Lekarze Jędrzejów

lekarz Jan Biskup

Zakład Opieki Ginekologicznej
11 Listopada 76
28-300 Jędrzejów

To dzięki profesjonalizmowi i opiece Doktora udało nam się zajść i utrzymać ciążę. Byliśmy pacjentami w Gamecie w Chęcinach. Wcześniej wiele lat leczyliśmy się w innej placówce- zupełnie niepotrzebnie ;) Mimo, że miałam inne problemy zdrowotne to dzięki wiedzy i doświadczeniu Doktora udało się pokonać przeszkody. Terapie dopasowuje do pacjentki, podejście jest bardzo indywidualne. Wszystko na spokojnie tłumaczy. Nie warto się zrażać, jeśli nawet to długo trwa. Jest konkretny i ...
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Tadeusz Russek

Zakład Opieki Ginekologicznej
11 Listopada 76
28-300 Jędrzejów

Niesamowicie ciepły, cierpliwy, kompetentny lekarz. Pierwszy raz w życiu zostałam naprawdę przyjęta i zbadana bez pośpiechu, pan doktor wszystko wyjaśnił, pokazał na monitorze, opowiedział. BARDZO POLECAM!
Opinia dodana przez: Emilia

lekarz Przemysław Dąbkowski

Kardiolog

ulica Kielecka 20
28-300 Jędrzejów

Naprawdę lekarz jakich mało prowadzi mnie już od kilku lat ( arytmia)polecam każdemu

lekarz Tomasz Kałka

Internista, Lekarz medycyny pracy

3 Maja 64
28-300 Jędrzejów

Bardzo sympatyczny i miły lekarz. Poświęca dużo uwagi swoim pacjentom. Interesuje się ich zdrowiem.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Jerzy Prawda

ulica Kielecka 20
28-300 Jędrzejów

Jestem bardzo zadowolony z wizyty dowiedziałem się dużo więcej o swoim problemie dlatego oceniam wizytę na maxa.
Opinia dodana przez: Włodzimierz

lekarz Ewa Giermakowska

Internista, Kardiolog

3 Maja 64
28-300 Jędrzejów

bardzo kompetentny i skrupulatny lekarz, wizyta trwa dopóki wszystkie wątpliwości nie zostaną rozwiane, a pacjent poinformowany o terapii. wszystko przebiega w miłej atmosferze. lekarz zdecydowanie godny polecenia !!!
Opinia dodana przez: Karol

lekarz Izabela Zmarzły-Prokop

Lekarz rodzinny

Ogrodowa 18b
28-300 Jędrzejów

Jestem bardzo zadowolony z podejścia do pacjenta,kompetencja,fachowość.Nigdy nie odmawia pomocy nawet kosztem swojego czasu.
Opinia dodana przez: Pawel

lekarz Paweł Wieliński

Armii Krajowej 10
28-300 Jędrzejów

Witam, bardzo sympatyczny lekarz z bardzo dobrym podejściem do pacjenta, dokładnie objaśnia wynik badania, godny zaufania. Polecam.

lekarz Anna Krauze

28-300 Jędrzejów

Doktor Krauze jest bardzo profesjonalnym i wyjątkowym lekarzem. Opiekuje się moimi dziećmi od wielu lat. Jej życiowe podejście do pacjenta jak i profesjonalna diagnoza świadczy o i wysokim poziomie i profesjonalizmie. Jestem z tej opieki bardzo zadowolony. Wszystkim bardzo polecam!
Opinia dodana przez: Piotr

Mariola Selega

Lekarz rodzinny

Przychonia Rejonowa
ul.Chrobrego 2
28-300 Jędrzejów

Pani dr.Selega jest wyjątkowym lekarzem.Jest uprzejma, indywidualne podchodzi do każdego pacjenta.Pacjentowi poświęca dużo czasu, jest osobą bardzo kompetentną. Zdecydowanie polecam Panią dr.Selegę jako lekarza i jako wspaniałego człowieka.Moja rodzina jest właśnie pod opieką Pani dr.Marioli Selegi

lekarz Waldemar Kwiecień

Szansa 2
28-300 Jędrzejów

kontaktowy, pewny tego co mówi i robi, zdecydowany lekarz pełen poświęcenia dla pacjentów
Opinia dodana przez: Jan

lekarz Jolanta Moś

Przychodnia Rejonowa Nr 2
Chrobrego 4
28-300 Jędrzejów

Wspaniała Pani doktor, lekarz z ogromną wiedzą, doświadczeniem oraz doskonałym podejściem do dzieci. Przede wszystkim wie co robi i trafnie stawia diagnozy. Od razu wzbudza ogromne zaufanie co jest bardzo ważne w tym zawodzie. Polecam Panią Doktor z czystym sumieniem.
Opinia dodana przez: Agnieszka K

lekarz Marceli Kalisz

Prywatny Gabinet Lekarski
3 Maja
28-300 Jędrzejów

mała nam gorączkowała.zestresowani trafiliśmy na oddział dziecięcy w szpitalu im. Biegańskiego w Jędrzejowie. naszym dzieckiem zajął się dr. zbadał je, spokojnie i stanowczo wytłumaczył nam, że niemowlęta bardzo często chorują. mała poleżała parę dni na oddziale, stan się poprawił, z uśmiechem opuściła szpital. jesteśmy zadowoleni.
Opinia dodana przez: KWIATEK

lekarz Mirosław Sędek

Internista, Diabetolog

Przychodnia Rejonowa Nr 2
Chrobrego 4
28-300 Jędrzejów

prawdziwa przyjemność leżeć u pana doktora na oddziale, wysłucha poradzi znajduje czas. jako lekarz człek znający się na swojej pracy - godny polecenia tak jak i wszyscy na oddziale
Opinia dodana przez: maniek

lekarz Andrzej Hatny

ulica 11 Listopada 93
28-300 Jędrzejów

lekarz, który umie zrobić pożytek ze swojej wiedzy umie ją zastosować w swojej pracy BARDZO DOBRY lekarz
Opinia dodana przez: lolek

lekarz Janusz Rzodeczko

Anestezjolog

ulica Piastowska 4
28-300 Jędrzejów

Pan doktor świetnie przygotował mmego ojca do planowanej operacji wyrostka. Mnie wszystko wytłumaczył dokładnie. Prowadzony przez niego oddział jest godny polecenia, tak jak i Pan doktor. Pomógł bardzo świetny lekarz. Jestem zadowolony
Opinia dodana przez: kar_ol

lekarz Agnieszka Mazanowska-Soja

28-300 Jędrzejów

Bardzo uprzejma ,miła i kompetentna w tym co robi . Zyczeniem moim jest aby wszyscy lekarze byli tacy jak ta lekarka .
Opinia dodana przez: Janusz

lekarz Tomasz Mosiołek

Anestezjolog

28-300 Jędrzejów

anestezjolog bardzo dobry, znający się na wykonywanej pracy. przed operacją wszystko mi wytłumaczył, uspokajał, rozwiał wszystkie wątpliwości
Opinia dodana przez: Jas_to_ja

lekarz Jacek Adamczyk

Chirurg ogólny, Urolog

28-300 Jędrzejów

Lekarz rewelacyjny. Wszystko bardzo dokładnie wytłumaczone. Wizyta szybka i przyjemna, a jednocześnie dokładna. Polecam!

lekarz Adam Moś

Internista, Lekarz rodzinny

Adama Mickiewicza 33
28-300 Jędrzejów

Byłam u Pana doktora z dzieckiem po pierwsze takich lekarzy nam potrzeba, podejście do dzieci godne podziwu. Trafna diagnoza, odpowiednio dobrane leki. Byliśmy później u laryngologa z dzieckiem i tylko potwierdził prawidłowość leczenia. Zawsze pomocny z wielkim poczuciem etyki zawodowej. Polecam Pana doktora i oby więcej takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Agnieszka K