Ginekolog Położnik Kielce

Ginekolog położnik, Ginekolog

DARIMED - Centrum Zdrowia
ul. Prosta 42
Kielce

Po pierwszej wyzycie - bardzo miły, profesjonalny i konkretny lekarz. Odpowiada na wszystkie pytania, upewnia się czy wszystko jest jasne. Nie pośpiesza, nie pogania pacjenta, a przy tym jest bardzo miły, uprzejmy. Godny polecenia.

Opinia dodana przez: Oli

dr n. med. Marian Mączka

Wróbla 15
Kielce

Bardzo dobry lekarz zajmuje się trudnymi przypadkami ciąży. lecząc się u niego ma się poczucie, że wszystko się uda.

lekarz Tadeusz Russek

None
Wojska Polskiego 49/18
Kielce

jestem bardzo zadowolona jak pan doktor zajął się moim maleństwem. poród udany, warunki na oddziale super. podejście doktora, jego zaangażowanie oceniam bardzo wysoko.

Opinia dodana przez: ewato@

lekarz Jacek Nadgrodkiewicz

Prywatny Gabinet Lekarski
Targowa 9
Kielce

Super Pan doktor miły konkretny dokładny .Polecam każdej Pani ,dziewczynie ja jeżdżędo chmielnika bo tam przyjmuje !!!!

Tomasz Kapturski

Ginekolog położnik, Ginekolog

Gabinet lekarski

Kielce

Jest okey.Naprawdę.Chodzę ,wiem.Mam problemy-leczy i mam już 41 lat,nie czeka-interweniuje natychmiast.

Opinia dodana przez: marta

lekarz Grzegorz Nowak

Świętokrzyskie Centrum Matki i Noworodka
ul.Prosta
Kielce

Bardzo dobry ginekolog. Miły,kompetentny. Po mimo tego że przyjmuje na fundusz to bardzo dba o pacjentki. Ciężarne mają zapewnioną fachową i rzetelna opiekę z dr strony. Prowadzi ciążę lepiej niż nie jeden ginekolog który bierze kasę za wizyty. Wiem to z własnego doświadczenia, gdyż pierwszą ciążę biegalam do lekarza ze szpitala z Kościuszki i gdy doszło do porodu wczesnego nic nie pomlog.
Ten lekarz natomiast całą ciążę dbao całokształt ciąży. Potrzebne badania zleca co miesiąc. Usg przeprowadza w gabinecie w przychodni a na dokładniejsze, bardziej szczegółowe umawia się do szpitala. Jestem bardzo zadowolona z tego lekarza. W każdej chwili można zadzwonić do dr i udzieli pomocy oraz rady. Z czystym sumieniem polecam.

lekarz Marta Stanisławska

Dentifem
Złota 26
Kielce

Wspaniały lekarz,ginekolog najlepsza w kielcach. Wszystko doskonale tłumaczy,jest serdeczna,wyrozumiała.Bardzo polecam

Opinia dodana przez: anonim

dr hab. n. med. Olga Adamczyk-Gruszka

SZPITAL WOJEWÓDZKI
CZRNÓW
Kielce

Polecam Panią Doktor Gruszkę pod każdym względem. Cudowny lekarz z mega profesjonalnym podejściem do pacjenta. Szczerze polecam / Karolina Jarosińska

Opinia dodana przez: Karolina

lek. med. Renata Pejas-Dembowska

Gabinet Lekarski, Kielce
al. IX Wieków Kielc 2a/2
Kielce

Polecam panią doktor, bardzo miła, sympatyczna, kompetentna,potrafi dbać o swoją pacjentkę zarówno w gabinecie prywatnym jaki i w szpitalu na Prostej. Przychodzi interesuje się, prowadziła moje dwie ciąże i jestem bardzo zadowolona, chodziłam, chodzę i bedę chodzić do pani Dembowskiej. Gorąco polecam!!!

Agnieszka Gaj

Szpital Kielecki
Kielce, ul. Kościuszki 25
Kielce

Bardzo dobry lekarz. Polecam! Pani doktor prowadziła moją ciążę. Poświęciła mi dożo czasu i uwagi. Miła, uprzejma i fachowa opieka.