Filtruj terminy

dr Alina Podlaszewska

Internista, Lekarz rodzinny

Spokojna 1
89-430 Kamień Krajeński

Mam 36 lat. Borykałem się z bólem biodra. Ćwiczyłam skutecznie do pewnego momentu, granicy i tu już nie wiedziałam jak sobie radzić dalej. Niewielki ból, ale jednak pozostał. Byłam u Pani doktor na zabiegu. Już po pierwszej wizycie biodro, odcinek lędźwiowy przestał mnie bolec. Skuteczna, miła, profesjonalna. Poświęci pacjentowi tyle uwagi i czasu ile potrzepuje. Serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Oskar Pasternacki

Strzelecka 15 lok. 1
89-430 Kamień Krajeński

Bardzo dobry lekarz, uprzejmy, zabawny, delikatny szczególnie dla dzieci, potrafi wszystko wytłumaczyć i poświęcić czas. Polecam!
Opinia dodana przez: Helena

Roma Pasternacka

Położna

Kamień Krajeński

Bardzo miła i uprzejma osoba. Jak tylko potrzebowalam pomocy lub rad moglam na nia liczyc. Polecam.

Grażyna Lemiecha-Nagórska

89-430 Kamień Krajeński

Z całego serca polecam Panią Doktor Zawdzięczam jej życie. Przy okazji kontrolnego badania ginekologicznego Pani Doktor zdiagnozowała u mnie bardzo wczesny przypadek nowotworu jajnika. Od razu dostałam skierowanie do Szpitala Onkologicznego. Tam lekarz onkolog na konsultacji potwierdził przypuszczenia i był bardzo zaskoczony ze ginekolog rozpoznał zmianę w tak wczesnym stadium, co podobno jest bardzo trudne. Serdecznie polecam Panią Doktor, to lekarz z doświadczeniem i pełen empatii dla pacjenta.
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Beata Nowaczyk