz z powołania. Diagnozy zawsze trafne, doradzi również poza sprawami zdrowotnymi. Zawsze znajdzie czas i pamieta chyba wszystkich swoich pacjentow, a na pewno bylo ich mnostwo :) Ogromna wiedza i zaangażowanie- polecam w 100%
Opinia dodana przez: Damian

lekarz Henryk Wysocki

Targowa 21
05-600 Grójec

fachowy lekarz, swietny człowiek. Bylam dlugo leczona przez Pana doktora i z cala pewnoscia polecam Go wszystkim.