Lekarze Luboń

lekarz Jan Banasiuk

Maya 1a
62-030 Luboń

Polecam wizyty u Pana doktora. Zna się na swoim fachu, gabinet jest wyposażony we wiele potrzebnych sprzętów. Ma świetne podejście do pacjenta i potrafi pomóc w każdej sytuacji.
Opinia dodana przez: Lubczynski

lek. dent. Karolina Wolnik-Płoszaj

NZOZ "MULTIDENT" Poradnia Stomatologiczna
Wschodnia 25/44
62-031 Luboń

Witam, Polecam Panią Doktor Karolinę Wolnik-Płoszaj!!!!! :-))) Niesamowite podejście do pacjenta,!!! profesjonalizm!!! plus serce ipełne zaangażowanie, cierpliwość na maksa, wytłumaczenie od a do z. Rewelacja!!!! Szkoda ze na tak mało profesjonalistów z sercem w tej naszej służbie zdrowia się spotykamy. Pani Doktor...... urzekła mnie Pani swoim podejściem, cierpliwością i wiadomo profesjonalizmem. Dziękuję, dziękuję, dziękuję! Katarzyna Gruczyńska
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Daniel Lubiński

zespół gabinetów
Wschodnia 24/36
Luboń

To była moja pierwsza wizyta. Od bardzo dawna nie spotkałam takiego lekarza. W pozytywnym znaczeniu oczywiście. Ogromna wiedza. Wywiad przeprowadzony szczegółowo. Czas poświęcony tyle ile choroba wymaga. I co najlepsze stosuje nowoczesne metody a nie jak dużo neurologów faszerują tabletkami , gdzie człowiek nie wie jak się nazywa. Jak ktoś ma potworne bóle głowy różnego pochodzenia to polecam doktora.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Joanna Dokowicz

ulica Osiedlowa 13/8
62-030 Luboń

Bardzo, bardzo dobra lekarka, ktora dokladnie przeanalizowala wypis ze szpitala. Kompetentna i budzaca zaufanie. Przypisujac lek tlumaczy dlaczego nalezy go stosowac i jak dlugo. Komleksowo podchodzi do pacjenta dajac skierowanie na badania patrzy na caly organizm .Godna polecenia
Opinia dodana przez: Maria
Bardzo sympatyczny i przystojny pan doktor. Potrafi człowieka rozbroić uśmiechem. Dokładnie opisał możliwości leczenia. Zaalarmował co należy leczyć natychmiast a z czym możemy poczekać. Nie próbował mnie oskubać jak moja poprzednia dentystka. Powiedział że kilka plomb które mam mimo iż można by je wymienić ze względów estetycznych to mogą spełniać swoją funkcję jeszcze przez jakiś czas gdyż są szczelne, a przy znoszeniu starej plomby zawsze znosi się część tkanek zdrowych. ...

lek. dent. Irena Doleżych-Wojciechowska

Armii Poznań 32
62-030 Luboń

Co odejmować?Chyba strach przed dentystą .Bezcenne zwłaszcza w odniesieniu do dzieci ,bo one są zawsze najbardziej przerażone.

lekarz Jerzy Krzyżaniak

ulica 11 Listopada 112
62-031 Luboń

dostaliśmy taką dawkę teorii, że moglibyśmy książkę napisać. jeszcze nie wiem jakie będą efekty podjętego leczenia, ale wirzę że będzie ok. POLECAM, szczególnie tym, którzy narzekają na przychodnie z których się wychodzi z info: zapalenie .... konieczny antybiotyk i to wszystko. TU INFORMACJAMI BĘDZIECIE MOGLI ZASIAĆ CAŁE POLE.

lekarz Łukasz Szumerowicz

zespół gabinetów
Wschodnia 24/36
Luboń

Łukasz Szumerowicz to lekarz z powołania. Ma bardzo dobre podejście do pacjenta, jest dociekliwy w diagnozowaniu. Podczas pobytu naszej bliskiej w Szpitalu Cegielskiego zawsze miał czas na rzetelne i przystępne informowanie nas o stanie zdrowia pacjenta. Udzielał rzeczowych odpowiedzi na nasze pytania, to uważny i rzetelny specjalista. Dobrze wiedzieć, że są tacy lekarze! Dziękujemy za wszystko!
Opinia dodana przez: Barbara i Wojciech

lekarz Elżbieta Walkowiak

Internista, Kardiolog

Przychodnia Lekarska Med-Lux
Rynkowa 63
62-081 Luboń

Bardzo dobry specjalista, rewelacyjne podejście do pacjenta. Bardzo sympatyczna i kompetentna, polecam każdemu kto szuka dobrego kardiologa :)
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Bartosz Neneman

MED-LUX Sp. z o.o.
ul. Stefana Żeromskiego 1
62-031 Luboń

Bardzo polecam, bardzo dobry specjalista, trafna diagnoza, miły, uprzejmy, wyczerpująco wyjaśnił problem, duże zaangażowanie podczas wizyty, widać, że doskonale zna się na tym co robi.
Opinia dodana przez: Małgorzata

dr n. med. Jan Mejnartowicz

Neurolog

Przychodnia Lekarza Rodzinnego Nr 1 Andrzej Rudziński Sp.p.
Wschodnia 25/57
62-030 Luboń

Bardzo dobry lekarz, wyrozumiały, cierpliwy. Jest miły dla pacjenta i konkretny. Rzadko spotyka się takich specjalistów.
Opinia dodana przez: Błażej

Marek Stożek

Cenrtum Medyczne
Żeromskiego 1
62-031 Luboń

Jestem w trakcie leczenia kolana, kilka razy bardzo delikatnie wykonał ściąganie płynu i blokady. Usunięcie narośli na twarzy również przebiegło bezboleśnie. Dzięki jego stanowczości opanowałam paniczny strach. Polecam.
Opinia dodana przez: Iwa

lekarz Małgorzata Kędziora

MED-LUX Sp. z o.o.
ul. Stefana Żeromskiego 1
62-031 Luboń

Doświadczony i mądry lekarz. Wszystko dokładnie tłumaczy , zleca potrzebne badania. Polecam każdemu takiego pediatrę.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Urszula Chobot-Musiałkiewicz

ulica Piotra Skargi 9
62-030 Luboń

Cóż.. Nie raz miała to szczęście trafić na Panią doktor. Zarówno na pomocy doraźnej, jak i w ośrodku zdrowia. Zawsze trafna diagnoza i dobrze dobrane leki! Wspaniałe podejscie do dzieci! Lekarz z powołania! Polecam bardzo szczerze!
Opinia dodana przez: Angelika

lekarz Kamila Budniak

ulica Nowa 1G/4
62-030 Luboń

Byłam z niemowlakiem u Pani Doktor i mimo późnej pory (była to pomoc doraźna) dokładnie zbadała, wyjaśniła i poinstruowała co robić. Wizyta była spokojna, mogłam zadać wszystkie pytania. Bardzo polecam tą Panią Doktor!
Opinia dodana przez: Dominika

lek. dent. Elżbieta Bartosz-Sondowska

Poradnia Stomatologiczna PERFEKT-DENT
Poniatowskiego 20
62-031 Luboń

Polecam tylko adres jest zły p.dr przyjmuje na ul.Poniatowskiego 24a w Luboniu.Gabinet wyposażony w nowoczesny sprzet w tym komputerowe znieczulenie. profesjonalny, przemiły personel zwłaszvza p.dr Sondowska.

lek. dent. Ewa Domagała-Szczygieł

Podgórna 42a
62-032 Luboń

Wiedza, zaangażowanie, międzynarodowe doświadczenie, najnowsze technologie, życzliwa atmosfera, niewygórowane koszty, terminy do zaakceptowania, niebanalne architektoniczne dodatki. To tylko niektóre zalety stomatologicznego gabinetu-ideału stworzonego przez panią dr. Dla człowieka pamiętającego szkolne gabinety dentystyczne z początku lat osiemdziesiątych XX w. to raj!
Opinia dodana przez: Marek

lek. dent. Piotr Gett

ul. Sikorskiego 44
62-031 Luboń

Piotra Getta poznałem ponad 30 lat temu. Od pierwszej wizyty ujął mnie swoją kompetencją, podejściem do pacjenta oraz fachowością. W swoim życiu nie licząc ósemek straciłem 3 zęby - wszystkie w wyniku strachu przed bólem, którego doświadczyłem u poprzedników P. Getta. Od czasu poznania dr Getta nie wiem co to ból na fotelu dentystycznym. Bez strachu umawiam się na cykliczne przeglądy oraz konieczne leczenie. Wyposażenie gabinetów stoi na najwyższym europejskim ...
Opinia dodana przez: Leszek

lekarz Tomasz Wierzbicki

Centrum Medyczna "Lumedica" Sp. z o.o.
Żabikowska 63
62-030 Luboń

Polecam bardzo dobre podejście do pacjenta. Lekarz bardzo sympatyczny. Wszystko że spokojem tłumaczy

lekarz Grzegorz Gurynowicz

Centrum Medyczna "Lumedica" Sp. z o.o.
Żabikowska 63
62-030 Luboń

Rewelacyjny lekarz, wszystko tłumaczy a gdy tylko coś mu się nie podoba od razu kieruje na swój oddział. Dzięki niemu mam dwóch wspaniałych synków :)
Opinia dodana przez: Kasia