Lekarze Łazy

Przemysław Węglarz

Kardiolog

42-450 Łazy

Bardzo dobry lekarz. Zaangazowany w leczeniu pacjenta, konkretny, duza wiedza. Dzieki Panu Doktorowi nadal funkcjonuje. Jestem bardzo wdzieczna za leczenie mojej choroby zwiazanej z sercem. Dziekuje i polecam wszystkim <3
Opinia dodana przez: elzbieta

lekarz Andrzej Turczyn

Neurolog, Neurochirurg

Kochanowskiego 4
42450 Łazy

Bardzo sympatyczny lekarz o dużej życzliwości. Potrafi w miły sposób wytłumaczyć przejrzyście przebieg choroby i leczenia. Jest delikatny i współczujący. O takich lekarzach marzymy. Naprawdę godny polecenia lekarz.
Opinia dodana przez: Romana

lekarz Janusz Orman

Neurolog

42-450 Łazy

Bardzo polecam wizyty u Pana doktora! Super neurolog wysłucha porozmawia doradzi i co najważniejsze robi wszystko aby pomóc. Zleca dodatkowe badania - drąży temat. Spokój, opanowanie, profesjonalizm, inteligencja to cechy lekarza. Gratulacje Panie Doktorze :)

lekarz Marta Biedroń-Machura

Pulmonolog, Internista

42-450 Łazy

Pani doktor była bardzo uprzejma. Wizyta przeprowadzona szybko i bezproblemowo. Polecam tego lekarza.

Adam Jurczak

Stomatolog, Protetyk

Łazy

Najlepszy lekarz u którego byłem , jakie podejście do pacjenta , budzący zaufanie , !!!!! Polecam w 100%

lekarz Barbara Bożek-Biechońska

Laryngolog

Okrzei 23
42-450 Łazy

Polecam z całego serca kobieta z wielkim sercem i podejściem do pacjenta oby wszyscy lekarze dawali tyle odpowiedzi na pytania choroby i tyle podejścia w leczenie dziękuję

Anna Grzebinoga

Lekarz rodzinny, Pulmonolog

Łazy

Bardzo konkretna, fachowa, zorientowana,szczegółowa,przyjazna,wnikliwa. Dokładnie analizuje wyniki i objawy - stawia trafną diagnozę. Lekarz z powołania, oddany w pełni pacjentowi. Każdy przypadek jest dla Pani doktor wyzwaniem, któremu poświęca się bez reszty. POLECAM !
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Tomasz Szczepanik

Diabetolog

42-450 Łazy

Serdeczne podziękowania za wyprowadzenie z zaawansowanej cukrzycy , dopasowanie odpowiednich leków i insuliny co wpłynęło na lepszy stan mojego zdrowia. Wyrazy uznania oraz szacunku, lekarz z powołania . Dziękuję pacjentka Maria Tomzik
Opinia dodana przez: Maria

dr Grzegorz Stachowicz

USG ginekologiczne, Ginekolog położnik

Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Reja 5
42-450 Łazy

Mam inną opinię na temat Pana Doktora niż moje poprzedniczki. Wybrałam się na wizytę do Doktora po przeczytaniu tych pozytywnych opinii mając nadzieję, że znajdę tego dobrego ginekologa.Ku mojemu zaskoczeniu po przekroczeniu po raz pierwszy gabinetu Pan Doktor od razu zaczął do mnie mówić na "ty" tak jakbym sobie tego życzyła-niestety nie poczułam się komfortowo, trochę szacunku do ludzi Panie Doktorze, nie każdy sobie tego życzy!Potem zlecił wykonanie usg i ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Zbigniew Wudarczyk

Ginekolog położnik, USG

Jaśminowa 21
42-450 Łazy

Bardzo, bardzo dobry lekarz. Postawił niełatwą diagnozę, następnie przeprowadził operację i wdrożył odpowiednie leczenie farmakologiczne. Dzięki niemu zostałam mamą, wolę nie wiedzieć co byłoby gdybym nie trafiła do jego gabinetu. Prowadził również moją ciążę, zapobiegawczo przepisał leki w początkowym stadium ciąży, o które trzeba prosić innych ginekologów. Odpowiada na każde pytanie, można dzwonić i pisać z każdym zapytaniem. Na każdej wizycie wykonuje dokładne USG, na bieżąco wszystko tłumaczy oraz zleca ...
Opinia dodana przez: Kor.

dr n. med. Sławomir Milka

Chirurg ogólny, Traumatolog

nzoz MEDICUS
Kolekowa 5a
42-450 Łazy

Bardzo polecam Pana dr. wszystkim, którzy mają poważne problemy z kolanem. Na nartach zerwałam więzadło krzyżowe, przez poprzednich lekarzy zdiagnozowane jako naderwanie bocznego, które w rzeczywistości jest w stanie idealnym. Pan dr mnie operował, dziękuje mu serdecznie za wszystko! Jest bardzo dobrym i przede wszystkim doświadczonym chirurgiem.
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Jacek Kocot

42-450 Łazy

U Pana doktora byłem w szpitalu w Katowicach.Miałem bol podbrzusza,wysokie leukocyty.Poinformowalem ze prawdopodobnie mam przenoszony wyrostek ,poprzez braku wczesniejszego rozpoznania i stosowania antybiotykoterapii.Zrobiono mi w szpitalu gastroskopie i kolonoskopie w ktorej nie zauwazona jak sie pozniej okazalo uchylkow i ich stanu zapalnego.(nie jasne jest to dla mnie)Lekarz z pomagierami na obchodzie z lekka ironia Pan sugeruje ze ma od dwóch lat zapalenie wyrostka.Uciskali mi zoladek nic nie stwierdzajac a leukocyty ...
Opinia dodana przez: Marcin

lekarz Gabriela Śliwa

Spółdzielcza 5
42-450 Łazy

W niedzielę rano na dyżurze przyjęła nas pani doktor. Jestem zachwycona podejściem do dziecka i do rodzica. Pani doktor udzieliła wnikliwych odpowiedzi na moje pytania.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Andrzej Wikarek

Kochanowskiego 4
42-450 Łazy

Lecze sie u doktora od prawie 10 lat.dzieki niemu mam syna i jestem w drugiej ciazy mimo ze byli tacy co mowili ze nie bede miec dzieci.IBardzo dobre podejscie ,nie lubie spietych lekarzy a z nim zawsze mozna pozartowac.polecam
Opinia dodana przez: agnieszka

lekarz Piotr Jankiewicz

Chirurg ogólny, Internista

42-450 Łazy

godny polecenia, prawdziwy lekarz z powołania
Miła ,sympatyczna ,delikatna ,zawsze ma czas na wprowadzenie i wyjaśnienie zagadnienia choroby ,wie co robi jest lekarzem kompetentnym i godnym polecenia WYBITNY SPECJALISTA w tak małej miejscowości. Wizyta to nie jest tylko przypadek medyczny ale konkretny człowiek i jego problemy , wychodząc z gabinetu miałam wrażenie jakbym nie była u lekarza ale na miłej pogawędce .Pani doktor jest dermatologiem w połaczeniu z przyjacielem każdego pacjęta POLECAM

lekarz Urszula Milka

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Medicus
42-450 Łazy

Zadzwoniłam z prośbą o skierowanie na kontrolne badania krwi,ostatnie miałam przed pandemia a ostatnio dość słabo się czułam i chciałam skontrolować czy wszystko ok. Usłyszałam ze mam 24 lata wiec na pewno wszystko jest dobrze i nie dostane skierowania a w ogóle po co dzwonie skoro to nie jest nagły temat ani pilna sprawa życia i śmierci. Pragnę przypomnieć ze w takich dzwoni się na 112 a nie do publicznej ...

lekarz Marek Regulski

42-450 Łazy

Doktor Regulski może i nie jest wybitnym lekarzem... może to bardziej lekko zwariowany znachor niż lekarz ale jak się do niego idzie, to można liczyć na miłą i niezapomnianą rozmowę, a jego nietuzinkowa osoba poprawia humor w stu procentach :)

lekarz Zbigniew Kobylański

Chirurg ogólny, Endokrynolog

42-450 Łazy

Nie będę podawała imienia - jeszcze się leczę u pana doktora. Oczywiście zmienię lekarza, ale inni mają długie terminy. Gdy byłam zapisać się na wizytę pan doktor był już spakowany do wyjścia, spacerował po gabinecie mimo tego, że do fajrantu jeszcze było ok. pół godziny. Gdy zdziwiłam się, że taki długi termin od razu powiedział, że mogę sobie szukać innego lekarza. Coś bąkał pod nosem, że taki głupi już nie ...

lekarz Anna Tarapata-Pogoda

Anestezjolog, Ginekolog położnik

Kościuszki 117
42-450 Łazy

Dobry lekarz bardzo uprzejma,kompetentna i wytłumaczy po ludzku