Lekarze Grudziądz

Urolog dziecięcy, Chirurg dziecięcy

Zespół Poradni Specjalistycznych
Rydygiera 15/17
86-300 Grudziądz

JESTESMY POD WRAZENIEM PROFESJONALIZMU,RZETELNOŚCI I UPRZEJMOŚCI PANA DOKTORA.KONKRETNY,CIERPLIWY,PRZEDE WSZYSTKIM ZNAJDUJĄCY CZAS ZAWSZE NA SPOKOJNĄ ROZMOWĘ,A TO NIESTETY CORAZ RZADSZE.LEKARZ Z POWOŁANIA,KOLEDZY POWINNI BRAĆ Z PANA PRZYKŁAD.Z CAŁEGO SERCA DZIĘKUJEMY I Z CAŁYM SERCEM POLECAMY PANA DOKTORA,WSZYSTKIM POTRZEBUJĄCYM KONKRETNEJ I SZYBKIEJ POMOCY.DLA NAS JEST PAN BOGIEM
Opinia dodana przez: Nikodem P.

Slawomir Kowalik

Dermatolog

al. 23-go Stycznia 18
86-300 Grudziądz

Jest to jeden z najlepszych lekarzy jakich znam ! od dawna miałam bieliznę po urodzeniu żaden lekarz nie wiedział co w takiej sytuacji zrobić , pewnego dnia gdy obchodziłam własnie swoje 10 urodziny poszłam do niego z ta bielizna , wszystko wyjaśnił ii podał świetne lekarstwa które pomogły , nie tylko w tym mi pomógł ... od 2-3 lat wg pana doktora mam AZS ( atopowe zapalenie skóry ) Pan ...
Opinia dodana przez: Lidka

lekarz Justyna Kminikowska

Wojskowe Specjalistyczne Przychodnie Lekarskie w Grudziądzu
Legionów 57
86-300 Grudziądz

Leczymy się u naszej Pani Doktor Justyny już od kilku lat. Lubimy te wizyty, bo zawsze jest przyjaźnie i wszystko wiemy. Pani Doktor jest czujna, dociekliwa i pozytywnie nas zaskakuje. Dziękujemy i polecamy.
Opinia dodana przez: Dagny

lekarz Jan Zagierski

Chirurg dziecięcy

Regionalny Szpital Specjalistyczny
86-300 Grudziądz

Wspaniały lekarz ma podejście do dzieci .Jak byłam dzieckiem operował mnie na wyrostek robaczkowy ,teraz mojego syna operował także na wyrostek robaczkowy
Opinia dodana przez: Beata
Usuwałam ósemkę,szybko ,bezbolesnie.Pan doktor wszystko wytłumaczy i do tego jest uprzejmy.Szczerze polecam,lekarz godny zaufania.
Opinia dodana przez: mirela

lekarz Katarzyna Grudzień-Chmielewska

Kardiolog

ul. gen. Sikorskiego 18/3
86-300 Grudziądz

Lekarz godny polecenia. Na pierwszej wizycie postawiła własciwą diagnozę i dzięki temu szybko trafiłam na zabieg do Bydgoszczy.
Opinia dodana przez: Stanisława

dr n. med. Paweł Sadłecki

Ginekolog, Ginekolog onkolog

ul. Wiejska 20A
86-300 Grudziądz

Z całego serca polecam. Pan doktor miły i rzeczowy. Wszystko w jasny sposób wyjaśnił i rozwiał wszelkie wątpliwości związane ze stanem zdrowia 😊
Opinia dodana przez: Agata

lek. med. Grażyna Jarząbek

Jarząbek Grażyna
Mokre
86-300 Grudziądz

Pani doktor jest najlepsza. Za każdym razem rozpozna co dolega mojemu dziecku! Dokładnie rozpisuje leki Jest sympatyczna i spokojna. Jedyny normalny lekarz w przychodni Jedynka. Naprawdę polecam 😀
{'id': 40457, 'name': u'Grudzi\u0105dz'} Ginekolog
                                       lek. med. Krzysztof Radtke

lek. med. Krzysztof Radtke

Radtke Clinic Centrum Medyczne
Laskowicka 2-4
Grudziądz

Doktor jest bardzo miły , dokładnie przeprowadza wywiad. Gabinet jest zadbany i wszystkie dodatkowe badania są przeprowadzane na miejscu. Jestem zadowolona z wizyty i polecam !
Opinia dodana przez: Dorota

mgr Katarzyna Stokfiszewska

Neurologopeda

Mowamed
Gustawa Morcinka 31
86-302 Grudziądz

JESTEM BARDZO ZADOWOLONA PANI DOKTOR FACHOWO ZAJEŁA SIE MOIM SYNEM MA PODEJŚCIE DO PACJENTA POLECAM WSZYSTKIM
Opinia dodana przez: Izabela

lek. dent. Mirosław Niedzin

ul. Filomatów 2A
86-300 Grudziądz

Super podejście do pacjenta. Zabieg wykonany na 5+ . Piękne korony, miły personel, czysto, bezproblemowa recepcja i mediraty
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Wanda Zembrzycka-Zaborowska

Laboratorium Analityczne
dr. Ludwika Rydygiera 15/17
86-300 Grudziądz

Pani Dr.Bardzo miła. Z cudownym podejściem do dzieci. Badanie przebiega w bardzo miłej atmosferze. Pani Doktor,wszystko dokładnie tłumaczy rodzicom oraz dzieciom co będzie badane i w jaki sposób. Polecamy z całego serca.
Opinia dodana przez: Anna

Elżbieta Kozłowska

Logopeda

ulica Stachonia 3/25
86-300 Grudziądz

Super doktorka. Życzyłabym sobie więcej tak oddanych, życzliwych, cierpliwych i kompetentnych lekarzy.
Opinia dodana przez: mama

lekarz Elżbieta Pawlaczyk-Strugała

Wenerolog, Dermatolog

CENTRUM DERMATOLOGICZNO-KOSMETYCZNE
Chełmińska 74
Grudziądz

NAJLEPSZY DERMATOLOG!!! Długo próbowałam wyleczyć się u innych dermatologów z powodu mojego ciężkiego trądziku - aż wreszcie trafiłam do Pani doktor. Pani doktor na wizycie obejrzala dokladnie cala skore, odniosła się do innych moich schorzen i wszystko wytlumaczyła. Już po tygodniu stosowania leczenia- widzę wyraźną poprawę. Dziękuję za jej profesjonalizm i skuteczne podejście do problemu. Ponadto zrobilam u Pani doktor usta- i mam dokładnie takie jakie sobie wymarzyłam . GORĄCO ...
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Maria Maciejko-Czudy

Internista, Pediatra

NZOZ "Rządz-Mniszek" Sp. z o. o. w Grudziądzu
ulica Łęgi 12
86-300 Grudziądz

Wspaniałe podejście do Dziecka. Moja 2,5-lenia Córka spokojnie pozwala się zbadać dzięki sposobowi w jaki Pani Doktor przeprowadza wizytę, wprowadza fajną atmosferę rozmawiając z Dzieckiem i tłumacząc co zaraz będzie robić. Nie traktuje pacjentów "taśmowo", wnikliwie stawia diagnozę i wyczerpująco o niej opowiada. POLECAM!
Opinia dodana przez: Agnieszka

lek. dent. Iwona Sławińska-Niedzin

ul. Filomatów 2A
86-300 Grudziądz

Bardzo fajna Pani Doktor do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie i stara się zrobić dobrze i bezboleśnie a u dentysty to bardzo ważnie .

lekarz Anna Plutowska

Zespół Poradni Specjalistycznych
Rydygiera 15/17
86-300 Grudziądz

Od kilku lat borykam się z niewydolnością nerek. Przez 70 lat mojego życia bywałem u wielu specjalistów,z różnymi problemami zdrowotnymi ale z tak wrażliwą, kompetentną i oddaną lekarką spotkałem się po raz pierwszy raz pierwszy. Dzięki jej zaangażowaniu i trafnej oceny mojego stanu zdrowia jestem wśród żywych. To 100% lekarką z powołaniem,godna polecenia i mojego najwyższego szacunku.
Opinia dodana przez: Henryk

lekarz Mariusz Knoff

Poradnie Specjalistyczne
Małogroblowa 19
86-300 Grudziądz

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u doktora jest profesjonalny , miły i cierpliwy , dobrał odpowiednią moc szkieł do okularów , polecam🙂

lek. dent. Iwona Dziubek

ul. Ignacego Paderewskiego 139C
86-300 Grudziądz

Usługa i stomatolog godny polecenia. Lekarz skupia się na problemie. Nie ma niepotrzebnych rozmów, które na fotelu dentystycznym są mało sympatyczne. Umówienie się na termin nie stanowi problemu. Ewentualne zgłoszenia są skrupulatnie sprawdzane. Bez naciągania na dodatkowe koszty.
Opinia dodana przez: Grzegorz

mgr Aneta Piwowarczyk

Logopeda

Prywatny Gabinet Logopedyczny NEURO-LOGO
Węgrowo 4F
86-300 Grudziądz

Polecam terapię biofeedback u Pani Piwowarczyk. Już po 5 sesjach czułam, że mój problem się zmniejsza. Cieszę się, że w Grudziądzu jest taki gabinet.