Lekarze Oświęcim

lekarz Mateusz Żuławski

Zakład Lecznictwa Ambulatoryjnego w Oświęcimiu
ulica Garbarska 1
32-600 Oświęcim

Pierwszy raz w życiu byłam u "nieswojego" ginekologa i jestem bardzo zadowolona. Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze, pan doktor cierpliwie odpowiadał na wszelkie moje pytania. Nie podważał też kompetencji mojego lekarza, wręcz przeciwnie. Jestem bardzo zadowolona i jeśli znów zajdzie taka potrzeba, na pewno do niego wrócę. Cieszę się, że są dzisiaj tacy specjaliści, którzy nie tylko mają szeroką wiedzę ale też odpowiednie podejście do pacjentek. I przede wszystkim ...
Opinia dodana przez: Jola

mgr Sabina Szober

Neurologopeda, Logopeda dziecięcy

centrum medyczne LOGMED
Wadowicka 71
Oświęcim

Pani Sabina to prawdziwy lekarz z powolania, poswiecila nam wiele godzin w tym swojego czasu wolnego za naprawde niewielkie pieniadze. Pani Sabina naprawde stara sie pomoc, wysluchuje obawy i je rozwiewa, motywuje do pracy. Goraco polecam kazdemu rodzicowi, ktory ma jakies problemy z dzieckiem.
Opinia dodana przez: Andzelika

dr Magdalena Piwowarczyk

szoz Multimed sp zo.o.
Chemików 5
Oświęcim

Dr Piwowarczyk to ginekolog z powołania! Jest moim lekarzem od dwóch lat i jeszcze nigdy mnie nie zawiodła... Przed Panią doktor leczyłam się u różnych ginekologów, ale niestety na większości się zawiodłam, błędnie postawione diagnozy, źle dobrane leki, itd... Już w chwili pierwszej wizyty u Pani doktor wiedziałam, że jest to naprawdę kompetentna osoba, która przed postawieniem jakiejkolwiek diagnozy nawet najmniejszy szczegół precyzyjnie i skrupulatnie przemyśli. W chwili obecnej prowadzi ...

lekarz Dorota Niegowska

Akacjowa 70
32-600 Oświęcim

Pani dr Dorota jest w porządku. Bardzo normalna. Pyta wprost, mówi i tłumaczy prostym językiem. Nie trzeba znać się na medycynie by zrozumieć co mówi. Jest ok.
Opinia dodana przez: klara

mgr Irena Harmata

Psycholog, Psychoterapeuta

pracownia psychologiczna IRENA HARMATA
Konarskiego 5
32-600 Oświęcim

Osoba kompetentna, bardzo cierpliwa o miłej powierzchowności. Po dość przykrych wcześniejszych przeżyciach z psychologami trafiłem na nią. Polecam. Duza wiedza i kompetencja.

Aneta Wyrwa

Lekarz rodzinny

przychodnia rejonowa nr 1
32-600 Oświęcim

Pani doktor Aneta Wyrwa to po pierwsze wspaniały człowiek, a po drugie kompetentny lekarz. Życzę wszystkim lekarzom takiego podejścia do zawodu. Brawo !!!
Opinia dodana przez: Marian B.
Kompetencja, kontaktowość, empatia. Wzór lekarza, niezmiernie dziś rzadki przypadek medyka z ludzką twarzą.
Niezwykle fachowa i całkowicie oddana swojej pracy. Podchodzi indywidualnie do każdej pacjentki, oferując pomoc w nawet najtrudniejszych problemach. Zaraża uśmiechem, podejściem do życia i spokojem ducha. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Pacjentka

Krystyna Pierzchała

Chirurg dziecięcy

Czecha
32-600 Oświęcim

*******Wspaniała lekarka i wspaniały człowiek. *******Mało takich lekarzy można spotkać. Polecam********

dr n. med. Jadwiga Czernek-Bruzgielewicz

Diabetolog

32-600 Oświęcim

Indywidualne podejście do pacjenta. U mnie bezbłędna diagnoza i postępowanie zgodne z ogólnymi zaleceniami Związku Diabetologów. Zauważyłem ciągle doszkalanie w tej dziedzinie. Ilość poświęconego czasu bardzo długa. Polecam.
Opinia dodana przez: Rafał
Bardzo przyjemna Pani Doktor. Wytłumaczy na spokojnie , nie prawi morałów. Jest bardzo życzliwa i uprzejma.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Władysław Matusiak

Otolaryngolog

MEDICOME
Dąbrowskiego 30
32-600 Oświęcim

Bardzo miły i sympatyczny pan doktor. Szybko udzielił pomocy i udzielił wyjaśnień. Dziękuję i gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Iza

lekarz Hani Youssef

Internista, Lekarz rodzinny

Zakład Lecznictwa Ambulatoryjnego w Oświęcimiu
ulica Garbarska 1
32-600 Oświęcim

Polecam, trafne diagnozy, skuteczne leczenie. Zawsze punktualny, przychodzę o wyznaczonej godzinie wizyty i nie czekam więcej jak 5 minut.
Opinia dodana przez: Tomasz

lekarz Sławomir, Danecki

Zaborska 64
Oświęcim

Po pierwszej wizycie u pana doktora jestem bardzo zadowolona. Zalecone leki już działają, odczuwam zdecydowaną poprawę. Początkowo nie było najlepiej, ale po tyg wszystko się zmieniło. Pan doktor mówił że tak będzie.. Naprawdę jestem bardzo zadowolona.
Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Urszula Żmuda-Chudyba

Chirurg dziecięcy

32-600 Oświęcim

Pani Doktor Urszula jest najlepszą wizytówką ZOZ w Oświęcimiu. Każdego pacjenta czy to maluszka czy osobę dorosłą przyjmuje z wielkim zaangażowaniem, trafnymi diagnozami i oczywiście profesjonalnym leczeniem.

lek. dent. Agnieszka Kotarska-Nowak

Dworcowa 11
32-600 Oświęcim

Szczerze polecam. Usługa zdecydowanie warta swojej ceny. Połączenie kompetencji, delikatności, uprzejmości i anielskiej cierpliwości. Dotyczy to także córki pani Agnieszki, która odziedziczyła po mamie wszystkie te cechy (z urodą włącznie).
Opinia dodana przez: Marek

mgr Kamila Czarnik

Logopeda, Logopeda dziecięcy

Vitamed
Oświęcim

Świetny specjalista. Bardzo dokładnie bada i tłumaczy rodzicom. Indywidualne podchodzi do pacjenta. Bardzo miła i z świetnym podejściem do dzieci. Pomogła naszej córci. Dziękujemy i polecamy w 100%.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Magdalena Kubarycz-Hoszowska

32-600 Oświęcim

Polecam serdecznie Panią doktor, rzeczowa, konkretna i przy tym bardzo sympatyczna... po prostu trzy w jednym😉
Opinia dodana przez: Ania

Jaroslaw Potoczny

Poradnia Chorób Nerwowych i Psychicznych
Oświęcim Żwirki i Wigury 5
32-600 Oświęcim

Bardzo dobry lekarz, podchodzący do pacjenta z uwagą , ogromną empatią, uprzejmy, cierpliwie tłumaczący złożoność sytuacji, metody leczenia. Tak powinna wyglądać wizyta u lekarza, polecam wszystkim, którzy kiedyś będą zmuszeni do skorzystania z pomocy psychiatry.
Opinia dodana przez: livia

lekarz Maria Tomala

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Jan Kalaciński sp. Chirurg
ul. Jarosława Dąbrowskiego 5c
Oświęcim

Zdecydowanie polecam. Nikt mi nie pomógł tak jak pani doktor. Podczas gdy inni specjaliści wciskali mi kity, albo lecieli regułkami z książek, pani doktor postawiła mnie na nogi i zmieniła moje podejście do wiele kwestii. Dzięki niej odzyskałam spokój ducha i uwierzyłam w to, że warto korzystać z porad i leczenia takich specjalistów.
Opinia dodana przez: DBM