Lekarze Radziszów

mgr Patrycja Trala

Fizjoterapeuta

Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy im. św. Ludwika w Krakowie - Małopolskie Centrum Rehabilitacji Dzieci "Solidarność" w Radziszowie - Instytucja Województwa Małopolskiego
32-052 Radziszów

Witam, bardzo gorąco polecam p. Patrycje. Jest świetnym specjalistą od małych dzieci, a przy okazji ma rewelacyjny kontakt z rodzicami. Moja córeczka już po pierwszej wizycie przestała się odginać i przesypiać całe noce. Każdej młodej mamie polecam wizytę w fizjoterapeuty, aby nabrać świadomości jak ważny jest kontrolowany ruch już od samego początku życia. Polecam!!!!!
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Anna Kruczek

Genetyk kliniczny, Pediatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej - Przychodnia Radziszów - Anna Bednarz, Tomasz Bednarz spółka cywilna
32-052 Radziszów

Bardzo dobra, kompetentna lekarka, bardzo dobre podejście do dzieci :)

lekarz Marcin Zygmuntowicz

Psychiatra

32-052 Radziszów

Lekarz z świetnym podejściem do pacjenta. Tłumaczy przebieg leczenia, objaśnia symptomy choroby, do tego jest uprzejmy.

lek. med. Piotr Budzyński

Chirurg ogólny, Lekarz rehabilitacji medycznej

32-052 Radziszów

Polecam z czystym sumieniem. Przez 2 lata rehabilitowałam się u wielu specjalistów i pomagało tylko chwilowo. Po 3 zastrzykach z kolagenu dolegliwości przeszły całkowicie. Mogę spać i normalnie funkcjonować a nawet ćwiczyć. I mimo, że wielu lekarzy wypowiada się negatywnie na temat tych zastrzyków i radzi tylko leki przeciwbólowe i operacje to chyba lepiej spróbować tej metody, mi ta metoda pomogła i dała nowe życie bez bólu.
Opinia dodana przez: JUSTYNA

dr Romuald Piotrowski

gabinet prywatny
Radziszów

Pan Doktor leczy mnie od małego dziecka, teraz mam 22 lata. Gdyby nie on pewnie jako dziecko skończyłabym na dializach na nerki. Teraz leczy moich młodszych braci. Jest bardzo kompetentny i nie boi się konkretnie leczyć dzieci. Nie raz pomógł nawet moim rodzicom. Leczy bardzo kompleksowo i już u małych dzieci wykrywa takie schorzenia lub drobne, że tak powiem dysfunkcje, których nawet rodzic nie byłby w stanie zauważyć. Co najlepsze, ...

lek. med. Irena Solecka-Szpejda

32-052 Radziszów

Bardzo fachowa i kompetentna osoba. Szybkie rozpoznanie wady.. Zaangażowanie w problem pacjenta. Polecam!!!
Opinia dodana przez: Wioletta

lek. med. Marian Niedbał

Ortopeda, Traumatolog

32-052 Radziszów

Byłem u tego pseudo lekarza niedawno otóż opisałem mu dokładnie jak doszło do urazu mojego kolana i że usłyszałem trzask. Chodziło o zrobienie USG i konsultacje. Ten Konował Niedbał zbadał mi nogę dotykając pytając czy boli - po czym stwierdził iż USG nie jest konieczne bo i tak nic nie wykaże i to jest nadciągniety mięsień.Do tego zalecił mi krioterapie (bo kolega niedawno otworzył i jest dużo taniej, on również ...
Opinia dodana przez: Robert

lek. med. Małgorzata Szmurło