Ginekolog Położnik Legnica

lekarz Janusz Lewandowski

Gabinet Medycyny Estetycznej
Łukasińskiego 27a/4
Legnica

Serdecznie polecam!!! Bardzo miły i niezwykle uprzejmy, profesjonalny lekarz. Wszystko dokładnie omówi i z chęcią odpowiada na pytania.

lekarz Władysław Zawadzki

Saperska 22
Legnica

Wspaniały lekarz, byłam u kilku w Legnicy jednak żaden nie był tak bardzo kompetentny i uprzejmy jak dr Zawadzki. Jestem bardzo zadowolona z wizyt.

dr n. med. Wojciech Janiga

Legnica

Jestem bardzo zadowolona podejściem Dr. Janigi do pacjentów. Prowadził moja pierwszą ciąże od samego początku do końca. Z całego serca polecę każdej kobiecie Dr. Janige

Paweł Kowalik

Szpital Wojewódzki
Iwaszkiewicza
Legnica

Wspaniały a zarazem wrażliwy człowiek dla niego liczy się zdrowie pacjentek,oddany swojej pracy.Uratował moje życie za co jestem doktorowi bardzo wdzięczna

Opinia dodana przez: anonim

lekarz Jerzy Malkiewicz

Chirurg ogólny, Ginekolog położnik

Chojnowska 112
Legnica

Bardzo dobry lekarz,leczę się u niego już od kilku lat i jestem bardzo zadowolona

lekarz Krystyna Iwaszko-Prawda

Piekarska 7 lok. 314
Legnica

Lekarka bardzo uprzejma i kompetentna. W sytuacji, kiedy problem nie mógł być rozwiązany przez panią doktor, poleciła innego specjalistę.

lekarz Zofia Kastelik

Dworcowa 7
Legnica

Bardzo , bardzo miła, uprzejma .. Jednym słowem Najlepsza !! Polecam ;)

Bardzo , bardzo miła, uprzejma .. Jednym słowem Najlepsza !! Polecam ;)

dr n. med. Ryszard Zasławski

Cicha 12
Legnica

Profesjonalne podejście do pacjentki pod każdym względem. Wszystko na spokojnie wytłumaczy, odpowie na każde pytanie bardzo wyczerpująco. Można z nim porozmawiać o wszystkim (nawet jeśli nie tyczy się to naszego zdrowia). Bardzo miły lekarz, przyjaźnie nastawiony. Bardzo polecam.

Ewa Sosnowska-Raczkowiak

Izerska 35 lok. 10
Legnica

Bardzo miła i sympatyczna Pani Doktor. Szybko uporałyśmy się z moim problemem. Polecam, jestem bardzo zadowolona z wizyty.
Dla młodych ...

Dla młodych dziewczyn odpowiednia Pani Doktor.

lekarz Tomasz Tupaj

Piekarska 7 (II p.) lok. 309
Legnica

miły pan, była to moja 2 wizyta. rozluźniona atmosfera, nie owija niczego w bawełnę, odpowiedział na każde moje pytanie, kompetentny.

w zasadzie mam nic do zarzucenia :)