Lekarze Mosina

Dietetyk

Gabinet dietetyczny
Skrzynka 14
Mosina

Serdecznie polecam ! Pani Angelika jest osobą otwartą, sympatyczną i bardzo pozytywnie nastawioną do pacjenta. Wszelkich informacji udziela w sposób klarowny oraz fachowy. Już pierwsza wizyta uświadomiła mi ile błędów żywieniowych popełniam. Dieta, którą Pani Angelika ułożyła jest bardzo prosta, szybka, smaczna a zarazem różnorodna . Naprawdę gorąco polecam
Opinia dodana przez: Barbara

dr n. med. Danuta Pruchnik-Wolińska

Neurolog

Sowiniecka 47b lok. 2
62-050 Mosina

Anioł, nie czlowiek. Lekarz z powołania, potrafi dodać otuchy, nadziei, wszystko rzeczowo i obrazowo wytłumaczyć. Ma ogromną wiedzę, doświadczenie i jeszcze większe pokłady empatii i ciepła dla drugiego człowieka. Nie wiem czy Pani Doktor jeszcze przyjmuje, ale bardzo się cieszę że miałem okazję być Jej pacjentem.
Opinia dodana przez: Patryk

lek. med. Maciej Leciejewski

62-050 Mosina

Doktor Leciejewski to lekarz który bardzo dobrze i kompetentnie podchodzi do pacjenta widać w nim troskę o twoje zdrowie jak i chęć jak najlepszej a przede wszystkim skutecznej pomocy. Pomoc pana doktora przywróciła mi wiarę w dobrych i życzliwych lekarzy. Mogę do polecić z czystym sumieniem i podziękować za udzielenie mi pomocy.
Opinia dodana przez: Mariusz

lekarz Hubert Bochyński

62-050 Mosina

Pragnę podziękować Panu dr Hubertowi Bochyńskiemu za, dynamiczne, konkretne, decyzyjne przyjęcie mnie w poradni przy szpitalnej w Poznaniu ul. Polnej 33. Zważywszy na moją dużą odległość 144 km od miejsca zamieszkania, jak i również od obostrzeń epidemicznych, działanie względem logistycznym było wspaniałe !!! I tak kolejno: mierzenie temperatury ciała w namiocie. Badanie lekarskie - (cytologia) Pobranie krwi w laboratorium. Badanie densytometryczne. Osiągnełam doskonały limit czasowy, do podróży powrotnej do domu. ...

dr n. med. Katarzyna Grewling-Szmit

62-050 Mosina

Bardzo dobry lekarz. Pani Doktor jest osobą bardzo kompetentną, konkretną, nie stwarzającą sztucznego dystansu na linii lekarz-pacjent. Z pełnym przekonaniem piszę te słowa, ponieważ do tej pory - mimo,że mam już dwoje dzieci - nie było mi dane spotkać ginekologa, którego mogłabym z czystym sumieniem polecić innej kobiecie. Do Pani Grewling-Szmit trafiłam z ciążą, która od początku źle się rozwijała. Mimo, że diagnoza była dla mnie bardzo przykra (puste jajo ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Mohsen Nasher

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

62-050 Mosina

Wspaniały lekarz z powołania.Zostalam od razu otoczona opieką guz, piersi szybko usunięty .Człowiek o wielkiej kulturze i wysokich kompetencjach. Dziękuję za wszystko
Opinia dodana przez: Ewa.K.

lekarz Dariusz Krupa

62-050 Mosina

Lekarz bardzo kompetentny,wzbudzający zaufanie i traktujący pacjenta z pełną wagą i uszanowaniem.Życzę wszystkim takiego lekarza rodzinnego.

Andrzej Okoń

Stomatolog, Ortodonta

KRÓLEWSKA
Mosina

LEKARZ Z POWOŁANIA WZBUDZA ZAUFANIE.POŚWIĘCA PACJENTOWI WIĘCEJ CZASU NISZ NALEŻY .NIE PATRZY NA BIZNES TYLKO JAK NA CZŁOWIEKA.TYLKO NFZ OGRANICZA MU ILOŚĆ PACJENTÓW.NIC DODAĆ NIC UJĄĆ.SAMEMU SIĘ TRZEBA PRZEKONAĆ.

lekarz Grzegorz Gurynowicz

Prywatny Gabinet Lekarski
pl. 20 Października 14
62-050 Mosina

Rewelacyjny lekarz, wszystko tłumaczy a gdy tylko coś mu się nie podoba od razu kieruje na swój oddział. Dzięki niemu mam dwóch wspaniałych synków :)
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Danuta Ostalska - Nowicka

ul. Sowiniecka 74
62-050 Mosina

Cudowna Pani Profesor, nie ma lepszych w jej dziedzinie. Naprawdę z całego serca polecam. Cudowna zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

lek. dent. Elżbieta Kayser

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Gabinet Stomatologiczny
ul. 25 Stycznia 26
62-050 Mosina

Leczę swoje zęby od 1983 roku i jestem bardzo zadowolony , moja rodzina również leczy się w tym samym gabinecie stomatologicznym i nie mamy żadnych zastrzeżeń . Polecam
Opinia dodana przez: Grzegorz

lek. dent. Ewa Duchyńska-Zielonacka

Protetyk, Stomatolog

Specjalistyczna Praktyka Stomatologiczna
Rzeczypospolitej Mosińskiej 29
62-050 Mosina

Super specjalista, bardzo miła, dokładna i delikatna. Zmieniałam swojego dentystę na Panią Ewę i ta decyzja była bardzo słuszna :) STOMATOLOG WARTA POLECENIA!!!

lekarz Dorota Gierszewska

Dorota Grzywacz Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej EURODENT
ul. Wawrzyniaka 13
62-050 Mosina

NIE POLECAM !! Do Pani Doktor trafiłam dwa dni po wizycie na Sor w Lesznie . W dniu przyjęcia na sor było brane pod uwagę , że oko może być szyte. Dwa dni później udałam się do poradni okulistycznej gdzie trafiłam na Panią doktor ( byłam przyjęta na NFZ ) , stwierdziła po 1 min badania , że to tylko lekkie draśnięcie . Gdy spytałam, czy mam się umówić na ...
Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Małgorzata Jakubowska

Plac 20 Października 9
62-050 Mosina

Pani doktor Małgosia to świetny specjalista! Jest bardzo dobrym lekarzem z wieloletnim doświadczeniem a przy tym ciepłą , wspaniałą osobą i bardzo pomocną. Nawet po postawieniu trudnej diagnozy nie zostawia pacjenta samemu sobie tylko kieruje, co dalej robić. Pani Doktor w gabinecie zapewnia poczucie bezpieczeństwa, od pierwszych chwil łapie świetny kontakt z pacjentką tak, że podczas badania można czuć się swobodnie i bez skrępowania. Polecam! Najlepszy ginekolog jakiego znam!

dr n. med. Piotr Ziółkiewicz

Chirurg dziecięcy, Ortopeda dziecięcy

Leszczyńska 64
62-050 Mosina

Mistrz! Naprawił dysplastyczne biodro po osteotomii. Ciężka operacja, jednak Pan Doktor zrobił mi biodro lepiej niż mogłam się spodziewać. Polecam słuchać Lekarza bo to prawdziwy specjalista. Przede mną długa rehabilitacja ale nie zamierzam zmarnować trudów operacji, starań Pana Doktora i takiej szansy. Dziękuję!
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Jadwiga Krawiec

Psychiatra, Neurolog

62-050 Mosina

Bardzo dobry lekarz - osoba kompetentna ze znajomością ' tematu" - godna polecenia . Jednakże czas oczekiwania na wizytę - dość długi Pacjent z Leszna
Opinia dodana przez: Cezary

lekarz Grzegorz Kapczyński

Lekarz medycyny pracy, Lekarz rodzinny

62-050 Mosina

Gdyby wszyscy lekarze byli tak oddani swojej pracy i pacjentom, polska służba zdrowia byłaby o niebo lepsza.
Opinia dodana przez: Maciej

lekarz Krzysztof Smuszkiewicz

Leszczyńska 64
62-050 Mosina

kilka lat temu bardzo dobrze zlozyl mi noge po zlamaniu w posum na al. solidarnosci w poznaniu na nfz. na wizytach tez rozmowny, mily rzeczowy i profesjonalny :)
Opinia dodana przez: ania

lekarz Małgorzata Kosno

Osiedle Miodowe 11/6
62-050 Mosina

Pani doktor bardzo dobry neurolog. Czyta wyniki badań,słucha,zleca badania. Poświęca czas pacjentowi. Promedica Wronki
Opinia dodana przez: Emilia

Jakub Kupka

Vis Medica
Mosina

Wybrałam się do mojego lekarza u którego leczę się od wielu lat. Z przykrością dowiedziałam się, iż zaprzestał prowadzenia Przychodni Vis Medica i pracy jako ginekolog. Jestem tak jak i moje znajome, które korzystały z Jego pomocy i porad zaskoczona. Nikt nie potrafił podać mi informacji o istotnych powodach zaprzestania pracy Pana Doktora. Sądzę, iż zmęczyły go lata trudnej i odpowiedzialnej pracy. Życzę w imieniu własnym i mych koleżanek zdrowia ...