Filtruj terminy

Lekarze Pawonków

lek. dent. Andrzej Gansiniec

Zawadzkiego 9
42-772 Pawonków

Zdecydowanie polecam.Zawsze znajdzie czas w trudnej sytuacji .Okres oczekiwania krótki. Leczenie w miłej atmosferze.

lekarz Agnieszka Halska-Kaczmarek

Internista, Diabetolog

42-772 Pawonków

Od wielu lat korzystam z porad Pani Doktor Agnieszki Halskiej. Pani Doktor jest znakomitym lekarzem,z wieloletnią praktyką, pełna zaangażowania,zawsze znajdująca czas dla pacjenta,była przy mnie w najtrudniejszym chwilach bezinteresownie poświęcając także swój prywatny czas. Dzięki Pani Doktor moje zdrowie polepszyło się ,wróciłem do sił. Jestem wdzięczny za leczenie, polecam, to profesjonalistka, pełna pasji, godna zaufania. Marek

lekarz Aleksandra Spyrka

42-772 Pawonków

...........................................................................;-).......................................................................................................................................................................................................................
Opinia dodana przez: Grzegorz

lekarz Wiesław Pyda

42-772 Pawonków

Najgorszy lekarz jakiego spotkałam. Zero kompetencji, dziadek który nadaje się tylko do przepisywania tabletek antykoncepcyjnych. Byłam u niego w 9 tygodniu ciąży i kazał mi szukać zarodka na monitorze i stwierdził że nic tam nie ma . Już na sam jego widok ma się ochotę uciec gdzie pieprz rośnie. Totalna porażka
Opinia dodana przez: Nikola

lekarz Agnieszka Buchelt

Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDICA"
ul. Skrzydłowicka 2

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ