Ginekolog Położnik Radomsko

lekarz Ewa Rogulska

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie
ul. Piastowska 21
Radomsko

Super lekarz miła, uprzejma, delikatna a co najważniejsze naprawdę interesuje się pacjentem, serdecznie polecam.

Opinia dodana przez: Angelika

lekarz Sławomir Dąbrowski

Prywatny Gabinet Lekarski
Starowiejska 15 lok. 27
Radomsko

Mój ginekolog od 5 lat.Rewelacyjny diagnosta,wręcz maniak badań,kompetentny i uprzejmy.Jestem spokojna o swoje zdrowie i nie trzęsę się przed każdą wizytą, a to najważniejsze.Polecam!

Opinia dodana przez: małgosia

Krzysztof Sypniewski

Gabinet prywatny
Piastowska 37/35 Radomsko
Radomsko

najlepszy lekarz z jakim miałam do czynienia. miły, sympatyczny, delikatny. doradzi w każdej sytuacji, nie patrzy z góry na swoich pacjentów , jak to niektórzy lekarze mają w zwyczaju pomiatać ludźmi... jestem bardzo zadowolona ze współpracy z doktorem.

Opinia dodana przez: Monika

dr n. med. Jolanta Szczepanik-Błada

prywatny gabinet

Radomsko

Z całym sercem mogę polecić Panią Doktor. Jest przesympatyczną osobą. Prowadziła moje dwie ciążę i nie zamieniła bym jej na innego lekarza

lekarz Artur Jawor

RTG, USG

Radomsko

naprawde jest dobry kompetentnt, mily, leki mi pomogly i napewno bede do niego chodzila

dr Małgorzata Piwnik

Radomsko

Pani Doktor podchodzi do swoich obowiązków z pełną starannością, dzięki niej mamy z żoną wspaniałego synka :)

lekarz Adam Wlazłowski

PZP
Radomsko ul. Mickiewicza 16 gabinet nr 2
Radomsko

Mam takie samo zdanie jak poprzedniczka.Okropnie niemily,nieprzystepny lekarz.Tez po wizycie chcialo mi sie plakac i mialam. ochote napisac skarge do dr szpitala ze zatrudniaja takich lekarzy.

Opinia dodana przez: Katarzyna