Lekarze Sokołów Podlaski

lekarz Robert Najfeld

08-300 Sokołów Podlaski

Miałam przyjemność poznać Pana Doktora na izbie przyjęć, kiedy trafiłam tam po dotkliwym podrapaniu przez kota i z poważnym zakażeniem bakteryjnym. Pan Doktor to niezwykle sympatyczny, uprzejmy, ujmujący, serdeczny i miły człowiek. Wdrożył skuteczne leczenie, bo rana się goi i zakażenie ustępuje. Gdyby tylko każdy lekarz taki był, pacjent nie bałby się szpitali i służby zdrowia. Szkoda, że Pan doktor nie przyjmuje w poradni, a tylko w szpitalu, bo konsultację ...
Opinia dodana przez: Marta S

lekarz Piotr Lewczuk

08-300 Sokołów Podlaski

Najlepszy ortopeda, lekarz i specjalista jakiego spotkałam w swoim życiu. Same superlatywy. Komunikatywny, miły i pomocny. Po zabiegu kompleksowa opieka. Szczerze polecam z całego serducha.
Opinia dodana przez: Sylwia

lek. dent. Izabela Milik

Chirurg stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

IzaDent
Wyspiańskiego 2/2
08-300 Sokołów Podlaski

Świetna dentystka! Pani doktor jest profesjonalna, miła, tłumaczy wszystko co robi, a przede wszystkim jest delikatna i słucha pacjenta. Ma świetne znieczulenie, bez mrowienia i dziwnego uczucia. Zawsze bałam się wizyty u dentysty- teraz jest to niemal przyjemność! Mogę tylko dziękować 🙂
Opinia dodana przez: Magdalena

dr Jadwiga Czuba

Sokołów Podlaski

Pełny profesjonalizm! Miła, uprzejma, ze względu na dużą liczbę pacjentów trzeba trochę poczekać (oczywiście z zapisaniem na wizytę), natomiast przyjmowanie pacjentów jest na godziny - nic się nie czeka. Jedyny lekarz, któremu ufam!

dr n. med. Jerzy Kowalski

Sokołów Podlaski

Wspaniały człowiek i dobry specjalista Miły bezpośredni i Kompetentny jest godny polecenia Leczę się u niego już pare lat i jestem bardzo zadowolony
Opinia dodana przez: Adam

lekarz Jarosław Puścion

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

08-300 Sokołów Podlaski

Wspaniały specjalista pełny profesjonalizm jestem wdzięczna za pomoc i opiekę medyczną polecamm z całego serca
Opinia dodana przez: Renata

lekarz Adam Kościukiewicz

Neurolog

Miodowa 4
08-300 Sokołów Podlaski

Wspaniały lekarz. jestem pod wrażeniem ile w moim przypadku włożył starań aby właściwie mnie zdiagnozować. Wszystko wyjaśniał z dużą empatią i taktem. Oby więcej takich lekarzy !
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Paweł Kwiatkowski

Neurolog

ul. Długa 22 a
08-300 Sokołów Podlaski

Wspaniały lekarz! LUDZKI. Można porozmawiać, zapytać, rozwiać wątpliwości. Bardzo zaangażowany i szanujący pacjenta. Prawdziwy lekarz z powołaniem! Bardzo się cieszę, że do niego trafilem

lekarz Roman Olszewski

08-300 Sokołów Podlaski

Wspaniały Człowiek - ciepły, cierpliwy, wyrozumiały, życzliwy, miły oraz Świetny lekarz- wyrozumiały, kompetentny, życzliwy, mistrz w swoim fachu, rewelacyjny ortopeda i chirurg
Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Waldemar Krzywania

08-300 Sokołów Podlaski

Dr Waldemar Krzywania jest godny polecenia. Kompetentny, ma profesjonalne podejście do pacjenta. Szczegółowa rozmowa i pełne wyjaśnienie problemu. Gdyby wszyscy lekarze byli tacy ... Super lekarz.
Opinia dodana przez: Cytryna

lek. dent. Adam Orzeł

Kolejowa 28
08-300 Sokołów Podlaski

Świetny lekarz, super specjalista ( do tego wszystkiego przystojny) bardzo dobrze tłumaczy co dolega pacjentowi jak również co robi w danym momencie. Jako lekarz bardzo komunikatywny, delikatny - jednym słowem gorąco POLECAM!!!

lekarz Alexandros Sidiropulos

ulica ks. J. Bosko 5
08-300 Sokołów Podlaski

Trafilam na tego lekarza w SOR Szpitala Bielańskiego. To co mnie zaskoczylo to cieplo, empatia, pochylenie sie nad czlowiekiem, podmiotowe traktowanie, zrozumienie, kultura, wszechstronne podejście. Jestem mega zaskoczona, bo to dzialo sie na SORze! Super!!!!! Polecam i szacunek dla niego jako lekarza, ale przede wszystkim czlowieka!
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Joanna Denisiuk

08-300 Sokołów Podlaski

Bardzo uprzejma i rzeczowa pani pediatra. Pani Asia opowiada dużo poza zwykła diagnozę i leczenie :) serdecznie polecam i pozdrawiam
Opinia dodana przez: Łukasz

lekarz Mariusz Mazur

NZOZ "Omega"
ulica Węgrowska 5A
08-300 Sokołów Podlaski

Doktor Mazur to bardzo dobry lekarz. Dobro pacjenta jest dla niego ważne, nie bagatelizuje niczego. Wszystko wytłumaczy, znajdzie czas na rozmowę. Polecam

lek. dent. Dorota Bolesta

Prywatny Gabinet Lekarski
Wokulskiego 3 lok. 18b
08-300 Sokołów Podlaski

moja Pani dentystka,nie szukam innego gabinetu

lekarz Roman Olszewski

Ortopeda, Traumatolog

Sokołów Podlaski

Dnia 6.05.2021r czyli wczoraj i dziękuje za to że mnie przyjął w Sokołowie Podlaskim . Bardzo miły lekarz i polecam każdemu i dziękuje mu.
Opinia dodana przez: Adam

lek. dent. Barbara Niedźwiecka

NZOZ "Omega"
ulica Węgrowska 5A
08-300 Sokołów Podlaski

Pani doktor ze świetnym podejściem do pacjenta, cechująca się wysoką kulturą osobistą i ogromną wiedzą z zakresu stomatologii. Świetna wizyta i doskonałe podejście do dzieci.polecam
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Ewa Koszarska

08-300 Sokołów Podlaski

Najwspanialszy pediatra na świecie! Zawsze możemy na nią liczyć i tylko do niej mamy zaufanie! Jeśli z jakiegoś powodu trafimy do innego lekarza, to i tak następnego dnia wzywamy ja do domku, żeby potwierdziła albo obaliła postawioną przez innych diagnozę (a już dwa razy lekarze źle zdjagnozowali moją córkę i to dr Ewa wyprowadziła ją na prostą)!Jeśli pani Koszarska jest na urlopie, modlimy się, żeby dziewczynki nie chorowały, bo boimy ...
Opinia dodana przez: Emitka

Marek Cichocki

ul. Grunwaldzka
08-300 Sokołów Podlaski

Bardzo miły, spokojny i ciepły lekarz, niestety, nie zna się, albo nie chce mu się uczyć, bo właśnie taką opinie usłyszałam od innego lekarza, przy moich dolegliwościach widział tylko jedną alternatywę, szpital i łyżeczkowanie , raz na pół roku... lekarz z innego miasta podał dwie tabletki i dolegliwości ustały...Nie tłumaczy choroby, a odpowiedż ze tak czasami jest uważa za naturalną.. Nie polecam...

lekarz Mohammad Rezaei

Stomatolog, Laryngolog

08-300 Sokołów Podlaski

U pana doktora byłam niedawno pierwszy raz. Oceniam bardzo pozytywnie. Pan doktor do mojego problemu podszedł fachowo. Acha!!! i musze to napisać- Pan doktor ma piękne dłonie