Lekarze Rawa Mazowiecka

lek. dent. Aleksandra Wróblewska

Face Dent Clinic
Ul. Przemysłowa 4
Rawa Mazowiecka

Aleksandra Wróblewska Wspaniała wyrozumiała troskliwą Jest przesympatyczna i bardzo dobra w swojej dziedzinie ma bardzo dobre podejście do osób . Dobrze doradzi pracę swoją bardzo dobrze wykonuje jestem zadowolony z pani Dobry człowiek
Opinia dodana przez: Paweł

mgr Anna Przerwa

Neurologopeda, Logopeda

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna
Katowicka 31
96-200 Rawa Mazowiecka

Jedyna logopeda, która potrafiła pracować z moim synem, profesjonalna, miła... jak drugie dziecko będzie miało problem z wymową to już będę wiedziała do kogo się zgłosić :)
Opinia dodana przez: ela

lekarz Mariusz Klincewicz

96-200 Rawa Mazowiecka

Życzliwy, rzetelny oraz konkretny! Od lat Pan doktor pilnuje mnie, żebym robiła badania kontrolne po przebytej operacji :) Polecam!
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Andrzej Kacprzak

Chirurg ogólny, Urolog

aleja Konstytucji 3 Maja 2
96-200 Rawa Mazowiecka

od 10 lat jestem pacjentem. Schorzenie moje wymaga ciągłej kontroli. Najwyzsze uznanie pozwalam sobie wyrazić
Opinia dodana przez: Jan

lekarz Piotr Roczniak

Chirurg ogólny, Lekarz medycyny ratunkowej

96-200 Rawa Mazowiecka

Wspaniały człowiek i lekarz.Super kompetentny, cierpliwy i konkretny.Bardzo dziękuję za wszystko co Pan zrobił i robi dla mnie.
Opinia dodana przez: irena

lekarz Hanna Mroszczyk

Psychiatra

Hospicjum domowe
Juliusza Słowackiego 70
96-200 Rawa Mazowiecka

Bardzo Serdecznie chciałabym Podziękować Zacnej Pani Doktor za wsparcie mojej osoby.Styczność i Zaszczyt miałam poznać Panią Doktor podczas komisji w Powiatowym Zespole ds Orzekania o Niepełnosprawności w Łodzi.Pani Doktor to Lekarz Oddany osobom niepełnosprawnym,Pani Doktor jest Miła, Taktowna, Empatyczna,Bardzo Kulturalna.Pani Doktor potrafi słuchać drugiego człowieka.Pani Doktor niesie pomoc osobom chorym.Pani Doktor w 100% poświęca czas pacjentowi,Kompleksowo Podchodzi do sprawy, Udziela cennych rad oraz wskazówek do dalszej terapii.Dziękuje Pani Doktor za ...
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Inga Leśnikowska-Matysiak

al. Konstytucji 3 Maja 9b
96-200 Rawa Mazowiecka

Bardzo miła Pani doktor, w sposób ludzki podchodzi do pacjenta, wszystko wytłumaczy, poświęca dużo czasu pacjentowi i bliskim. Bardzo polecam, bo jak na razie jeden z niewielu lekarzy, którzy z prawdziwym poświęceniem podchodzą do swojej pracy, a których było mi dane spotkać w moim życiu. Jestem bardzo wdzięczna Pani doktor za opiekę nad moją mamą, której dodawała siły i dawała nadzieję. Ludzka w każdym calu i oddana z delikatnością w ...
Opinia dodana przez: Anna Lewandowska

mgr Agnieszka Chojecka

Logopeda, Logopeda dziecięcy

Prywatny Gabinet Logopedyczny
Zwolińskiego 8a/4
96-200 Rawa Mazowiecka

Jestem pod wielkim wrażeniem. Gorąco polecam tego specjalistę.

lekarz Jarosław Cała

96-200 Rawa Mazowiecka

Moja opinia, po pierwszej wizycie jest następująca: Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu! Marian Bińkowski
Opinia dodana przez: Marian

lekarz Jarosław Dominiak

Konstytucji 3-go Maja
96-200 Rawa Mazowiecka

Doktor Dominiak to wspanialy lekarz. Pełen profesjonalizm i uprzejmość.Zoperowal mi dwie stopy(halux).Wszystko jest ok. Pomimo dużej ilości pracy, pięć minut poświęconej rozmowy telefonicznej pacjentowi jest odczuwalna, że jest w tym momencie dla pacjenta.... Dziękuję Panie doktorze
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Małgorzata Wolańska

Laryngolog

Gainet Laryngologiczny
Al.Konstytucji 3-go Maja 18
96-200 Rawa Mazowiecka

Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Pani doktor jest uprzejma i kompetentna. POLECAM.

mgr Jolanta Sobczyk

Psychoterapeuta

nie pracuje w zawodzie
Rawa Mazowiecka

Bardzo polecam tego psychoterapeute ponieważ jest bardzo dobrym lekarzem :-D

lekarz Maria Boguszewska

J. Sobieskiego 24 m. 38
96-200 Rawa Mazowiecka

Pani Doktor, poza uprzejmością do Dzieci oraz rodziców, jest bardzo dobrym lekarzem. Otwarta na nowości, ale i trafnie diagnozująca problemy dzieci. Polecam!
Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Łukasz Błaszczyk

aleja Konstytucji 3 Maja 2
96-200 Rawa Mazowiecka

bardzo uprzejmy, kompetentny lekarz, ma doskonały kontakt z pacjentem , poświęcic mi odpowiednia ilość czasu, wyjaśnił wyniki zaleconych badań, godny polecenia
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Krystyna Dworak-Samojłowicz

Internista, Kardiolog

ks. Skorupki 2b
96-200 Rawa Mazowiecka

Jest bardzo dobrym i zdecydowanym lekarzem. Zasugerowała mi oprację serca, która to poeracja uratowała mi życie. Dziś patrzę na to inaczej, już bez strachu i wiem, że dużo jej zawdzięczam.

lekarz Lech Badek

Rawa Mazowiecka

Dla mnie najbardziej kompetentny ginekolog w Rawie. ! Rzetelny, dokładny, słuchający swojego pacjenta. Polecam

lek. dent. Agnieszka Kubiak

Chirurg stomatolog

Gabinet Agnieszka Kubiak
Al. Konstytucji 3 Maja 11
96-200 Rawa Mazowiecka

Zdecydowanie polecam Panią Agnieszkę. Ratuje zęby, które dla innych dentystów już są stracone i najchętniej usunęli by problem. Nie ma w województwie łódzkim drugiego takiego specjalisty, który dla klienta z bólem zęba otworzy drzwi nawet w niedzielę, żeby tylko pomóc. Pani doktor uratowało mi 3 zęby które inni spisywali na straty a usunęła tylko jednego, w którym zostało narzędzie po nieudolnym zabiegu.
Opinia dodana przez: Kamil P

lekarz Roman Diechtiarow

Laryngolog

Solidarności 18 lok. 40
96-200 Rawa Mazowiecka

Bardzo dobry lekarz. Jeżdżę synem od kilku lat I jestem bardzo zadowolona. Kiedyś zatoki leczone antybiotykami i nie pomagało. U Pana doktora leczenie okazało się bardzo skuteczne. Na początku jeździłam z synem częściej a teraz rzadko i to z małą dolegliwością,bo syn bardzo lubi do Pana doktora jeździć. Syn od kilku lat nie przyjmuje antybiotyków,tylko leki homeopatyczne. Przemiły lekarz ,rozmawia z nami z synem żartuje.Kiedy potrzebuje porady , dzwonie i ...
Opinia dodana przez: Renata

lekarz Piotr Wiśniewski

Plac Piłsudkiego 4/9
96-200 Rawa Mazowiecka

Ręce, które leczą! Pan doktor poświęcił mi naprawdę sporo czasu, który jak wiemy nie każdy lekarz posiada. Bardzo dokładnie wytłumaczył mi, na czym polega moje schorzenie oraz pokazał ścieżkę dalszej rehabilitacji. Do tego doktor pan Piotr jest bardzo uprzejmy i miły :) Takich lekarzy nam potrzeba!
Opinia dodana przez: Józef

Przemysław Cynkier

Psychiatra

Rawa Mazowiecka

To bardzo dobry specjalista. Mógłby dłużej prowadzić poradę, ale zważając na liczbę osób, które oczekują na poradę, jestem w stanie to zrozumieć. Każdemu polecam tego specjalistę.