podlaskie ginekolog położnik

lekarz Maria Mazewska

Hipokratesa 9
Łomża

wzbudza zaufanie rzetelna nie traktuje pacjentki jak kolenego zlecenia nie zbywa pacjentki

lekarz Joanna Niklaszewska

Humana Medica Omeda Sp. Z O.O.
ulica Fabryczna 39
Białystok

Pani dr. Niklaszewska prowadziła moją ciążę. Z czystym sumieniem polecam. Bardzo kompetentna a do tego niesamowicie miła i sympatyczna.

Opinia dodana przez: Agata

lekarz Zbigniew Nizik

None
Reymonta 1 a
Łomża

Wspaniały lekarz z powołania. Wytłumaczy wyczerpująco każdy problem oby wiecej takich lekarzy w naszym Kraju.

Opinia dodana przez: Monika

lekarz Zygmunt Orłowski

Centrum Medyczne NZOZ "Starówka"
ulica Lipowa 5
Sokołów Podlaski

Dr orłowski, jest najlepszym ginekologiem jakiego znam. Bardzo miły, delikatny, wrażliwy i ciepły człowiek. Ludzi traktuje z szacunkiem, a pracę jako pasję a nie obowiązek.

dr n. med. Bożena Bagan

Ginekolog położnik   (+1 więcej)

Białystok

Świetna lekarka, sympatyczna, delikatna, troskliwa, wymagająca ale rzetelna. Wyleczyła mnie z dość dużego torbiela jajnika. Jestem z niej zadowolona. Problemem mogą być kolejki do niej ale warto.

Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Robert Topyłło

None
ul. Spółdzielcza 10
Parczew

Bardzo dobry, kompetentny ginekolog i bardzo miły człowiek, pomocny i życzliwy. Leczę się u niego w ramach NFZ i jestem bardziej zadowolona z tego lekarza niż z tych, do których chodziłam prywatnie.

Opinia dodana przez: Iwona

dr Bogusław Madejski

SP ZOZ
Kleszczelowska 1
Bielsk Podlaski

Świetny specjalista, miły, uprzejmy, a przy tym poświęca pacjentce odpowiednio dużo czasu!

dr n. med. Jolanta Świątecka

Prywatny Gabinet Położniczo Ginekologiczny
ul.M.Curie - Skłodowskiej 14\22
Białystok

Wspaniały lekarz, godzien zaufania, oddany swojej pracy. Gorąco polecam.

Wspaniały lekarz, godzien zaufania, oddany swojej pracy. Gorąco polecam.

lek. med. Mirosław Sztejter

Ginekolog położnik   (+1 więcej)

Sejny

prawdziwy lekarz z powołania.W każdej sytuacji można na niego liczyć.Poświęca bardzo dużo czasu swoim pacjentkom. naprawdę lekarz godny polecenia

Opinia dodana przez: kasia

dr n. med. Jakub Tomaszewski

Prywatna Klinika Położniczo-Ginekologiczna
ulica Parkowa 6
Białystok

Lekarz o niesamowitym podejściu, uprzejmy, z poczuciem humoru. A przede wszystkim fachowiec wysokiej klasy. Polecam każdej kobiecie, która poszukuje ginekologa, u którego nie trzeba się stresować i ma się całkowite zaufanie