Lekarze Rypin

Wspaniały lekarz, godny polecenia. Rewelacyjne podejście do dziecka i do problemu z jakim rodzic przychodzi. Każdemu życzę, aby trafił na takiego lekarza.
Opinia dodana przez: Daria

lekarz Henryk Kałużyński

Mickiewicza 35
87-500 Rypin

Lekarz najlepszy w regionie, zawszę pomoże nie jak te konowały bez wiedzy. Nie ma problemu z umówieniem wizyty .
Opinia dodana przez: Olga

lekarz Tadeusz Pietrykowski

Otolaryngolog

87-500 Rypin

Świetny specjalista, lekarz z powołania, ma niesamowity kontakt z pacjentem, posiada dużą wiedzę i umiejętności. Jeśli skomplikowana ekstrakcja zęba mądrości to tylko u Pana Doktora - szczerze polecam wszystkim, którzy mają ten problem i obawy. Lekarz - człowiek. Panie Doktorze dobrze, że Pan jest :) dziękuję!"
Opinia dodana przez: Kamila

lekarz Andrzej Gontarek

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "DORMED"
ks. Cz. Lissowskiego 16
87-500 Rypin

Lekarz z powołania. Posiada olbrzymią wiedzę i doświadczenie. Panie doktorze szacunek dla Pana jako doktora jak i osoby.

lek. dent. Piotr Gajzler

Warszawska 14
87-500 Rypin

W wieku 8 lat mialam juz wszystkie zeby stale. Dzieki Panu doktorowi wszystkie byly zdrowe do noedawna.... Minelo 14 lat i dopiero zaczely zeby mi sie znow sypac. Bylam u 2 stomatologow. Na jednym strasznie sie zawiodlam, natomiast drugiego bardzo chwalilam. Okazalo sie jednak, ze Pani stomatolog (ten drugi stomatolog) na kazdej wizycie widziala u mnie sporo dziur. Stwierdzilam, ze skonsultuje sie z trzeecim stomatologiem. Potwierdzily sie moje przypuszczenia. Mialam ...
Opinia dodana przez: najlepszy stomatolog swiata

lekarz Łukasz Stawowski

87-500 Rypin

Nie polecam, trafiłam do tego lekarza ze skierowaniem, od samego wejścia do gabinetu wyczuwałam nieprzyjemną atmosferę, lekarz był nie miły, odpowiadał na moje pytania arogancko i z ironią, miałam wrażenie wręcz że się naśmiewa. Po opisaniu problemu, lekarz wypisał mi kolejne kolejne krople, które nie przyniosły korzyści, wręcz przeciwnie wyjałowiły całkowicie oko (zaznaczam że informowałam doktora że przyjmowałam już od tygodnia krople z antybiotykiem i sterydem, a problem się pogłebiał) ...
Opinia dodana przez: anonim

lekarz Dariusz Nadolski

Pulmonolog

87-500 Rypin

Nie polecam!!!! Pan doktor jest bardzo niemiły, podnosi głos na pacjentów. Odnoszę wrażenie, ze pomylił zawód, ponieważ nie ma grama empatii i szacunku do pacjentów. Nie wykazuje się odpowiednimi kompetencjami!!!
Opinia dodana przez: Elżbieta
Zdecydowanie nie polecam tego "lekarza", byliśmy z dzieckiem 40°C gorączki + wymioty. Pani Serwa olała sytuację i stwierdziła, że osłuchowo jest czysto i kazała wracać do domu. Po kilku godzinach trafiliśmy do szpitala w gorączką 41,3°C!! Dziecko dostało drgawek. Lekarz w szpitalu od razu usłyszał szmery i zrobił prześwietlenie klatki piersiowej. Odradzam tą Panią!

lekarz Bartosz Nadolski

87-500 Rypin

Lekarz wprowadza luźną atmosferę i to jest plus przy pierwszej wizycie, bo łatwiej opowiedzieć o problemie. Natomiast przy x- tej wizycie czy teleporadzie, jak 60% czasu schodzi na podśmiewajki, to jest już mniej fajne. Mógłby być dobry lekarz gdyby nie podejście , że on wie lepiej czy mogę się źle czuć po dany leku czy nie. Pod tym względem nie słucha pacjenta , a chyba o to chodzi żeby dobrać ...
Opinia dodana przez: Magda
To jak moj Tata został potraktowany przez tego Pana jest skandaliczne. Poswiecony czas- moze 4-5 minut(pierwsza wizyta) Zero wywiadu, 5cio sekundowe USG, zadnego innego badanie. To był jakis zart. Zero szacunku do pacjenta.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Roman Bytner

Internista, Kardiolog

87-500 Rypin

Fatalne podejście do pacjenta - zero empatii, arogancja, wchodzenie w pół zdania. Do tego mam duże wątpliwości co do kompetencji doktora.
Opinia dodana przez: Maciej

Jerzy Grajkowski