Lekarze Pobiedziska

mgr Alicja Rominiecka

Logopeda

62-010 Pobiedziska

Super zajęcia, Pani sympatyczna i kompetentna, korzysta z różnych programów,dziecko zadowolone, wizyta bezpłatna w ramach NFZ, ogólnie chodzimy od 2 miesięcy z dzieckiem i na razie jesteśmy bardzo zadowoleni.

lekarz Mikołaj Biłusiak

62-010 Pobiedziska

Lekarz miły,obrze zdiagnozowany problem po przepisaniu leków ból minął. Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Doktora Mikołaja
Opinia dodana przez: Dagmara
Leczę się u Pani Doktor od wielu lat. Miałem między innymi problem z prowadzeniem samochodu. Jej diagnoza i terapia sprawiły, że lepiej funkcjonuję. Inni okuliści mi nie pomogli. Serdecznie dziękuję Pani Doktor i polecam potrzebującym dobrego okulisty.

lekarz Małgorzata Kicińska-Stawniak

ulica Sosnowa 3
62-007 Pobiedziska

U Pani Doktor leczę się od ponad roku na NFZ. Jestem pod wrażeniem jakości wszystkich moich wizyt i zaangażowania Pani Doktor. Pani Doktor jest niezwykle kompetentną, dociekliwą, uprzejmą i pracowitą lekarką. Cenię ją również za kompleksowe podejście do pacjenta, przeprowadzenie dokładnego wywiadu i porady związane z innymi chorobami współistniejącymi. Badania okulistyczne wykonuje bardzo starannie i dokładnie, stawiając diagnozę rozmawia z pacjentem i cierpliwie tłumaczy przebieg dalszego leczenia. Zawsze poświęca pacjentowi ...
Opinia dodana przez: Wiesława

lek. dent. Natalia Ostrykiewicz

NZOZ Poradnia Stomatologiczna"DUODENT" le. stom. L.Jakubowski, lek.stom. M. Ślusarska
ulica W. Jagiełly 41
62-010 Pobiedziska

Pani doktor cudowna - na medal! Fachowiec godny polecenia! Jestem bardzo zadowolona z usług. Leczenie kanałowe u takiej milej pani doktor nie będzie się kojarzyć negatywnie. POLECAM:)
Opinia dodana przez: Daria

lek. dent. Agnieszka Kicińska - Dobrucka

62-010 Pobiedziska

Najlepszy stomatolog w moim życiu. Polecam! Nic nie bolało. Szybko, bardzo delikatnie - perfekcyjna robota. :)
Opinia dodana przez: Jarek

lek. dent. Andrzej Chmielecki

DUODENT
Różana 1F
Pobiedziska

Serdecznie polecam Pana Doktora nawet największym tchórzom! Leczenie jest bezbolesne i co najważniejsze skuteczne. Mój ząb był leczony i innym gabinecie przez kilka miesięcy i ciągle coś bolało, został wyleczony w ciągu dwóch dłuższych wizyt i nic już się nie dzieje. Na pewno wrócę!
Opinia dodana przez: Tomasz
Niezwykle rzetelny i serdeczny lekarz. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że nasze dzieci są pod jego opieką. Świetny kontakt z dziećmi i cierpliwość i wyrozumiałość dla rodzicielskiej troski o swoje maluchy... Wspaniały człowiek.
Opinia dodana przez: T

lek. dent. Dorota Bogdanowicz-Gapińska

Chirurg szczękowo twarzowy

Pielęgniarski Ośrodek Medycyny Szkolnej "Evita" Eugenia Kasprzak-Krzesińska, Ewa Tomaszewska z siedzibą w Pobiedziskach
Kostrzyńska 23
62-010 Pobiedziska

Świetna w swoim fachu nic dodać nic ująć cała rodzina leczona przez doktorowa, dobry chirurg do wyrywania zębów to potężny komfort i gorąco polecamy
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Norbert Szymoniak

CENTRO MEDICO Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej POZ i Specjalistyka
Królowej Jadwigi 9
62-010 Pobiedziska

Może i dobry specjalista, nie wiem, bo niestety nie miałam okazji się przekonać. Na pewno dobry urzędnik, tak jak cala recepcja w Medicover Poznań Malta. Przyjechałam z chorym rocznym dzieckiem. Z pośpiechu zapomniałam portfela. Spóźniona bylam 5 minut, pani w recepcji powiedziała, ze niestety nie moze potwierdzić mojej wizyty, gdyż nie mam dowodu i jest jiz po czasie. Jedynym rozwiązaniem jest umówienie kolejnej wizyty (na za 2h) i potwierdzenie te ...
Opinia dodana przez: Agata
Pani doktor jest bardzo miła i na tym kończą się jej zalety. Diagnozuje za każdym razem tę samą chorobę, przepisuje te same leki. Ostatni raz byłam u niej ładnych parę lat temu, gdy wmawiała mojemu dziecku, że udaje chorobę, jednocześnie przepisując leki, przez które córka trafiła do szpitala.

lekarz Wojciech Pyska

Pobiedziska

Jestem bardzo zadowolona, chodzę do niego od początku i teraz w ciąży i jest godny polecenia ! Podejście do pacjentki rewelacja, nawet nie ma tremy, z racji tej, że ginekolog :)
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Ryszard Cybulski

62-010 Pobiedziska

Facet jest beznadziejny . To nie jest doktor ! Koleś nie powinien mieć licencji. Zapalenie płuc to zwykłe przeziębienie ? Odradzam ! To nie pierwszy raz lepiej zapłacić niż kontaktować się z tym typem!
Opinia dodana przez: Adrian

lekarz Natalia Macioszek