Lekarze Nałęczów

lek. med. Lechosław Budzyński

24-150 Nałęczów

Doktor Lechosław Budzyński to doskonały chirurg, o zmianach estetycznych na ciele wie chyba wszystko. Bardzo dobrze postawił diagnozę, miałem do usunięcia brodawki. Zabieg lekarz przeprowadził tak, że nie ma ani śladu. Godny polecenia.
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Eulalia Machowicz-Matejko

Ośrodek Chirurgii Oka Prof. Zbigniewa Zagórskiego
ulica Małachowskiego 5
24-140 Nałęczów

Wspaniała lekarka z cudownym podejściem do pacjenta, z ogromną wiedzą, badania przeprowadzone kompleksowo, szczerze polecam 😁.
Opinia dodana przez: Renata

dr n. med. Jarosław Kłębukowski

24-150 Nałęczów

Zanim wyraziłem opinie, zapoznałem się regulaminem i nie jest ona pisana pod wpływem emocji. Wyrażam duże uznanie dla pracy Pana dr Jarosława Kłębukowskiego, który po raz drugi operował moją mamę. W wyniku obu operacji odzyskała odzyskała sprawność stawów kolanowych. Może normalnie funkcjonować. Potwierdzam wysokie kompetencje i fachowość doktora Kłębukowskiego.
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Beata Prozorow-Król

Internista, Gastrolog

24-150 Nałęczów

Najlepsza pani doktor jaką znam! Przyleciałam za zagranicy miałam mało czasu na badania i stwierdzenie co mi dolega ale dzieki pani doktor która szybko postawiła diagnozę uniknęłam męczarni w bólu, ciepła sympatyczna z empatią i powołaniem,najlepszy lekarz jakiego znam i od tamtej pory jedyny do którego będę chodzić
Opinia dodana przez: Marta

Grażyna Wójtowicz

Logopeda

Luxmed
Nałęczów

wreszcie trafiłam na dobergo logopedę, dziecko bardzo szybko zaakceptowało panią w jasny sposób wyjaśniła jak będzie prowadzona praca czego oczekuje ode mnie , dała nam czytelne wskazówki do pracy w domu i wyjaśniła jak ta praca w ogóle ma wyglądać- moje dziecko w domu nie chciało usiąść przed lustrem i ćwiczyć.Teraz wiem co robić i są efekty.

lekarz Grzegorz Stebłowski

24-320 Nałęczów

Przesympatyczny, rzeczowy, kompetentny, z wielką pieczołowitością podchodzi do pacjentki zlecając potrzebne badania, angażując się bez presji czasu, papierków, itp. Chodzę do Niego ja, od pewnego czasu i moja nastoletnia córka, która jest Nim zachwycona. Poza tym bardzo kulturalny, życiowy i inteligentny, przystojny mężczyzna.
Opinia dodana przez: Renata

lekarz Elżbieta Lenart

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Sanatorium Uzdrowiskowe Związku Nauczycielstwa Polskiego ZG
Głowackiego 7
24-140 Nałęczów

Wspaniały lekarz - opiekuńczy, słuchający pacjenta, kompetentny, dokładny - naprawdę mało jest teraz takich lekarzy - szczerze polecam.

lekarz Justyna Kołodyńska-Jeridi

Pulmonolog

24-150 Nałęczów

Bardzo mila przyjemna pani doktor uśmiechnięta pomocna zawsze wytłumaczy wszystko i zrozumiale pacjentowi dogłębnie przebada pacjenta nie lekceważy żadnych najmniejszych sygnałów choroby polecam panią doktor bardzo serdecznie dzięki niej mogę znowu normalnie funkcjonować w miarę jak dawniej dziękuje jej za to dlatego polecam do niej chodzić na wizyty lekarskie Małgorzata Skoczylas z Bychawy :)

lekarz Anna Głowacka

Dermatolog

24-320 Nałęczów

Pani doktor jest osobą bardzo miłą, stara się jak najlepiej zrozumieć pacjenta. Jest jedynym dermatologiem, który wyleczył mnie z przypadłości. Zadaje wiele pytań by przygotować leczenie odpowiednie do potrzeb pacjenta. Dużym plusem jest to, że słucha z uwagą, dzięki czemu wzbudza zaufanie. Przy wizytach kontrolnych spradza, czy jest się zadowolonym z przeprowadzonej terapii. Zdecydowanie polecam!

dr n. med. Jerzy Staśkiewicz

24-150 Nałęczów

To lekarz z powołania, bardzo dobry specjalista. Polecam

lekarz Grażyna Bartyzel-Maciąg

ul. Partyzantów 30/8
24-140 Nałęczów

Bardzo miła Pani doktor. Kompetentna, z doświadczeniem. Mam do niej pełne zaufanie. Badam się u Niej od dawna.

dr n. med. Katarzyna Karwasik-Kajszczarek

24-150 Nałęczów

Bardzo dobry lekarz polecam, wizyty krótkie ale konkretne. Pani Kasia przy badaniu opisze ciaze tak ze człowiek się uspokaja i jest pewny ze z maluszkiem wszystko ok. Co do wizyt owszem sa krótkie ale konkretne, ja jestem bardzo bardzo zadowolona i cieszę sie ze trafiłam na Panią Kasie.
Opinia dodana przez: Monika

dr n. med. Magdalena Mazurek-Kociubowska

24-320 Nałęczów

Bardzo konkretny lekarz z dużą wiedzą ginekologiczną! POLECAM jak najbardziej dr.Mazurek-Kociubowską

lekarz Elżbieta Mokrzan-Rosiak

Głębocznica 11
24-150 Nałęczów

Pani doktór jest kompetentna, ma duże doświadczenie, a co najważniejsze przypisuje antybiotyki tylko jeśli jest to naprawdę konieczne.

lekarz Maria Jasionowicz

Pulmonolog

24-150 Nałęczów

Najlepszy lekarz na swiecie. P. Maria wiele razy pomogla mi w trudnych i waznych dla mnie sprawach zdrowotnych... polecam... naprawde jest to wibitny pulmonolog ktory dobrze i slusznie podejmuje decyzje... jest pilna i uwazna w tym o robi :)

lekarz Katarzyna Romanek-Piva

24-150 Nałęczów

Polecam Panią doktor, ma podejście po prostu jak do człowieka, o wszystko można zapytać, jest kompetentna. Skierowała mnie na badanie do szpitala w Lublinie, w którym pracuje i sama je przeprowadziła. Czułam się zaopiekowana, w dobrych rękach.
Opinia dodana przez: Angela

lekarz Zbigniew Dajewski

arthros
kasztanowa,6
Nałęczów

Wspaniały lekarz. Bardzo empatyczny, kompetentny. Świetny specjalista. Gdyby wszyscy lekarze byli jak doktor Dajewski społeczeństwo miało by lepsze nastawienie do służby medycznej.
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Grzegorz Borek

Chirurg naczyniowy

24-150 Nałęczów

Bardzo miły i życzliwy lekarz. Doskonały specjalista, wie co robi i robi to z dużą pasją. Wreszcie znalazłam lekarza, który pomógł mi i zlikwidował żylaki na nogach. Polecam wszystkim :)
Opinia dodana przez: Irmina
Dr Krzysztof Gawęda jest najwyższej klasy ortopedą, przy tym bardzo przystępny - dusza człowiek, prawdziwy artysta w swoim zawodzie. Trafiłam do Doktora w opłakanym stanie - całkowicie zdeformowane kolano, noga krótsza o 10 cm, ból nieopisany. Dodać trzeba, że mam 75 lat i osteoporozę. Zabieg endoprotezoplastyki kolana był piekielnie skomplikowany. Oto wynik: swobodnie chodzę, nie mam bólu, wreszcie wysypiam się, 100% satysfakcji jednym słowem Dr Gawęda podarował mi drugie życie. ...
Opinia dodana przez: Bogdan

lekarz Agnieszka Haratym-Maj

ulica Kolejowa 7
24-140 Nałęczów

Moje USG z dzisiaj na oddziale patologii ciąży: Pani doktor w sumie nic mi nie powiedziała. Przebieg "rozmowy" w dużym skrócie...... Jak zadałam pytanie usłyszałam, że:Ona nie jest tutaj żeby mnie o czym kolwiek informować tylko, żeby dobrze wykonać badanie... -No dobrze nie sprawdzam Pani wiedzy medycznej tylko jestem po ludzku ciekawa, czy wszytsko dobrze z dzieckiem. -Muszę wykonać badanie żeby to stwierdzić. - Co tam Pani widzi? Coś jest ...
Opinia dodana przez: Kinga