Lekarze Płock

Gastrolog dziecięcy, Gastroenterolog dziecięcy

Medic Park Płockie Centrum Medyczne
ul. Kolegialna 18
09-402 Płock

WITAM WSZYSTKICH Z PEŁNĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ I OGROMNĄ SATYSFAKCJĄ W PEŁNI POLECAM TEGO NIEOCENIONEGO SPECJALISTĘ,PRZYJACIELA,CZŁOWIEKA PODEJŚCIE DO CHOREGO DZIECKA I PRZERAŻONYCH RODZICÓW JEST NIEBYWAŁE, NIECODZIENNE I ZASKAKUJĄCE TEN CZŁOWIEK URODZIŁ SIĘ PO TO BY SŁUŻYĆ NAM I NASZYM SKARBOM SWOJĄ WIEDZĄ DELIKATNOŚCIĄ ZROZUMIENIEM I ODDANIEM W PEŁNI ZASŁUGUJE NA MIANO LEKARZA,ZGADZAM SIĘ Z OPINIAMI JEST TO CZŁOWIEK KONKRETNY ZDECYDOWANY I CO DLA MNIE NAJWAŻNIEJSZE TRAKTUJĄCY PACJENTA-NASZE DZIECKO Z GODNOŚCIĄ TAKTEM I ...
Opinia dodana przez: zanetta
{'id': 34524, 'name': u'P\u0142ock'} Ortopeda
                                       dr Rafał Mikusek

dr Rafał Mikusek

kompdent sp.j
tysiaclecia 13 c
09-400 Płock

Zdecydowanie odradzam wizytę u dr Mikuska. Wizyta trwała 4 min, koszt wizyty to 250 zł. Jeżeli chodzi o podejście do problemu z barkiem(podejrzenie uszkodzenia typu slap II) odniosłem wrażenie pacjenta którego bardzo szybko trzeba się pozbyć. Liczyłem na szersze wyjaśnienie problemu czy też zobrazowanie niezrozumiałych mi kwestii. Informację którą otrzymałem to zapraszam jak będzie bolało.
Opinia dodana przez: N.

dr Adam Grzelak

wolskiego 6
płock
09-400 Płock

Dr. Grzelak to wspanialy lekarz, kompetentny, rzeczowy z podejsciem do ludzi, a przede wszystkim do dzieci, naprawde polecam tego lekarza z czystym sumieniem.
Opinia dodana przez: Mama

lekarz Karol Kisielewski

Mazowiecki Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy w Płocku
Kolegialna 17
09-402 Płock

Polecam z całego serca. Dr. Kisielewski prowadził moje trzy ciążę i nie zamieniłabym go nigdy na innego lekarza. Super podejście i pełen profesjonalizm.
Opinia dodana przez: Żaneta

lek. dent. Joanna Nowalińska-Solka

ul. Puchalskiego 6
09-409 Płock

Polecam Panią Doktor z czystym sercem i sumieniem! Wspaniały człowiek! Cierpliwy, empatyczny, pomocny! Najlepsza!! ❤️❤️❤️
Opinia dodana przez: Milena

dr Marek Woroniecki

Zakład Pielęgnacyjno-Opiekuńczy
Kościuszki 28
09-402 Płock

Najlepszy specjalista jakiego znam, a byłam już u kilku. Profesjonalnie podszedł do sprawy, wszystko wytłumaczył i odpowiedział na każde pytanie. Z czystym sercem polecam!

dr n. med. Aleksander Sinkiewicz

Neurochirurg

Przychodnia Lekarska
Płock

super doktor//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

dr Agnieszka Weresińska

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Prywatny Gabinet Dentystyczny
ul. Jasna 17c
09-400 Płock

Pełen profesjonalizm, życzliwość ,cierpliwość POLECAM!!! Umiarkowane ceny co w obecnym czasie bardzo ważne szczególnie dla emerytki😊

Alina Bulas-Szpernal

Hubalczyków 7 paw. 12
09-409 Płock

uśmiech, cierpliwość, fachowość, staranność, skrupulatność. Każda wizyta przebiega w bardzo miłej atmosferze, dużo kotków w gabinecie rozładowuje złe emocje oraz nerwy. Polecam Panią doktor małym i dużym
Opinia dodana przez: Krzysztof

lek. dent. Grzegorz Frąckowiak

Prywatny Gabinet Lekarski
Jesienna 6
09-402 Płock

Bardzo polecam wizytę w tym gabinecie. Spokojna, miła atmosferą. Lek. den przede wszystkim z wielkim sercem. Uszkodzona jedynka została szybko, idealnie naprawiona. Ząbek jak nowy. Nie ma śladu po złamaniu. Bardzo dziękuję.
{'id': 34524, 'name': u'P\u0142ock'} Internista
                                       lekarz Tomasz Zieliński

lekarz Tomasz Zieliński

Internista, Kardiolog

Centrum Medyczne ORLEN Medica
ulica Chemików 7
09-411 Płock

Stefan J.Znakomity lekarz,5gwiazdek to za niska ocena wiedzy,doświadczenia i i podejścia do pacjenta.P-czas drugiej wizyty dokładnie wyjaśnił mi wyniki wcześniejszych dokładnych badań i rozwiał moje obawy co do stanu mego zdrowia, a nawet wykrył p-czas badania serca zapalenie oskrzeli,które ignorowałem .Nie zastrzega dla siebie monopolu na leczenie,docenia także współpracujących lekarzy.Przepraszam P.Doktorze za nie zrozumienie P.wyjaśnień dotyczących mego stanu zdrowia p-czas 1 wizyty.Polecam wszystkim ,na pewno uzyskacie dokładną diagnozę i poradę ...

mgr Marzena Mieszkowicz

Neurologopeda, Logopeda dziecięcy

Specjalistyczny Gabinet Logopedyczny
Baczyńskiego 3 lok. 71
09-409 Płock

Wspaniały logopeda. Już w rozmowie telefonicznej, gdy zamawiałam wizytę czułam, że to niesamowita kobieta, idealny terapeuta dla mojego dziecka i to się potwierdziło. Pani Marzka ma cudowne podejście do mojego dziecka, które uchodzi za nieśmiałe, wycofane, bez szans.... Jestem pod wrażeniem jak zmieniał się syn z wizyty na wizytę. Terapia jest zakończona absolutnym sukcesem. Dziękuję Pani Marzko za trud, poświęcenie, wiedzę, która się przełożyła na konkretne działania i sukces. Mój ...
To wspaniała, ciepła osoba. Bardzo dobry diagnosta !!! Polecam. Zawsze ma czas i uśmiech dla pacjenta.

dr Lech Paćkowski

SZPITAL
ulica Medyczna 19
09-400 Płock

Gdyby wszyscy lekarze mieli tyle empatii, co Pan Doktor Paćkowski, bylibyśmy chyba zdrowsi... Profesjonalizm, zaangażowanie i duuuużo ciepła oraz cierpliwości - za to Panu dziękuję najserdeczniej.

dr n. med. Maciej Owczarek

Ortopeda, Rehabilitant

Jaworowa 12
09-401 Płock

Bardzo dobry specjalista. Wiele lat temu (chyba w 1991) operował mi kolano w szpitalu w Kutnie. Do tej pory jest super i nadal jeżdżę na nartach. Serdecznie pozdrawiam Panie Doktorze 😊😊😊
Opinia dodana przez: Wojciech

lekarz Mieczysław Bąkowski

ulica Kolejowa 27
09-401 Płock

Jezdzialam i jezdzic bede do Pana doktora. Wiem ze. Moge w pelni zaufac, nie to co innym ktorzy potrafia tylko wypisac recepte na antybiotyk, powiedziec 200 zl i do widzenia. Doktor podchodzi do pacjenta indywidualnie!
Opinia dodana przez: Akeksandra

Joanna Drzewiecka

Stomatolog, RTG

teatr
Al. Jana Pawła II-go 86
01-890 Płock

Rewelacja,polecam serdecznie panią doktor.Niesamowicie profesjonalne podejście do pacjenta,nowoczesny sprzęt medyczny.Jedyny minus to to że czasami trzeba długo czekać na wizytę ale świadczy to tylko o tym że doktor Drzewicka jest jednym z najlepszych stomatologów w Płocku.

dr Tomasz Jarowicz

Dermatolog

Prestige Medical
Medyczna 8
09-400 Płock

Reumatolog polecił mi tego ortopedę pod kątem USG stawów i faktycznie, USG z opisem wykonane perfekcyjnie, w końcu ktoś znalazł to co podejrzewałem (chondromolacja rzepek 2 i 3 stopień). Do tego rzeczowa konsultacja ortopedyczna i plan leczenia na +.

dr Katarzyna Zoń

Stomatolog dr Katarzyna Zoń
Płock ul. Armii Krajowej 2B
09-410 Płock

Wspaniałe podejście do dorosłych ale i do dzieci w każdym wieku. Mój syn z uśmiechem na ustach odwiedza gabinet cioci Kasi:) Polecam