lekarz Roman Krysztofiak

Psychiatra

None
Mielno 124
Mielno

Doktor, spokojny, dociekliwy, rzetelny, rzeczowy, o pogodnym usposobieniu. Dziękuję i bardzo polecam.

lekarz Elżbieta Szocińska

Okulista

Mielno

Bardzo sympatyczny lekarz, dużo tłumaczy. Robi dokładne badanie. Trafny dobór mocy szkieł. Wysoka kultura osobista.

Opinia dodana przez: kl

lekarz Józef Gasiński

PRZEDSIĘBIORSTWO LECZNICTWA SZPITALNEGO
ulica Szpitalna 2
Koszalin

Od wielu wizyt u lekarzy po raz pierwszy poczułam się jak pacjent ,którym ktoś się zainteresował ,a nie odfajkował wizytę .Doktor miał czas ,by porozmawiać .

Opinia dodana przez: Wiesława

lekarz Barbara Jagoda-Borawska

Internista

Mielno

Dziwne, ze do innej Pani doktor są kolejki a ta Pani siedzi w pustym gabinecie. Jedynie jeżeli nie ma drugiej to ta Pani ma wtedy prace ale to wszystko jest robione z niechęcią.

lekarz Maciej Sochalski

Internista

Mielno

Tragedia. Kontakt z tym lekarzem był bardzo nieprzyjemnym doświadczeniem. Myślałem, że takie chamstwo to relikt przeszłości. Niestety myliłem się. Moja negatywna ocena nie powstała tylko pod wpływem emocji. Nie chodzi o to, że lekarz był nieuprzejmy. Nie pozwolił wyjaśnić do końca powodu mojej wizyty. Narzekałem na ból. Badanie zamknęło się na tym, że lekarz kazał mi się pochylić, odgiąć na boki, dotknął moich żeber (powiedziałem o bólu pod żebrami)zapytał czy boli jak dotyka i oświadczył, że wszystko jest w porządku. Na moje pytanie o to co może być przyczyną bólu odburknął po krótkiej pauzie (dając do zrozumienia, że moje pytanie było nie na miejscu) : "przecież powiedziałem, że wszystko jest w porządku". Każdemu dorosłemu przysługuje raz w roku badanie USG jamy brzusznej, zapytałem lekarza o to czy mogę prosić o takie badanie. Zacząłem tłumaczyć, że niepokoję się dlatego, że moja matka ma raka krwi, a ojciec zmarł na nowotwór w tym roku. Lekarz znowu po dłuższej chwili powiedział lodowatym głosem: "nie ma takiej potrzeby". I to były ostatnie jego słowa, milczał kiedy pytałem go co mam zatem zrobić z bólem, czy mam go ignorować czy iść na prywatne badania. Nie zostało mi nic innego tylko wyjść.
Jedyne czego nie oceniam to kompetencje tego lekarza. Nie pozwolił mi ich poznać.

Opinia dodana przez: Ostatni pacjent