Lekarze Międzychód

Tomasz Kot

Anestezjolog

64-400 Międzychód

Świetny diagnosta, bardzo dobre podejscie do pacjenta, opanowany,cierpliwy, wzbudzający zaufanie.

lek. dent. Oksana Sobstyl

Przychodnia Lekarska "PROVITA"
Sikorskiego 20
64-400 Międzychód

Rewelacyjne podejście do pacjenta . Jestem miło zaskoczona ! Pani doktor jest bardzo sympatyczna osoba , wręcz chce się wracać do gabinetu a siadanie na fotel to sama przyjemność .
Opinia dodana przez: Daniela

lekarz Małgorzata Wilk-Jędrusik

Dermatolog

64-400 Międzychód

Bardzo fajny i dobry lekarz. Miła i uprzejma osoba. Jasno i rzeczowo wszystko tłumaczy. Do tej pory jej zalecenia pomogły mi na wszystkie moje problemy. Polecam.
Opinia dodana przez: Gosia

lekarz Łukasz Rotnicki

64-400 Międzychód

Pan doktor jest kompetetna,wyrozumiała osoba dla pacjenta. Wysłucha odpowiednio omawianej sprawy z uwagą i podejmuje konkretne, przemyślane działania. Nie obawiałam się poddac wykonania zabiegu w jego rękach. Pan doktor bardzo dobrze miejscowo znieczulil, wogóle nie czułam uklucia i dalszych wykonywanych czynności, skończywszy na zakladaniu szwów. OBY BYŁO WIĘCEJ TAKICH LEKARZY JAK PAN DOKTOR !!! Życzę dalszego powodzenia w życiu zawodowym. Sonia Górzyńska.
Opinia dodana przez: Sonia

lekarz Kinga Ilnicka - Borowczyk

64-400 Międzychód

Dziękuję Pani doktor za profesjonalizm, empatię, a przede wszystkim zawsze trafne leczenie. Życzę samych sukcesów i satysfakcji z pracy! Mama Oliwii.
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Michał Chalcarz

64-400 Międzychód

Dr Michał Chalcarz to bardzo sympatyczny i uprzejmy lekarz. Moim zdaniem najlepszy specjalista w chirurgii plastycznej. Jestem bardzo zadowolona z wykonanej przez doktora operacji powiększania piersi. Polecam w 100%
Opinia dodana przez: Monika26

lekarz Emil Maraszkiewicz

64-400 Międzychód

Fantastyczny fachowiec. Wcześniej nogę widziało 3 specjalistów- żaden nie postawił prawidłowej diagnozy. Dopiero dr Maraszkiewicz wskazał przyczynę i zoperował nogę. W przeciągu miesiąca wszystko wróciło do normy. Zdecydowanie godny polecenia!

lekarz Jacek Kałużny

64-400 Międzychód

Pan doktor bardzo mi pomógł, nieprzyjemny zabieg zaproponował w krótkiej narkozie, gdzie inni chcieli robić to na "zywca" lub w miejscowym. wszytko robione w ramacj NFZ. Jestem wdzięcznym i zadowolonym pacjetem:)Podczas dochodzenia po zabiegu przechodząc pytał czy wszytko dobrze itp. Naprawdę dobry lekrz i człowiek. POLECAM!!!

lekarz Piotr Borsukiewicz

Reumatolog, Internista

Gwardii Ludowej 26
64-400 Międzychód

odpowiednio podszedł do mojego problemu uwierzył mi w to co mu opowiedziałam ,gdzie lekarz rodzinny stwierdził że powinnam się leczyć u psychiatry mam nietypową chorobę stawów, więcej takich lekarzy ,a nie będziemy narzekać

lekarz Janusz Kowalski

64-400 Międzychód

Znakomity lekarz. Leczę się u dr Kowalskiego od małej. Zawsze trafnie mnie diagnozował i leczył bardzo rzadko za pomocą antybiotyków. Jak najbardziej polecam! To fachowiec wśród lekarzy :)
Opinia dodana przez: Julia

lekarz Wiesław Górski

64-400 Międzychód

Pan Doktor jest kompetentna, wyrozumiała osoba, godna polecenia. Nie obawiałam się wykonania zabiegu w jego rękach. Kilkanaście lat temu mama miala usuwane znamię, zarówno jak ja dzisiaj 13.07.2017. Ponadto Pan Doktor wykonał poważna, skomplikowana operacje mojemu dziadkowi i wszystko dobrze się skończyło. Powodzenia w dalszym życiu zawodowym. Sonia Górzyńska.
Opinia dodana przez: Sonia

lekarz Szymon Wojtalewicz

64-400 Międzychód

Może Anonim wystawiający tak negatywną opinię o dr. Wojtalewiczu poszedł do tego lekarza po "lewe" zwolnienie lekarski, to nic dziwnego, że jest niezadowolony, bo go nie dostał. Jestem rencistką. Od chwili utworzenia Przychodni Rodzinnej w szpitalu jestem pacjentką dr. Wojtalewicza. O jego stosunku do pacjentów i kompetencjach świadczy fakt, że w 2004r. by uzyskać termin wizyty, wystarczył telefon do rejestracji tego samego dnia, dziś muszę dzwonić tydzień wcześniej, by uzyskać ...
Opinia dodana przez: Aniela

lekarz Marcin Włodarczyk

Pulmonolog, Internista

64-400 Międzychód

Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Doktora. Miałem problemy z dusznością w trakcie wysiłku. Pan doktor wykonał mi badania, przepisał leki które pomogły. Jak najwięcej takich lekarzy. Potrafi kompleksowo zająć się pacjentem. Jak najwięcej takich lekarzy!!!
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Joanna Kałużna

64-400 Międzychód

Niestety potwierdzam, gdy poszłam pierwszy raz - profilaktycznie, namówiła mnie na okulary do czytania -0,5. Co roku silniejsze teraz -3. Nadmieniam, że przed wizytą czytałam drobny druk i nawlekałam igłę bez problemów.

lekarz Dariusz Siwiński

64-400 Międzychód

Operacja z 4.08.2022, Ból w pachwinie lewej, Neuropatia nerwu zasłonowego. Przez wiele lat męczyłem się z bólem, chodziłem do lekarzy ale nikt nie wiedział co mi dolega, otrzymywałem tylko tabletki a i tak nie pomagały. W końcu trafiłem do Doktora, od razu stwierdził to co napisałem wyżej i że najlepszym wyjściem jest zabieg, w końcu za trzecim podejściem z przyczyn prywatnych do operacji udało się, terminy ustalałem z doktorem nie ...
Opinia dodana przez: Karol

lekarz Joanna Mendoza-Drosik

ul. Sadowa 14
64-400 Międzychód

Bardzo empatyczne i ciepłe podejście do pacjenta, urocza kobieta-więcej takich lekarzy- jestem bardzo zadowolony ze współpracy.
Opinia dodana przez: Adam Czerniawski

dr n. med. Anatol Lemieszewski

64-400 Międzychód

Dobrze zna się na tym co robi. To naprawde dobry specjalista.

lekarz Małgorzata Pastusiak

64-400 Międzychód

Lekarka miła i to wszystko. Byłam zmuszona skorzystać z pomocy doraźnej w szpitalu, bo niepokoiły mnie odgłosy dochodzące z klatki syna i kaszel, pani lekarz stwierdziła, że "osłuchowo jest czysciutki" dostał naturalny syropek i do domu. Na drugi dzień lekarz rodzinny stwierdził "obustronne zmiany obturacyjne, nie jest to możliwe że wczoraj był czysciutki". Gdybym posłuchała Pani z pomocy doraźnej i czekała kolejny dzień na rozwój wydarzeń mogłoby być jeszcze gorzej. ...
Opinia dodana przez: anna

lekarz Beata Skiba-Oleśniewicz

64-400 Międzychód

Kiedy leżałam na oddziale , naraziła moje życie. Są na to dowody. Arogancka, okrutna i bardzo złośliwa. NIE POLECAM!
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Eugeniusz Raczko

Neurolog

64-400 Międzychód

Nieuprzejmy, zarozumiały, beznadziejny lekarz, nie słucha pacjenta, nie pozwala pacjentowi wypowiedzieć się na temat dolegliwości z jakimi się do niego udał, odsyła pacjenta z niczym do lekarza pierwszego kontaktu po skierowanie na rtg czy L4 mimo że stwierdził niezdolności do pracy, nie wystawił zaświadczenia o zakazie dźwigania i z tym również odesłał do lekarza rodzinnego. Mało tego zwraca się do pacjenta " nie gadamy, mnie interesuje co boli i od ...