lubliniec ginekolog położnik

dr n. med. Dariusz Wala

Staszica 14
Lubliniec

Dla mnie dr Wala jest nieoceniony ! Wspaniały człowiek , LEKARZ !!!! Laparoskopia wykonana perfekcyjnie , duże zainteresowanie stanem pacjenta po zabiegu :-) Polecam !!!!

Opinia dodana przez: Ania

lekarz Lidia Adrianowicz

Lubliniec, ul.Paderewskiego 35
Lubliniec

Bardzo miła i uprzejma osoba. Zawsze miała dla mnie czas i podczas ciąży, gdy miałam małe problemy wszystko tłumaczyła. Polecam.

Opinia dodana przez: Aneta

lekarz Krzysztof Adrianowicz

Dział Pomocy Doraźnej
Grunwaldzka 9
Lubliniec

Trafiłam do tego ginekologa pod koniec ciąży, ponieważ mój ginekolog zmarł. Niestety bardzo źle wspominam tą wizytę. Z całej wizyty pamiętam tylko ból, który odczuwałam podczas badania. W życiu byłam badana przez wielu lekarzy (mam 2 porody za sobą bez znieczulenia), ale takiego bolesnego badania jeszcze nie miałam. Na pewno będę go omijać szerokim łukiem. Nie polecam.

dr n. med. Wiktor Mańka

Jana III Sobieskiego 5 lok. 3
Lubliniec

Najlepszy lekarz ever. Podczas badania na bieżąco omawia sytuację czy jest w porządku czy coś się dzieje. Na wizytach kontrolnych zawsze USG czego inni lekarze nie wykonywali bynajmniej w moim przypadku. Doktor zawsze wykonywał dodatkowe badania gdy coś go zaniepokoiło. Nigdy nie odmówił przyjęcia mimo że nie byłam zarejestrowna, bo nagle wystąpiły objawy chorobotwórcze.
Wielka szkoda, że Bogatynia uszupli się w tak wspaniałego specjalistę w tej dziedzinie.

Opinia dodana przez: Bogatynianka

lekarz Wiesław Pyda

None
ul. Armii Krajowej 65
Lubliniec

Niekompetetny beznadziejny lekarz Nie powinien byc ordynatorem oddzialu w szpitalu w Lublincu Masakra Poprostu

Opinia dodana przez: anonim