Mielno

Mielno 124
14-107, Mielno

Doktor, spokojny, dociekliwy, rzetelny, rzeczowy, o pogodnym usposobieniu. Dziękuję i bardzo polecam.

76-032, Mielno

Bardzo sympatyczny lekarz, dużo tłumaczy. Robi dokładne badanie. Trafny dobór mocy szkieł. Wysoka kultura osobista.

Opinia dodana przez: kl

PRZEDSIĘBIORSTWO LECZNICTWA SZPITALNEGO
ulica Szpitalna 2
75-720, Koszalin

Od wielu wizyt u lekarzy po raz pierwszy poczułam się jak pacjent ,którym ktoś się zainteresował ,a nie odfajkował wizytę .Doktor miał czas ,by porozmawiać .

Opinia dodana przez: Wiesława

76-032, Mielno

Dziwne, ze do innej Pani doktor są kolejki a ta Pani siedzi w pustym gabinecie. Jedynie jeżeli nie ma drugiej to ta Pani ma wtedy prace ale to wszystko jest robione z niechęcią.

76-032, Mielno

Wizyta u lekarza M. Sochalskiego to porażka. Pacjenta przyjmuje od łaski, jest dla niego chamski i arogancki. Może niech spróbuje w weterynarii, nie będzie miał kontaktu z ludzmi.
Wizyta = zero pomocy, zero diagnozy, potwierdzeniem tego była pusta przychodnia na dyżurze tego lekarza.

Pacjent.