Lekarze Hrubieszów

lekarz Joanna Weremij

Radiolog

22-500 Hrubieszów

Wielokrotnie miałam badania USG w hrubieszowskim szpitalu, teraz byłam prywatnie u dr Weremij i jestem mile zaskoczona rzetelnością i dokładnością przy badaniu. Inni lekarze badają szybko i następny pacjent, zaś tu poświęcono mi dużo uwagi. Polecam!

lekarz Anna Kędziera

Lekarz rodzinny

22-500 Hrubieszów

Bardzo dobry lekarz, bardzo dokładnie wyjaśnia metody leczenia, wysłuchuje pytań i dokładnie udziela na nie odpowiedzi. Polecam.

lekarz Dominika Zielińska

Szpital
Piłsudskiego 11
22-500 Hrubieszów

Bardzo miła Pani doktor fachowa obsługa i informacje jakie przekazuje dla pacjenta. Naprawdę warto i szczerze polecam. Pozdrawiam dziękuję za poświęcony czas i pomoc.
Opinia dodana przez: Artur

lek. dent. Anna Borzęcka

22-500 Hrubieszów

Pani doktor ma świetne podejście do pacjenta , jest bardzo uprzejma wszystko tłumaczy i mimo młodego wieku posiada wielkie kompetencje . Przy takich dentystach jak Pani Ania znika lęk .

lekarz Stanisław Żelazny

ul. Józefa Piłsudskiego 23
22-500 Hrubieszów

Polecam doktora, miły przyjemny zna się na rzeczy godny polecenia. Pierwszy raz spotkałem się tak z miłym doktorem. Polecam
Opinia dodana przez: Sebastian

lekarz Lech Zając

ulica Zamojska 129
22-500 Hrubieszów

Specjalista godny polecenia. Bardzo kompetentny lekarz, z dużym doświadczeniem zawodowym. Można polecić go z czystym sumieniem każdemu pacjentowiu z zaburzeniami neurologicznymi.
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Renata Rycyk

ul. Adama Mickiewicza 1A/16
22-500 Hrubieszów

Bardzo dobry lekarz który nie ogranicza się do natychmiastowego przepisywania leków bez rzetelnej diagnostyki.Pani Doktor bardzo starannie zbadała moją mamę, wyjaśniła obecną sytuację i konieczność dalszych badan diagnostycznych. Zwróciła uwagę nie tylko na sprawy dotyczące jej specjalizacji(nefrologia) ale szerzej: styl życia,dieta,historia medyczna i całościowe funkcjonowanie organizmu. Czas przy chorobach nerek jest krytycznym czynnikiem -natychmiast skontaktowała sie ze mną gdy wyniki biopsji byly gotowe i zaproponowała konkretne postępowanie. Odpowiadziała na wszelkie ...
Opinia dodana przez: andrzej

lek. dent. Magdalena Druzic

Zakład Opieki Zdrowotnej Zakladu Karnego w Hrubieszowie
ulica Nowa 64
22-500 Hrubieszów

Rewelacyjna stomatolog. Super podejście do dzieci. Od lat jeździmy całą rodziną. Polecam serdecznie.

lekarz Wojciech Borzęcki

22-500 Hrubieszów

Jestem pacjentem po wszczepieniu stymulatora serca przez Pana doktora. Naprawdę nie wiem jak taki zabieg przebiegał u innych pacjentów, w każdym razie u mnie przebiegło to bezboleśnie. Pan doktor przez cały czas trwania zabiegu informował mnie jakie elementy zabiegu będą wykonywane. Od pierwszego kontaktu wyczuwa się wysokie kompetencje, fachowość i kulturę osobistą. W mojej opinii Pan doktor Wojciech Borzęcki jest lekarzem naprawdę godnym polecenia! Janusz Mazur - Skierbieszów
Opinia dodana przez: Janusz

lekarz Jan Janda

NZOZ Dziekanów 123
22-500 Hrubieszów

Idealny lekarz z powołania. Oby takich więcej. Najważniejsze jest to w jego praktyce leczenia że nie wysyła do szpitala tylko stara się leczyć na własną rękę.

lekarz Jolanta Wołczko-Adamczuk

Prywatny Gabinet Okulistyczny
22-500 Hrubieszów

Nie przyjemna, chciałam umówić dziecko na wizytę to zamknęła mi drzwi przed nosem nie polecam pani dr.

lek. dent. Maria Czerkawska

22-500 Hrubieszów

Dentysta godny polecenia. Fakt, że z dostaniem się do dentystki jest problem, bo ciągle jest zajęta, ale jak już robi to przykłada się do tego w 100 %
Opinia dodana przez: ósemka

lekarz Wincenty Sala

Internista, Lekarz rodzinny

Pielęgniarska Opieka Domowa "PIEL-MED"
ulica Leśmiana 28A
22-500 Hrubieszów

Czytając inne opinie musiałam dodać swoją. Nie rozumiem tych negatywnych ale jak widać to pacjenci, którzy więcej wiedzą od lekarza bo przecież się nie zna na chorobach :-) Proponuję wróżkę i znachora. Ja tam byłam zadowolona, zawsze służy pomocą i dobrą radą. Polecam JAK NAJBARDZIEJ
Opinia dodana przez: Weronika

lekarz Jerzy Biernat

Hrubieszów

Bardzo uprzejmy i kompetentny lekarz. Prawo wykonywania zawodu jak najbardziej posiada. Niesamowicie dokładny i rzetelny.POLECAM!

mgr Janusz Franckowski

Fizjoterapeuta

Hrubieszów

Pierwszy raz spotkałam się z jego usługami, ale muszę powiedzieć, że mi pomógł i mojej znajomej od której dostałam namiar też - także polecam.

lekarz Jerzy Tarasiuk

Traumatolog, Ortopeda

22-500 Hrubieszów

Profesjonalista w swoim zawodzie. Czlowiek z wielkim sersem.

lekarz Artur Lebiedowicz

Ciesielczuka 20
22-500 Hrubieszów

Miałem z tym człowiekiem do czynienia tylko raz w szpitalu wojewódzkim w Bielsku-Białej Zrobił na mnie bardzo nie sympatyczne wrażenie . Zachowywał się tak jakby to że musi się ''użerać'' z pacjentami było dla niego jakąś karą boską . Jakby to On był cierpiętnikiem a nie Ci pacjenci .
Opinia dodana przez: rxr

lekarz Henryk Błaszczyński

22-500 Hrubieszów

Najgorszy lekarz na jakiego mozna trafic. Sam fakt ze lekarz chodził z rozpieta koszula tak samo mnie badal bylo okropne. Jego podejscie do mnie również. Zglaszacac sie z saczacymi sie wodami w 7 mies ciąży, podszedl do mnie i powiedział ze moglam sie w domu polozyc a nie przychodzić do szpita. Wykonujac.badanie stwierdzil ze boli go reka i nie bedzie sie meczyl bo dziecko jest za bardzo ruchliwe zeby zbadac ...
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Anna Lewandowska

Internista, Diabetolog

ulica Zamojska 129
22-500 Hrubieszów

Pani doktor zajmowala sie moja babcia, ktora skierowali do szpitala po komplikacjach spowodowanych niewlasciwym lekiem przwciwbolowym od lekarza pierwszego kontaktu. Pani doktor byla nieuprzejma, nie sluchala informacji przekazywanych na temat chorego, nie podeszla do sprawy profesjonalnie. Babcia jest osoba ciezka do prowadzenia, nie bierze lekow i nie slucha mnie ani rodzicow, wiec informacja od lekarza mialaby wiekszy autorytet. W tym wypadku pani doktor od razu "sprzedala" informacje od rodzicow babci ...
Opinia dodana przez: Maria Brzezinska

lekarz Roman Gałecki

Mickiewicza 16
Hrubieszów

Lekarz, który nie interesuje się pacjentem zero empatii brak kultury.