Lekarze Nowy Dwór Mazowiecki

lek. dent. Agnieszka Kotwa

ArtDENTA Agnieszka Kotwa
Modlińska 1 lok. 37
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

Najlepszy Stomatolog z jakim miałam doczynienia, a było ich sporo. Pani Doktor zanim wykona jakikolwiek zabieg tłumaczy dosłownie każdy swój ruch - dla mnie jest to bardzo ważne. Zabiegi wykonywane są na nowoczesnym sprzęcie. Gabinet jest zadbany. Nie zmienię już stomatologa.
Opinia dodana przez: Sandra K.
{'id': 42540, 'name': u'Nowy Dw\xf3r Mazowiecki'} Dietetyk dziecięcy
                                       mgr Iwona Łątka

mgr Iwona Łątka

Dietetyk dziecięcy

Przychodnia dr Chojna
długa 8
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

Bardzo dobry kontakt z pacjentem, duże doświadczenie i wiedza na temat ludzkiego organizmu. Szczegółowe badania lekarskie i diagnostyka organizmu pacjenta, bardzo smacznie i ciekawie opracowane jadłospisy żywienia pacjenta ...serdeczna i konsekwentna dietetyczka ,której się nie da oszukać -:) Odpowiednia osoba na właściwym stanowisku. Wie jak pomóc w trudnych sytuacjach pacjentom, a niekiedy walczy nawet o ich życie układając im indywidualna dietę. POLECAM I POZDRAWIAM SERDECZNIE !!! :-)
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Bogumiła Szczecińska

Centrummed
Nowy Dwór Mazowiecki

lekarz z powołania,sympatyczna,kompetentna.Pomoże o każdej porze dnia i nocy,dostępna pod telefonem zawsze odbierze i poradzi.polecam tego pediatre

lekarz Jerzy Morylowski

05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

Od kiedy zaszłam w ciąże zapisałam się do doktora Morylowskiego. Jestem bardzo zadowolona z podejścia i wnikliwości podczas ciąży. Bardzo sympatyczny i miły. Z czystym sumieniem mogę polecać tego specjalistę, ponieważ z opini moich koleżanek, mój naprawdę się wyróżnia.
Opinia dodana przez: Ilona
{'id': 42540, 'name': u'Nowy Dw\xf3r Mazowiecki'} Endodoncja
                                       lek. dent. Agata Saczywko

lek. dent. Agata Saczywko

Endodoncja, Stomatolog

an-kaDent
Wojska Polskiego 45A
Nowy Dwór Mazowiecki

Znam dr Agatę jeszcze z poprzednich gabinetów. Doskonała specjalistka. Mistrzyni leczenia kanałowego pod mikroskopem. A do tego bardzo ciepły i serdeczny człowiek. To nie tylko lekarz, ale bardzo sympatyczna osoba.
Opinia dodana przez: Anna Zalewska

lekarz Tomasz Sławatyniec

Pediatra, Pulmonolog

Zakład Usług Medycznych Przychodnia "CENTRUMMED"
Bohaterów Modlina 28
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

Bardzo dobry specjalista, kiedy mu się zaufa i podda jego wskazówkom dziecko ma największe szanse na wyzdrowienie. Barbara

lekarz Marcin Ozdarski

Ledóchowskiego 389/34
05-160 Nowy Dwór Mazowiecki

Dr Ozdarski to lekarz, którego zdecydowanie mogę polecić. Kompetentny, uprzejmy, ma bardzo dobre podejście do pacjentów, kulturalny, bardzo szczegółowo wyjaśnia przyczyny objawów i zastosowane leczenie. Od kilku lat leczy moją Mamę, ma wyjątkowe, ciepłe podejście do starszych pacjentów.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Grzegorz Śliz

Wojska Polskiego 37
05-101 Nowy Dwór Mazowiecki

Jeśli ktoś chce mieć do czynienia ze świetnym specjalistą, który w sposób holistyczny, ale jednocześnie spójny, myśli o pacjencie, to polecam, Pana Doktora.

lekarz Joanna Szmyd

Internista, Lekarz rodzinny

GABINET LEKARSKI położnictwo i ginekologia Jacek Szmyd
Nałęcza 30
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

Pani Doktor Szmyd, ma to coś co wieu lekarzom brakuje. To coś to jest traktowanie pacjenta bardzo intrpersonalnie. Zna swoich pacjentów, wie o nich praktycznie wszystko, historia choroby, zdarzenia, lekarstwa. Po wizyciee wiesz wszystko, jakie lekarstwa, po co, na co zwracać uwagę, czym sobie głowy nie "nabijać" i czyż nie o to chodzi? Takich Lekarzy jak i takich przychodni powinno być wiecej. Ocena moja subiektywna 10/10. PS. Sama rozmowa z ...
Opinia dodana przez: Janusz

lekarz Maciej Siński

Internista, Kardiolog

Nowodworskie Centrum Medyczne
Miodowa 2
05-101 Nowy Dwór Mazowiecki

Profesjonalista - dogłębnie i szczegółowo analizuje wszystkie dolegliwości , cierpliwie i z empatią słuchający pacjenta.
Opinia dodana przez: Jolanta

lekarz Maria Uliasz

Radiolog

ul. Paderewskiego 5H
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

Świetny lekarz, kompetentny, miły z ogromną wiedzą. Jestem bardzo zadowolony z usług Pani dr. Z USG moje dziecko korzystało w Nowodworskim Centrum Medycznym.
Opinia dodana przez: Adrian

lekarz Bolesław Dul

Internista, Kardiolog

Prywatna Przychodnia Lekarska "Życie"
Targowa 8
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

Polecam!!! Konkretny ,kompetentny specjalista . Znam osobiście kilka osób , które twierdzą ,że pan doktor uratował im życie .
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Benedykt Dancewicz

Nowodworskie Centrum Medyczne
ulica Miodowa 2
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

Wszechstronnie wyksztalcony,o wielu pasjach i zainteresowaniach.Kompetentny lekarz.Zdecydowanie godny polecenia.

dr n. med. Tadeusz Szwed

Gastroenterolog, Gastrolog

Gabinet Prywatny Tadeusz Szwed
ul. Wojska Polskiego 49 lok. U1
05-101 Nowy Dwór Mazowiecki

Cudowny człowiek, rzetelny lekarz poprostu fachowiec. Postawił trafną diagnozę i rozpoczął leczenie. Polecam. Jeśli gastrolog to tylko dr . Tadeusz Szwed, który z dr. Łukaszem stworzyli takie cudowne miejsce pełne empatii i dobrego słowa.
Opinia dodana przez: MS

lekarz Barbara Szymańska-Przyborska

przychodnia specjalistyczna
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

jest lekarzem z powolania, zna dobrze swoj zawod i przysiege ktora zlozyla. Ma wielkie serce. Choc nie zawsze ludzie to widza. Drogi pacjecie zacznij widziec szerzej dobro ktore Ci jest dane od prawdziwego lekarza.

lekarz Tomasz Ciećkiewicz

Przychodnia Specjalistyczna
Ignacego Paderewskiego 7
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

Lekarz bardzo rzeczowy, niezwykle kompetentny, ma wszystkie pożądane cechy dobrego chirurga ortopedy, pewną rękę i duże doświadczenie. Ceni czas swój i pacjenta, tłumaczy konkretnie i zwięźle. Godny zaufania i polecenia.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Piotr Markowski

Psychiatra

ul. Nowołęczna 9A
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

Fantastyczny człowiek i specjalista w swoim fachu wyciągnął mnie z piekła choroby teraz mam wszystko o czym marzyłem - zdrowie!
Opinia dodana przez: Przemysław

Katarzyna Chibowska

Neurolog

gen. Berlinga 48
05-101 Nowy Dwór Mazowiecki

Jakis czas temu trafiłam do Pani dr z pewnego rodzaju niedowładem.Pomimo,że w poczekalni czekało kilku pacjentów ,nie odczułam presji czasu...Na wywiad i bardzo dokładne badanie Pani dr poswięciła co najmniej 40 min.Za wszelką cenę chciała mi pomóc...Nie zostałam wówczs zdiagnozowana,ale tylko dlatego,bo...( jak się pózniej okazało),moje dolegliwosci nie miały podłoża neurologicznego...

lekarz Aleksandra Zaremba

Dermatolog

Polna 9
05-102 Nowy Dwór Mazowiecki

Bardzo kompleksowa wizyta u pani lekarz w Centrum Medycznym Damiana. Pani Aleksandra posiada szeroka wiedzę z zakresu dermatologii i bardzo skutecznie dobiera leczenie. Ja na efekty kuracji nie musiałam czekać długo.
Opinia dodana przez: Martyna

dr Przemysław Makowski

Garnizonowa Przychodnia Przychodnia Lekarska - Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Modlinie
29 Listopada 105
05-160 Nowy Dwór Mazowiecki

Bardzo Dobry Lekarz, wspaniały specjalista dba o pacjętów i znakomicie leczy. Lekarz z powołania. Polecam wszystkim !!!!!!!!!!!!!!!!