Lekarze Kościerzyna

Chirurg naczyniowy

NZOZ Formed
Skarszewska 22
Kościerzyna

Pan Doktor wykonał badanie dopplerowskie układu żylnego kończyn ,rzeczowo wyjaśnił mi wynik badania .Odpowiedział na wszystkie moje pytania i wątpliwości .Cała wizyta w super atmosferze ,polecam wszystkim wizytę u Pana Doktora !! Uprzejmość ,kompetencja i zrozumienie !!!
Opinia dodana przez: Bernarda
{'id': 41730, 'name': u'Ko\u015bcierzyna'} Laryngolog
                                       lekarz Edward Mollin

lekarz Edward Mollin

Laryngolog, Otolaryngolog

Edward Mollin Twój Doktor
Partyzantów 1
83-400 Kościerzyna

Bardzo polecam pana Edwarda Mollina. Jest profesjonalny i wyszkolony w swojej dziedzinie. Potrafi wysłuchać pacjenta i szybko zdiagnozować co dolega i dobrać odpowiednie leczenie. Dodatkowo nie zapisuje drogich leków, tylko takie które działają i są w cenie dla każdego.
{'id': 41730, 'name': u'Ko\u015bcierzyna'} Otolaryngolog
                                       lekarz Krzysztof Kiciński

lekarz Krzysztof Kiciński

Otolaryngolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Przychodnia"
Skłodowskiej-Curie 7
83-400 Kościerzyna

Bardzo rzetelny i sumienny w tym co robi.Wzorowe podejście do pacjenta dorosłego jak i dziecka.Wszystko dokładnie wytłumaczy i nawet doradzi co dalej i gdzie szukać pomocy w skomlikowanych przypadkach.Takiego lekarza to ze świeczką szukać.
Opinia dodana przez: Sabina
{'id': 41730, 'name': u'Ko\u015bcierzyna'} Chirurg ogólny
                                       dr n. med. Daniel Maliszewski

dr n. med. Daniel Maliszewski

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Przychodnia"
Skłodowskiej-Curie 7
83-400 Kościerzyna

Zgadzam się z poprzednimi opiniami, że Maliszewski jest miły, pomocny, wydaje się że to dobry lekarz. Do czasu... jak coś pójdzie źle. Zgłosiłam się do Maliszewskiego jako 23-latka, w maju 2020 roku w samym środku pandemii. Chciałam powiększyć piersi metodą lipofillingu – przeszczep tłuszczu. Przyjechałam do Gdańska Z południa Polski na konsultację. Byłam wtedy bardzo chuda, ważyłam jakieś 52 kg przy 170 wzrostu. Na konsultacji chciałam dowiedzieć się czegoś o ...
Opinia dodana przez: N.
{'id': 41730, 'name': u'Ko\u015bcierzyna'} Medycyna estetyczna
                                       dr n. med. Marek Krzemiński

dr n. med. Marek Krzemiński

Medycyna estetyczna, Ortopeda

Specjalistyczna Praktyka Lekarska dr Krzemiński
Lubomira Szopińskiego 1/5
83-400 Kościerzyna

Byłam u pana doktora z prośbą o pomoc gdyż zawiodły mnie wszystkie próby znalezienia rzetelnej oceny mojego przypadku. Prawie 3 lata temu po upadku z taboretu doznałam złamania guza piętowego a później po 11 dniach zorientowano się , że mam wieloodłamkowe złamanie kości pięty. Lekarze całkiem ignorowali moje skargi na pogarszający się stan stopy. Po tak długim czasie dowiedziałam się o dr. Marku . Przyjechałam na wizytę wiedząc że to ...
Opinia dodana przez: Janina

dr n. med. Barbara Krupa-Szafran

Długa 37
83-400 Kościerzyna

Wiele dobrego słyszałam o Pani dr Barbarze Szafran więc postarałam się aby właśnie Ona zoperowała mi zaćmę w Centrum Medycznym KARDIOTEL w Sopocie. Zarówno cała obsługa placówki medycznej KARDIOTEL, jak i Pani dr spisała się na 6. Bardzo profesjonalna obsługa i pełna empatii kochana dr. Polecam każdemu, kto nie wie, gdzie usunąć zaćmę.
Opinia dodana przez: Albina

lek. dent. Maciej Greinke

Staszica 9
83-400 Kościerzyna

Znakomity Lekarz, siedząc u Pana Macieja na fotelu mozna poczuć się jak w salonie SPA a nie jak u stomatologa. Kompetentny, bardzo miły, profesjonalny. Miałam leczone kanały - poprawiane po innych dentystach także leczenie kanałowe od podstaw, wstawiane korony, nie ma żadnych problemów już od paru lat. Zdecydowanie polecam. A do tego bardzo przystojny :)
Opinia dodana przez: Angela

lekarz Krzysztof Klawonn

Chirurg ogólny, Ortopeda

83-400 Kościerzyna

Miałam wyznaczony termin kwalifikacji do operacji stawu biodrowego. Przyjął mnie Pan Dr Krzysztof Klawonn i po zbadaniu, oraz krótkiej rozmowie, zostałam zaskoczona wyznaczonym terminem. Tego dnia dostałam długo wyczekiwane skierowanie do Sanatorium. Nie wiedziałam jaką podjąć decyzję. Pan Dr Krzysztof Klawonn ma świetne podejście do pacjenta. Jest bardzo miły i życzliwy. Oznacza się wysoką kulturą osobistą i szacunkiem do drugiego człowieka. Miałam świadomość, że trafiam na wspaniałego i wyjątkowego specjalistę ...
Opinia dodana przez: Teresa K.

lekarz Justyna Zygoń

szpital specjalistyczny
83-400 Kościerzyna

Pani Doktor to wspaniała specjalistka,a do tego pełna empatii i uśmiechu na twarzy. Operowała mnie kilka razy,nie mogłam wymarzyć sobie lepszej opieki.Po kilku kontaktach z Panią Justynka idąc na kolejną wizytę lub operacje czułam się jak bym szła na spotkanie z bliska przyjaciółka dzięki czemu czułam się zaopiekowania i bezpieczna co jest bardzo ważne w leczeniu onkologicznym.Profesjonalizm w każdym calu. Pani Doktor bardzo dziękuję za wszystko. A.K
Opinia dodana przez: Agnieszka

lek. dent. Karolina Maj

NZOZ "PIELĘGNIARKI" MONIKA MARTWICKA
Marii Skłodowskiej-Curie 7
83-400 Kościerzyna

Polecam z całego serca! Pani doktor miła i sympatyczna z uśmiechem do pacjenta! 😊 Wszystko dokładnie tłumaczyła. Bezboleśnie!
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Daniel Kalinowski

Szpital
A. Piechowskiego 36
83-400 Kościerzyna

Lekarz godny polecenia wytłumaczy jest bardzo miły dla pacjenta jestem wdzięczna jemu za opiekę na oddziale kardiologicznym 17 maja miałam zabieg koronorografi bardzo się bałam ale dr Kalinowski uspokoił mnie że będzie wszystko dobrze dziękuję również całemu personelowi oddziału kardiologicznej wszyscy bardzo mili

lekarz Anna Siewruk-Kalicka

83-400 Kościerzyna

Z całego serca polecam wizytę u Pani Doktor Anny Siewruk-Kalickiej i Doktora Macieja Cherka. Wykonano biopsję cienkoigłową. Czas trwania jak i odczucia temu towarzyszące porównać mogę jedynie do ukłucia komara...chociaż?...komar kłuje dłużej i bardziej czuć...:) Cóż, wspaniali fachowcy, bezboleśnie, błyskawicznie, bardzo sympatyczni i mili...nie ma sensu więcej zachwalać...Polecam serdecznie i pozdrawiam gorąco.
Opinia dodana przez: Piotr Cichawa

lekarz Michał Bogdański

83-400 Kościerzyna

Lekarz z powołania , oddany pacjentowi w 100%, świetny diagnosta, bardzo wnikliwy, godny zaufania i polecenia.
Opinia dodana przez: Ania

lekarz Michał Kolczyk

ul. Świerkowa 21
83-400 Kościerzyna

Uprzejmy, konkretny, dokładnie wytłumaczył co z czym , do czego i po co jeśli chodzi o przyczynę, leczenie itd. gorąco polecam
Opinia dodana przez: Mirosław

lekarz Wojciech Makarewicz

83-400 Kościerzyna

Z czystym sercem polecam dr.Wojciecha Makarewicza,prawie dwa lata temu dzięki jego życzliwości i pomocy moja siostra została odpowiednio pokierowana a w konsekwencji leczona.Więc gdy w sierpniu dowiedziałam się że mąż ma raka jelita,od razu zwróciłam się do dr.Makarewicza i nie zawiodłam się,operacja udana a mąż wraca do sił.Dr Wojciech jest bardzo życzliwym,ciepłym i uśmiechniętym lekarzem a to bardzo pomaga pacjentowi w ciężkich chwilach.Dziękuję i życzę zdrowia.
Opinia dodana przez: Bogusia

lekarz Krzysztof Murawski

Psychiatra

83-400 Kościerzyna

Psychiatra dr.lekarz Krzysztof Murawski jest najlepszy bo potrawi rozmawiac z pacentem to jest moja opinia a kto mysli inaczej to jego problem
Opinia dodana przez: marek

lek. dent. Mirosław Kaczmarek

Chirurg stomatolog

ulica Staszica 8A/4
83-400 Kościerzyna

Miałem " przymusowy" kontakt z Panem doktorem z powodu niespodziewanej konieczności usunięcia ósemki. Odwiedziłem 4 gabinety dentystyczne i nikt nie podjął się wykonania tej ciężkiej pracy. W jednym z tych gabinetów polecono mi doktora Kaczmarka, który na moją prośbę specjalnie pofatygował się do gabinetu i wykonał zabieg w taki sposób, że mogę o tym mówić w samych superlatywach. Wszystko zostało mi wcześniej wcześniej dokładnie wytłumaczone w sposób bardzo sympatyczny i ...
Opinia dodana przez: Tadeusz

Lidia Gostkowska

Pielęgniarka

Kościerzyna

Rewelacyjna kobieta pacjentem potrafi się zająć jak nikt inny,a do tego kultura osobista najwyższego formatu Pozdrawiam

lek. dent. Elżbieta Piejko

Rynek 14
83-400 Kościerzyna

Pani doktor przyjęla mnie z bolącym zębem prawie w nocy!!!! Po paru nieprzespanych dniach w końcu mogę normalnie funkcjonować polecam!!!!
Opinia dodana przez: Gosia

lekarz Monika Bławat

Alergolog, Pediatra

Fach dent
Piechowskiego 3
Kościerzyna

Doktor Bławat. Polecam z całego serca. Wie co robi. Za każdym razem trafia w punkt i dziecko jest wyleczone. Zawsze uśmiechnięta,miła, uprzejma do rany przyłóż 🙂
Opinia dodana przez: Magda