Ginekolog Położnik Prudnik

lekarz Ewa Koralewska-Kaczmarczyk

pl. Wolności 3 lok. 2
Prudnik

Usmiechnięta z poczuciem humoru, rozładowuje napięcie przez dobre tłumacznie tego co będzie robic!Polecm Panią doktór, znieczulała mnie do operacji.............!NIc nie bolało!

lekarz Janusz Rączy

pl. Szarych Szeregów 5
Prudnik

Bardzo sympatyczny i rzetelny lekarz. Dokładnie odpowiada na wszelkie pytania i wątpliwości pacjenta. Przy tym wybitny specjalista.

Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Marzena Wyszkowska

Ginekolog położnik, Ginekolog

Prudnickie Centrum Medyczne Spółka Akcyjna w Prudniku
ulica Szpitalna 14
Prudnik

Uwazam ze Pani doktor posiada wszystkie zalety lekarza z powolania.Odpowiednia osoba w odpowiednim miejscu.Jestem bardzo zadowolona z opieki i uslug.

Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Andrzej Fim

OPTIMA MEDYCYNA SPÓŁKA AKCYJNA
ulica Ogrodowa 2A
Prudnik

Polecam dr Fima. Cała żeńska część mojej rodziny do niego chodzi. Siostrę chcieli kroić, miała torbiel i obyło się dzięki doktorowi. Teściowa całe życie męczyła się z mięśniakami, doktor również pomógł :) No i moja mamcia, doktor wykrył u niej torbiel, którego inny doktor "nie widział". Doktor może i nie jest zbyt sympatyczny podczas pierwszej wizyty, ale gdy już zna pacjentkę okazuje się naprawdę ciepłym człowiekiem :)

Opinia dodana przez: pacjentka2lata

lekarz Witold Korczak

al. Lipowa 34
Prudnik

Polecam! Fakt, że byłam na wizycie tylko jeden raz, ale po pierwszej konsultacji nie mogę się zgodzić z tymi negatywnymi opiniami, które tutaj przeczytałam. Pan Dr poświecił mi tyle czasu ile potrzebowałam, wytłumaczył problem choroby, profesjonalnie i rzetelnie podszedł do badania. Lekarz z wieloletnim stażem, naprawdę polecam.

dr n. med. Andrzej Miśta

NSZOZ AMI-MEDICA
ul. Staszica 1
Prudnik

Jestem jego pacjentka już od 28 lat urodziłam pod jego kontrolą czwórkę zdrowych dzieci. Uważam że jest bardzo dobrym lekarzem.

Opinia dodana przez: EWA

lekarz Jarosław Niemiec

Prywatna specjalistyczna praktyka lekarska

Prudnik

Jestem bardzo zadowolona z Pana doktora.Prowadził całą moją ciążę .Bardzo sympatyczny i z dużą fachowością.Gorąco polecam Pana doktora!