Lekarze Milanówek

dr n. med. Małgorzata Filipiak

05-822 Milanówek

Super podejście do dzieci jak i do rodziców zdecydowanie polecam! Doktor leczyła mnie i moje rodzeństwo a teraz leczy i moje dzieci. Nie mieliśmy ani jednej przykrej sytuacji za to same pozytywy

lekarz Edyta Mil-Skura

Neurolog

Grodeckiego 34
05-822 Milanówek

Najwspanialszy lekarz z jakimkolwiek sie spotkalem . niesamowite oddanie i pomoc , jaka udzielila mojej Mamie , odbiegal wszystkie granice profesjonalizmu , etyki i uprzejmosci . Zdolna , wysoka inteligencja poparta wiedza zawodowa. Absolutnie polecam , jest najlepsza.

lekarz Halina Kanciała

05-822 Milanówek

Pani doktor to lekarz z powołania, kompetentny ale i ostrożny. Zaufanie jakie wzbudziła już od pierwszej wizyty i, chyba najważniejsze, słucha rodzica i każdy objaw choroby dziecka jest dla Pani doktor ważny. Polecam, szczególnie osobam uprzedzonym do zawodu lekarza pediatry

lekarz Ewa Kolecka

Inżynierska 14B
05-822 Milanówek

Najlepszy lekarz rodzinny!!!!!! Cierpliwa, skrupulatna, mająca ogromną wiedzę, a co najważniejsze mega życzliwa dla pacjenta!!!
Opinia dodana przez: Monika Kopacz
{'id': 792, 'name': u'Milan\xf3wek'} Coach
                                       mgr Agata Błaszkiewicz

mgr Agata Błaszkiewicz

Coach, Psycholog

Gabinet Psychologiczny Agata Błaszkiewicz
Dębowa 7
Milanówek

Pani Agata to najlepszy psycholog w Milanówku i okolicach. Przerobiłam już chyba wszystkich, ale nie spełnili moich oczekiwań, a u Pani Agaty z pewnością zostanę na dłużej. Szczerze polecam!
Opinia dodana przez: Renata

lekarz Barbara Świerżewska

Internista, Endokrynolog

Grudowska 10
05-822 Milanówek

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani doktor, nareszcie czuje się właściwie poinformowana o stanie mojego zdrowia. Doceniam też kompetencje zawodowe Pani doktor.
Opinia dodana przez: Anna

lek. wet. Zbigniew Krzywicki

Weterynarz

Lecznica dla Zwierząt Serwis Zoo-weterynaryjny dla Przedsiębiorstw Rozrywkowych MEGAWET
05-822 Milanówek

Polecam, bardzo fachowy weterynarz, dwie Panie, które tam pracują również są bardzo miłe i kompetentne-Pani Justyna i Pani Agnieszka.

lekarz Aleksandra Dziarczykowska-Kopeć

Ginekolog położnik, Lekarz rodzinny

05-822 Milanówek

Świetna, kompetentna i oddana lekarz. Trafiłam do niej, gdy byłam w czwartej ciąży i już po pierwszej wizycie zrezygnowałam z prywatnej lekarki, u której prowadziłam wcześniej ciążę. Ma kompleksowe podejście do pacjenta i zwraca uwagę na szczegóły, bardzo uważnie słucha i jako pierwsza zdiagnozowała problemy, które każdorazowo towarzyszyły mi w okresie ciąży. Wszystkim polecam! Przyjmuje w Przychodni Awemed NFZ w Milanówku.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Jacek Kustosz

Wigury 10
05-822 Milanówek

Niedawno miałam teleporade z doktorem. Dawno nie miałam okazji rozmowy z tak przyjemnym , kompetentnym lekarzem .Bardzo rzeczowy konkretny i przede wszystkim traktujący pacjenta indywidualne . Dużo czasu poświęconego na wywiad, wskazówki, porady .serdecznie polecam żałuję , że daleko od mojego miejsc zamieszkania doktor przyjmuje

lekarz Piotr Ułanowski

05-822 Milanówek

Cenię lekarza za fachowość . Lekarz Ułanowski ma dużo empatii wobec pacjenta i jako lekarz rodzinny trafnie stawia diagnozę przy wizycie . Wykazuje się to widać doświadczeniem i profesjonalizmem w kontakcie z pacjentem. Nadto jest bardzo uprzejmy do pacjenta
Opinia dodana przez: Marcin Gołębiowski

Katarzyna Talmont

Psychoterapeuta

Milanówek

Bardzo polecam Panią doktor, otworzyła mi oczy, pomogła wyjaśnić norująca mnie sprawę

lekarz Dorota Dąbrowska

ul. Letnicza 6a
05-822 Milanówek

Pani Doktor Dorota Dąbrowska jest lekarzem kompetentnym, trafnie ocenia chorobę i prowadzi skuteczne leczenie. Mam ogromne zaufanie do Pani Doktor. Takich lekarzy nam pacjentom trzeba. Bardzo dziękuję. Wdzięczny pacjent.
Opinia dodana przez: Tadeusz

lekarz Katarzyna Reichert

Medycyna estetyczna

carident
kościuszki 24 B
05-822 Milanówek

Jestem bardzo zadowolona z wizyty oraz efektów zabiegu. Pani dr bardzo miła, wszystko mi wyjasniła. Serdecznie polecam :)

mgr Barbara Wałaszek

Psychoanalityk, Psycholog

Żwirki 10
05-822 Milanówek

Uczestniczyłam w warsztatach umiejętności wychowawczych w sesji jesiennej 2013 roku. Było to 10 spotkań 3 godzinnych. Basia stworzyła bardzo przyjazną atmosferę spotkań dzięki czemu wszyscy uczestnicy warsztatów szczerze wymieniali się swoimi doświadczeniami i opiniami. Powstała między nami niewidzialna nić życzliwości i zrozumienia. Basia bardzo umiejętnie wybrała ćwiczenia rozpoczynające poszczególne tematy warsztatu. Dzięki nim samodzielnie dochodziliśmy do wniosku jak bardzo nasze dotychczasowe metody wychowawcze i reakcje rodzicielskie różnią się od ideału. ...
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Jadwiga Kępińska

Piotra Skargi 9/75
05-822 Milanówek

kompetencja fachowosc zaangazowanie Polecam serdecznie wszystkim tym ktorzy cenia sobie dobra fachowa kadre lekarska

lekarz Ewa Borkowska

05-822 Milanówek

Moja babcia jak zresztą inne babcie w Milanówku uwielbiają Pani Doktór Borkowską,bo taka miła,serdeczna,zawsze wysłucha wszystkich problemów (niekoniecznie zdrowotnych,ale i rodzinnych) tylko,że to wszystko mydli oczy!!!Leczyła moją babcie jak to internista ogólnikowo,ale i jak zauważyła problemy z sercem to sama podjęła się leczenia, jak się okazało kompletnie nie mając o tym pojęcia..nawet nie wspomniała o potrzebie konsultacji z kardiologiem i wszystko na własną rękę diagnozowała i przepisywała leki...po takim leczeniu ...

lek. med. Aisha Ou-Pokrzewińska

Centrum Medyczne Królewska
Królewska 64
05-822 Milanówek

Cudowna Pani Dr . Poświęca dużo czasu dla pacjentów.Leki idealnie dobrane pomogły już drugiego dnia . Polecam serdecznie !
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Katarzyna Kidzińska

carident
kościuszki 24 B
05-822 Milanówek

Pani doktor jest dobra jeśli chodzi o standardowe usługi stomatologiczne. Jednak nie są to usługi na jakimś wysokim poziomie, w okolicy jest dużo gabinetów stomatologicznych świadczących usługi na dużo wyższym poziomie. Atmosfera w gabinecie daje dużo do życzenia, mało profesjonalne zachowanie jeśli pacjent na fotelu musi słuchać historii życiowych i plotek między paniami. Pani higienistka bardzo przemądrzała wobec pacjentów, wręcz bezczelna. Ale widocznie Pani doktor odpowiada taki poziom w jej ...

Małgorzata Konik

NZOZ AWEMED
05-822 Milanówek

Pani Doktor bardzo miła, uprzejma, wypyta się o wszystkie dolegliwości, nie dolegało mi nic poważnego, ale Pani Doktor wypisała nawet skierowania na badania, które powinno się wykonywać raz w roku(rzadko który lekarz sam z siebie wypisuje skierowania!). Polecam

lekarz Mirosława Cendrowska

Neurolog dziecięcy

Gabinet Specjalistyczny
Czubińska 11a
05-822 Milanówek

Zdecydowanie polecam , można zasięgnać kompetentnych informacji co do choroby i metody leczenia.