Ginekolog Położnik Radomsko

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie
ul. Piastowska 21
Radomsko

Super lekarz miła, uprzejma, delikatna a co najważniejsze naprawdę interesuje się pacjentem, serdecznie polecam.

Opinia dodana przez: Angelika

Prywatny Gabinet Lekarski
Starowiejska 15 lok. 27
Radomsko

Mój ginekolog od 5 lat.Rewelacyjny diagnosta,wręcz maniak badań,kompetentny i uprzejmy.Jestem spokojna o swoje zdrowie i nie trzęsę się przed każdą wizytą, a to najważniejsze.Polecam!

Opinia dodana przez: małgosia

Gabinet prywatny
Piastowska 37/35 Radomsko
Radomsko

najlepszy lekarz z jakim miałam do czynienia. miły, sympatyczny, delikatny. doradzi w każdej sytuacji, nie patrzy z góry na swoich pacjentów , jak to niektórzy lekarze mają w zwyczaju pomiatać ludźmi... jestem bardzo zadowolona ze współpracy z doktorem.

Opinia dodana przez: Monika

prywatny gabinet

Radomsko

Z całym sercem mogę polecić Panią Doktor. Jest przesympatyczną osobą. Prowadziła moje dwie ciążę i nie zamieniła bym jej na innego lekarza

lekarz Artur Jawor

RTG, USG

Radomsko

naprawde jest dobry kompetentnt, mily, leki mi pomogly i napewno bede do niego chodzila

Radomsko

Pani Doktor podchodzi do swoich obowiązków z pełną starannością, dzięki niej mamy z żoną wspaniałego synka :)

PZP
Radomsko ul. Mickiewicza 16 gabinet nr 2
Radomsko

NIE Polecam lekarza ginekologa doktora Wlazłowskiego!! Bardzo niemiły i nieprzystępny lekarz. Na pytania odpowiadał smiechem, stwierdził że jesli pacjentka nie potrafi się zapisać do swojego lekarza mimo że nie było wolnych miejsc, tylko przychodzi do niego to powinna sie puknąć w głowę!! Wyszłam z gabinetu zaplakana. Nie dziwię sie, że do tego lekarza są wolne miejsca nawet dzien wczesniej. Po prostu pacjentki nie chcą do niego chodzić!
Szczerze odradzam

Opinia dodana przez: Magda