Filtruj terminy

Lekarze Mosty

lekarz Piotr Lis

Aleja Zielona 19 A
84-300 Mosty

Przyjechałam na wizytę z Warszawy, lekarz z polecenia. Wszystko dokładnie wytłumaczył. Kompetentny, uprzejmy i zarazem zabawny. Atmosfera bezstresowa. Lekarz z powołania. Ma czas dla pacjenta. Dzięki Panu doktorowi rozwialam wszystkie swoje wątpliwości. Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Piotra każdemu.
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Agnieszka Gietka

Na Wzgórzu 45
81-198 Mosty

Pani Doktor Agnieszka Gietka z Poradni Oko w Gdyni to nie tylko wspaniały lekarz, kompetentny, dociekliwy, umiejący świetnie wszystko wytłumaczyć pacjentowi, ale przemiła osoba, uśmiechnięta, przyjazna, pełna empatii. Byłam u Pani Doktor pierwszy raz, a czułam się tak, jakbym znała Ją od dawna. Polecam wszystkim z całego serca.
Opinia dodana przez: Irmina

lekarz Michał Lubecki

ul. Długa 36A
84-300 Mosty

Co za pozytywne opinie,szkoda że nikt nic nie wie o Panu Lekarzu,lub jak kto woli a Państwie Lekarzowstwie... obie formy niedopuszczalne jak i ich praktyka,więc powodzenia mili państwo!
Opinia dodana przez: Racu

lekarz Mateusz Bes

ul. Zachodnia 18
84-300 Mosty

"Lekarz" bez braku empatii, w trakcie specjalizacji a zachowuje się jakby pozjadał wszystkie rozumy. Lekarze z o wiele większym starzem byli bardziej mili. Nie życzę żadnej rodzinie, żeby spotkała na swojej drodze takiego gbura.
Opinia dodana przez: Patrycja

lekarz Barbara Orzechowska