Ginekolog Położnik Kielce

Ginekolog położnik, Ginekolog

DARIMED
Prosta 42
25-371 Kielce

Po pierwszej wyzycie - bardzo miły, profesjonalny i konkretny lekarz. Odpowiada na wszystkie pytania, upewnia się czy wszystko jest jasne. Nie pośpiesza, nie pogania pacjenta, a przy tym jest bardzo miły, uprzejmy. Godny polecenia.

Opinia dodana przez: Oli

Wróbla 15
25-661 Kielce

Bardzo dobry lekarz zajmuje się trudnymi przypadkami ciąży. lecząc się u niego ma się poczucie, że wszystko się uda.

Prywatny Gabinet Lekarski
Targowa 9
25-520 Kielce

Super Pan doktor miły konkretny dokładny .Polecam każdej Pani ,dziewczynie ja jeżdżędo chmielnika bo tam przyjmuje !!!!

Wojska Polskiego 49/18
25-375 Kielce

jestem bardzo zadowolona jak pan doktor zajął się moim maleństwem. poród udany, warunki na oddziale super. podejście doktora, jego zaangażowanie oceniam bardzo wysoko.

Opinia dodana przez: ewato@

Tomasz Kapturski

Ginekolog położnik, Ginekolog

Gabinet lekarski

25-014 Kielce

Jest okey.Naprawdę.Chodzę ,wiem.Mam problemy-leczy i mam już 41 lat,nie czeka-interweniuje natychmiast.

Opinia dodana przez: marta

Dentifem
Złota 26
Kielce

Wspaniały lekarz,ginekolog najlepsza w kielcach. Wszystko doskonale tłumaczy,jest serdeczna,wyrozumiała.Bardzo polecam

Opinia dodana przez: anonim

SZPITAL WOJEWÓDZKI
CZRNÓW
25-600 Kielce

Polecam Panią Doktor Gruszkę pod każdym względem. Cudowny lekarz z mega profesjonalnym podejściem do pacjenta. Szczerze polecam / Karolina Jarosińska

Opinia dodana przez: Karolina

Gabinet Lekarski, Kielce
al. IX Wieków Kielc 2a/2
Kielce

Pani doktor najlepsza chodziłam z 2 ciazami i z 3 tez będę chodzić miła bardzo fajna doktorka polecam jak najbardziej

Opinia dodana przez: Kinga Woźniak

Agnieszka Gaj

Szpital Kielecki
Kielce, ul. Kościuszki 25
25-316 Kielce

Bardzo dobry lekarz. Polecam! Pani doktor prowadziła moją ciążę. Poświęciła mi dożo czasu i uwagi. Miła, uprzejma i fachowa opieka.

al. IX wieków Kielc 2a/2 (Budynek Centrum Rondo)
25-516 Kielce

Pani doktor jest rzeczowa, konkretna, odpowiada na każde pytanie, wyjaśnia. Wizyta odbywa się w życzliwej i przyjemnej atmosferze. Gabinet przytulny i bardzo czysty. Jestem zadowolona.

Opinia dodana przez: Iryna