Lekarze Swarzędz

Dietetyk dziecięcy, Dietetyk

Kwant. Pracownia rentgenowska, gabinety lekarskie
Plac Niezłomnych 15
62-020 Swarzędz

Podejście Pani Klaudii cechuje pełen profesjonalizm. Podczas wizyty dokładnie przeprowadziła ze mną wywiad żywieniowy i otrzymałem dokładnie taką dietę jaką zawsze chciałem mieć. Wszystkie posiłki są bardzo smaczne i w pełni zaspakajają głód. W przypadku jakichkolwiek pytań nie ma problemu z kontaktem mailowym jak i telefonicznym.
Opinia dodana przez: lewek

lek. dent. Monika Mikołajczak

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej - Stomatologia "OPTIMUS"
Zamkowa 35
62-020 Swarzędz

Nie spotkałem jeszcze lepszego dentysty. Pełen profesjonalizm. Pani Monika ma dużo cierpliwości a w gabinecie panuje spokój i miła atmosfera. Przychodząc na wizytę wszystko już jest przygotowane i całe leczenie przebiega jak w zegarku. Naprawdę polecam wszystkim którzy boją się dentysty. Ja polubiłem chodzenie do dentysty;)
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Cezary Łoziński

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

NZOZ NEURO MED PORADNIE SPECJALISTYCZNE
Augusta Cieszkowskiego 100/102
62-020 Swarzędz

Rzeczowy konkretny najlepszy specjalista !!!! Zespół w szpitalu , Pani Wrzesien cudowni!!! Szczerze polecam...juz tylko kontrole mi pozostały ..Barrett usuniety!!!!! to jedyny specjalista w tym przypadku!!!Dziekuje
Opinia dodana przez: Arleta

lekarz Hanna Kierończyk

Internista, Lekarz rodzinny

Przychodnia ARCANUS
inna Kościuszkowców 33 F
62-020 Swarzędz

Nie ma lepszego lekarza. Gdyby wszyscy byli tak dobrzy i wkladaliby w prace lekarza serce nie byloby tylu pomylek.

lek. dent. Agnieszka Trzcionka

62-020 Swarzędz

Szukałam dobrego chirurga szczękowego w Poznaniu. Kierowana dobrymi opiniami o Pani doktor, umówiłam się na zabieg usunięcia ósemek. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że Pani doktor jest miła, profesjonalna i z pełnym spokojem krok po kroku przechodziła ze mną przez cały zabieg. W zupełności polecam wszystkim, którzy szukają dobrego chirurga szczękowego. Ja przekonałam się o tym, że dr Trzcionka to trafiony i dobry wybór :)
Opinia dodana przez: Katarzyna

dr n. med. Michał Ziembowski

Alergolog, Alergolog dziecięcy

Przychodnia Lekarza Rodzinnego nr 2 Diagter sp. z o.o.
Cieszkowskiego 37 D
62-020 Swarzędz

Świetny fachowiec, oddany pacjentom, leczy duszę i ciało. Wiele lat szukałam pomocy wydając duże pieniądze, bezskutecznie dopiero Doktor Ziembowski postawił mnie na nogi. Leczenie to proces z którym organizm musi sobie poradzić i trzeba na to dużo czasu i wytrwałości ale nie ma innej drogi. Gorąco polecam !!!
Opinia dodana przez: mirka

lekarz Joanna Komorowska

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Dentysta Swarzędz
Tsiąclecia 1/1
62-020 Swarzędz

Witam serdecznie ta Pania poznałem przypadkiem jeszcze w szczecinie w prywatnej innej klinice jak pracowala dla kogos nie boje sie jej polecic poniewaz taki przypadek jaki mialem i ilu dentystow zaliczylem wczesniej nie moge sie doliczyc poradzila sobie z nim bez problemu zmudna pol roczna praca mialem torbiel na jedynkach wielkosci okolo 1,5cm z tego co pamietam i nie zapomne jaki szok doznała Pani Joanna szkoda ze teraz jest tak ...

dr n. med. Jerzy Tomaszewski

Psychiatra

Kwant. Pracownia rentgenowska, gabinety lekarskie
Plac Niezłomnych 15
62-020 Swarzędz

Rewelacyjny specjalista miły, sympatyczny i empatyczny . Doskonały pod każdym względem. Takich lekarzy jest niewielu. Polecam.
Opinia dodana przez: Renata

lekarz Dorota Łukaszyńska

Lekarz rodzinny

Zespół Przychodni Lekarza Rodzinnego "DIAGTER" Sp. z o.o.
ulica Piaski 8
62-020 Swarzędz

Od wielu lat jestem pacjentem Pani dr. z chęcią wytłumaczy jak zapytam, jest w pełni kompetentna, chce pomóc jak najlepiej w doborze leków, udzieli pełnej porady. Polecam
Opinia dodana przez: Paweł

dr n. med. Karol Szymański

Chirurg ogólny, Ortopeda

Prywatna Lecznica Certus Sp. z o.o.
ulica Poznańska 22
62-020 Swarzędz

Polecam wszystkim Pana doktora Karola Szymańskiego. Najlepszy specjalista z chirurgii ogólnej jak i medycyny estetycznej jakiego miałam okazję spotkać. Oprócz tego bardzo miły do pacjentów.
Opinia dodana przez: Nina

dr n. med. Witold Malendowicz

Urolog

ulica Księżycowa 9/2
62-020 Swarzędz

Super doktor wyleczył mojego męża z nowotworu bardzo szybka diagnoza szybka pomoc w dalszym leczeniu dziękuję panie doktorze dziękuję bardzo jesteśmy do zgonnie wdzięczni polecam tego doktora
Opinia dodana przez: Marzena

lekarz Abdul Wakil Alugail

Położniczy Ośrodek Medycyny Środowiskowo-Rodzinnej "GEMINI" s.c
Cieszkowskiego 100/102
62-020 Swarzędz

Jest na prawdę doskonałym okulistą. Stwierdził u mnie astygmatyzm, który bardzo trudno jest stwierdzić. Dostosował odpowiednie okulary i wszystko jest bardzo dobrze. :)

lekarz Karol Szymańki

Poradnia Chirurgiczna Świętego Józefa
Wiankowa 1
62-020 Swarzędz

Dokonały lekarz, znający się na rzeczy, potrafi zdobyć zaufanie ludzie, polecam go każdemu kto ma jakiekolwiek problemy chirurgiczne, pracuję w kilku miejscach.

lek. dent. Karolina Karońska

62-020 Swarzędz

Moja dentofobia uleciała w kosmos po spotkaniu z dr Karoliną Karońską. Kłaniam się jej w pas za podejście do pacjenta. Jak trzeba to traktuje jak dziecko a mnie u dentysty trzeba tak traktować. Konkretna. Miła. Sympatyczna. Fachowa. Nie usłyszałam żadnej złej opinii na temat stanu zębów a powinnam dostać baty. Za to bardzo szczegółowy plan leczenia i zawsze słowa otuchy że "będzie Pani miała piękny uśmiech". Tak mało i tak ...
Opinia dodana przez: Dorota

mgr Maja Koczorowska-Rębacz

Psycholog, Psychoterapeuta

62-020 Swarzędz

Uważam tą Panią za psychologa z powołania. Pomogła mi zwalczyć moją chorobę, bardzo mi pomogła w trudnych chwilach. Pełna poświęcenia i zaangażowania w pacjenta. Nie przedłuża leczenia, w celu zarobienia więcej pieniędzy - sama zaproponowała żeby zmniejszyć częstotliwość spotkań, gdy uważała, że już ich tak często nie potrzebuję. Szczerze polecam!
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Paweł Kurosz

Lekarz rodzinny

Zespół Przychodni Lekarza Rodzinnego "DIAGTER" Sp. z o.o.
ulica Piaski 8
62-020 Swarzędz

Lekarz godny polecenia traktuje swoją pracę poważnie, bardzo dobre podejście do pacjenta potrafi wytłumaczyć i leczyć . Grzeczny i uprzejmy pełny szacunek do pacjenta. Leczę się już około 1 roku, nigdy nie był tak że wizyta polega tylko na wypisaniu recepty zawsze zbada ciśnienie osłucha przebada . Polecam Jerzy Mikuliński
Opinia dodana przez: Jerzy

lek. dent. Dorota Łukaszyk

Os. Działyńskiego 1 C/4
62-020 Swarzędz

Pani Dorota to bardzo sympatyczna i kompetentna osoba. Prawdziwy lekarz stomatolog z powołania. Z wielkim zaangażowaniem wykonuje swoją pracę, wszystko krok po kroku tłumaczy. Jako jedyna podjęła się wykonania mej protezy. Z czystym sumieniem polecam!
Opinia dodana przez: Kasia
Bardzo polecam Centrum Medyczne DIAGNOSIS ! Niesamowita obsługa, przemiłe i pomocne Panie na recepcji. Pani dr Arletta Witkowska-Łuczak niesamowity człowiek, przemiła, rzeczowa. Wykonała bezboleśnie zabieg barku metodą Barbotage, gdzie z bólem borykałam się ponad rok i dopiero znalazłam cudownego lekarza, który pomógł mi uwierzyć, że może być tylko lepiej :) Bardzo polecam wszystkim Panią doktor!!! oraz cała przychodnię :) pozdrawiam serdecznie Agnieszka z Dzierżoniowa :)
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Patryk Nikratowicz

Przychodnia Lekarska "MULTI-MEDIC"
Cieszkowskiego 100/102.
62-020 Swarzędz

Wspaniały lekarz ,uprzejmy,miły ,,,złote ręce!" choć jest bardzo młodym lekarzem ma ogromną wiedzę z ortopedii .operował mojej mamie kolano(endoproteza) po tygodniu po operacji weszła n a trzecie piętro 85 schodów bez problemu -super
Opinia dodana przez: DOROTA

lekarz Martyna Darwish

Zespół Poradni Specjalistycznych i Stomatologicznej ART MEDICUM
os. Edwarda Raczyńskiego 2/23
62-020 Swarzędz

Bardzo dobry lekarz serdecznie polecam oraz całe darmedicum Pozostałe kilka znaków :go i nie ma na miejscu ale prosiłem koleżanki to