Lekarze Oleśnica

Pomoc psychologiczna, Psycholog

GABINET PSYCHOTERAPII Jarosław Krawczak
Bratnia 7 lok. 103
Oleśnica

Bardzo polecam tego terapeutę! Ma naprawdę genialną intuicję, ogromną wiedzę. Wyczuwa się też duże doświadczenie. Poza tym jest przesympatyczny, ale najważniejsze - odpowiedzialny i wie, co robi. Oczywiście nie wszystkie wizyty są przyjemne i łatwe, i (prawie)nigdy nie jest tak, że dostaje się receptę czy rozwiązanie na tacy. Ale o to w tym wszystkim chodzi :) Jeszcze raz polecam i zapewniam, że warto mu zaufać.
Cudowny lekarz i czlowiek. Rok temu wycinal mi migdalki-opieka i zabieg na prawde na najwyzszym poziomie.Dziekuje i jesli szukacie laryngologa to tylko Pan Misiak z reszta zarowno Senior i Junior to wzor lekarza w naszym kraju.Dziekuje

mgr Marzena Chromska

Rehabilitant, Rehabilitant dziecięcy

PROGRESS Centrum diagnostyczno - terapeutyczno - edukacyjne
Kilińskiego2/8 56-400 Oleśnica
56-400 Oleśnica

ma bardzo dobry kontakt z dzieckiem. Super wytłumaczyła mi jakie i w jaki sposób wykonywać ćwiczenia z moim dzieckiem. Anna

lekarz Mariusz Sakowski

Kardiolog

56-400 Oleśnica

Lekarz kompetentny,uprzejmy,godny polecenia.Obsługa bardzo miła.W gabinecie czyściutko,bez zastrzeżeń.
Opinia dodana przez: Stanisław

lek. med. Krzysztof Kurnol

56-400 Oleśnica

Lekarz, który uratował mi życie! Trafiłem do szpitala na Borowskiej w pandemii. Na skutek złego leczenia przez lekarza POZ trafiłem na SOR i od razu na stół operacyjny dra Kurnola praktycznie w ostatnim momencie. Doktor przeprowadził operację, ale najważniejsze było potem. Moja rana - z powodu wycieńczenia organizmu oraz moich uwarunkowań, źle się goiła. Dr Kurnol, pomimo zakazu przyjmowania pacjentów na oddziale z powodu pandemii, nie zostawił mnie bez opieki. ...
Opinia dodana przez: Michał

lekarz Wioletta Braciszewicz

Bolesława Krzywoustego 3 c
Oleśnica

kobieta aniol.Przesympatyczna,przyjemna,rzeczowa.Pelen profesjonalizm.PO tylu przejsciach z lekarzami jescze nie spotkalam takiej P.Doktor.Polecam
Opinia dodana przez: M

lek. dent. Małgorzata Głuszek

Prywatny Gabinet Lekarski
św. Jadwigi 9
56-400 Oleśnica

Gorąco polecam. Pani doktor miła, kompetentna, zaangażowana. Zawsze szuka rozwiązań, najlepszych dla pacjenta
Opinia dodana przez: Jolanta

lekarz Krzysztof Borysewicz

Internista, Reumatolog

MEDICUS LUBIN
ul.Daszyńskiego
59-300 Oleśnica

Jestem leczona już od roku 2000. Świetny kontakt, trafne diagnozy.

lekarz Alicja Podemska

Alergolog

Specjalistyczna Poradnia Dentystyczna
ulica Paderewskiego 5
56-400 Oleśnica

pani doktor jest wspaniała,zrobiła mi testy,miałam próbę na wentylację płuc.Dostałam leki do wdychania.Po trzech dniach czułam się jak ryba w wodzie,bez kaszlu i duszności.Szczerze polecam.

lekarz Dorota Lipnicka-Kaniowska

Psychiatra

Mastermed
Kopernika 12
Oleśnica

bardzo polecam , wytłumaczy wysłucha doradzi proponuje rodzaj leczenia poświęca dużo czasu choremu i jest uśmiechnięta co rozprasza stres jetem bardzo zadowolona.Dziękuję Pani doktor.
Opinia dodana przez: atyde

lekarz Katarzyna Burczak

Logopeda dziecięcy, Logopeda

PROGRESS Centrum diagnostyczno - terapeutyczno - edukacyjne
Kilińskiego2/8 56-400 Oleśnica
56-400 Oleśnica

rewelacyjny logopeda, bardzo duża wiedza na temat autyzmu, polecam każdemu
Pani Doktor jest dokladna, szuka przyczyn chorob, zleca potrzebne badania,kieruje do specjalistow.Pani Doktor chetnie odpowiada na pytania rodzicow, uwzglednia ich obserwacje I szuka najlepszych rozwiazan.Ma swietne podejscie do dzieci,jest empatyczna,uprzejma i mila.
Opinia dodana przez: Monika Serafin

lekarz Kamila Marczak-Kuchta

56-400 Oleśnica

Wspaniały lekarz. Każdy powinien taki być. Zna się, jest w stanie przytoczyć dlaczego wyciąga jakies wnioski, i - mimo specjalizacji, patrzy holistycznie czyli przekrojowo i pod różnym kątem, na człowieka-pacjenta, z podkreśleniem na człowieka. Dziekuje za pomoc
Opinia dodana przez: Wojtek

lekarz Jolanta Dziechcińska-Kucińska

Lotnicza 15d lok. 4
56-400 Oleśnica

Bardzo dobry lekarz, profesjonalnie i ciepło podchodzi do dzieci, dużo zawdzieczam Pani doktor, polecam gorąco.

lekarz Regina Jakubek

Internista, Psychiatra

ulica Ludwikowska 10 pok.34
56-400 Oleśnica

Cudowna lekarka bardzo pomocna i bardzo miła ,uwielbiam chodzić do Pani doktor na wizyty .bardzo mi pomogła ,polecam ją znajomym
Opinia dodana przez: Mariola

lekarz Anna Zapolska-Wurm

Okrężna 1/2
56-400 Oleśnica

Chodzę do pani doktor ponad 20lat. Poprowadziła mi 2 ciąże z sukcesem. Jest bardzo kompetentna i rzeczowa. Nigdy nie miałam poczucia, że chce mnie naciągnąć na jakieś niepotrzebne wizyty jak to miało miejsce u moich koleżanek u innych lekarzy. Jedyny problem to to, że często są opóźnienia w godzinach wizyt, ale to też dlatego że doktor nigdy nie pośpiesza, nie daje odczuć że już następna pacjentka czeka, ale poświęca tyle ...

lekarz Mirosław Dobranowski

Anestezjolog

56-400 Oleśnica

Super doktor, takiego jeszcze nigdy nie spotkałem,pomógł mi bardzo,wytłumaczył cierpliwie moją chorobę ,przygotował mnie do zabiegu do którego sam mnie znieczulał.Polecam wszystkim,to facet z dużą klasą.
Opinia dodana przez: Mariusz

lekarz Anna Łucka

56-400 Oleśnica

Super lekarz.Przemila,przesympatyczna i super kompetentna. Polecam wszystkim pacjentom.Dziekuje,ze jest moim lekarzem rodzinnym.Serdecznie pozdrawiam.

lekarz Karolina Kaja

Psychiatra

Przychodnie Oleśnickie i Wiejskie Ośrodki Zdrowia SZPZOZ
ulica Mikołaja Reja 10
56-400 Oleśnica

Bardzo miła i empatyczna osoba ale przede wszystkim doskonały fachowiec.Niezwykle skuteczna w doborze leków i diagnozie danej osoby.Jestem pacjentką pani doktor od 2 lat i czuję się bardzo dobrze, nie wiem co by było gdybym nie spotkała pani doktor.Szczerze polecam
Opinia dodana przez: renata

lek. dent. Karolina Tropak

Wileńska 29/6
56-400 Oleśnica

Super podejście do pacjenta; zawsze uśmiechnięta Pani Doktor; konkretnie, jasno i na temat; wizyty bezbolesne; gabinet nowoczesny ,świetnie wyposażony. Polecam wszystkim bojącym się stomatologa!!!
Opinia dodana przez: Mariusz