Lekarze Świdnik

lek. med. Michał Jaśkiewicz

lek. med. Michał Jaśkiewicz

Urolog

21-040 Świdnik

Niech mi wolno będzie polecić entuzjastycznie Pana Doktora Michała Jaśkiewicza. Wiele razy konsultowałem się już z Panem Doktorem -- i dzięki Jego poradzie i leczeniu stan mojej prostaty polepszył się. Pan Doktor pomaga także z bardzo dobrymi efektami mojemu Ojcu z ciężką chorobą urologiczną. Jestem niezmiernie wdzięczny za tak istotną pomoc Pana Doktora Jaśkiewicza: nasz Pan Doktor dba niezmiernie troskliwie o poprawę zdrowia pacjenta, tudzież o komfort przy badaniach i ...
Opinia dodana przez: dr hab. Tomasz Kitliński, prof
{'id': 42915, 'name': u'\u015awidnik'} Ginekolog położnik
                                       dr n. med. Barbara Kułak

dr n. med. Barbara Kułak

Ginekolog położnik, Ginekolog

Specjalistyczny Gabinet Lekarski dr Barbara Kułak
ul. Deotymy 34
21-040 Świdnik

Pani doktor mnie operowała i jestem bardzo zadowolona z jej leczenia. Bardzo kompetentna i wnikliwa. Serdecznie polecam
Opinia dodana przez: Anetta
{'id': 42915, 'name': u'\u015awidnik'} Radiolog
                                       lek. med. Mateusz Bilski

lek. med. Mateusz Bilski

Radiolog, Radioterapeuta

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

lekarz Emilia Lis-Janczarek

21-040 Świdnik

Pani Doktor jest bardzo uprzejma i cierpliwa. Bardzo wnikliwie słucha i dzięki swoim kompetencjom potrafi uspokoić i konkretnie wyjaśnić kolejne kroki leczenia. Leczenie zaproponowane przez Panią Doktor okazało się skuteczne i bardzo pozytywnie wpłynęło na jakość mojego życia.
Opinia dodana przez: Marta

lek. dent. Marek Gołaszewski

21-040 Świdnik

Jestem wieloletnim pacjentem doktora Marka Gołaszewskiego. Pan doktor jest wyjątkowym człowiekiem. W jego gabinecie pacjent czuje się bezpiecznie i komfortowo. Gabinet wyposażony jest bardzo nowocześnie, w tym w aparat rtg i inne niezbędne urządzenia. Przede wszystkim jednak zwraca uwagę kultura osobista i sposób traktowania pacjenta przez pana doktora. Jest zawsze uśmiechnięty, a tworzona przez niego atmosfera bardzo pozytywnie wpływa na samopoczucie pacjenta. Doktor świetnie diagnozuje i jasno przedstawia istniejącą sytuację ...
Opinia dodana przez: Adam

lekarz Paweł Buraczyński

21-040 Świdnik

Bardzo dobry człowiek i lekarz. Dotychczas nie spotkałam takiego lekarza, jest bardzo kompetentny, miły, serdeczny. Wszystko wytłumaczy, jest cierpliwy. Nie wiem jak to robi, że ma czas i cierpliwość dla każdego pacjenta. Jest w kontakcie z pacjentem, zawsze o wszystko można go spytać. Panie doktorze bardzo dziękuję, że zajął się Pan moim mężem Henrykiem i że dzięki Panu może być leczony lekami nowej generacji
Opinia dodana przez: Danuta

lek. dent. Tomasz Piskórz

NZOZ ARETE Stomatologia Paweł Załęski
kard. Stefana Wyszyńskiego 53
21-040 Świdnik

Polecam bardzo Pana Doktora. Usuwał żeby momi dzieciom. Bardzo dobre podejście do dzieci,wszystko przebiegi sprawnie i bezboleśnie. Bardzo dziękuję 😀
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Piotr Wiśniewski

21-040 Świdnik

Doskonały specjalista od trudno gojących się ran.Wysoka kultura osobista.Lekarz z powołania oby więcej takich lekarzy.Polecam
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Agnieszka Piwnicka

21-040 Świdnik

Wspaniała lekarka, zawsze chce pomóc. Dobro pacjenta jest dla Pani doktor najważniejsze. Cudowna, sympatyczna osoba.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lek. dent. Dorota Florczak

NZOZ ARETE Stomatologia Paweł Załęski
kard. Stefana Wyszyńskiego 53
21-040 Świdnik

polecam ! Pani Dorota super poradziła sobie z moimi różnymi przypadkami. Zaufałam i teraz mam wszystkie zdrowe ząbki.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Małgorzata Wolska Kozłowska

Internista, Reumatolog

ulica Struga 14
21-040 Świdnik

Polecam z całego serca.Lekarz z powołania co w dzisiejszych czasach nie czesto sie zdarza.

lekarz Marian Drela

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ,,VENA"
Racławicka 16
21-040 Świdnik

Byl najbardziej kompetentnym lekarzem jakiego znalam..bylam pacjetka dr.przez 25 lat ...bardzo mi przykro ze juz nie ma

lekarz Krystyna Pocińska

21-040 Świdnik

Neurolog w pełni kompetentna, poświęca czas pacjentowi w pełnym wymiarze z całym szacunkiem, wytłumaczy wszystkie kwestie medyczne w sposób zrozumiały i rozważy wszystko za i przeciw ,uprzejma, miła i całkowicie godna polecenia.
Opinia dodana przez: Eliza

lek. dent. Jan Kotarski

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Gabinet Stomatologiczno- Protetyczny "Zirkon-Lab"Łukasz Zabor
Mickiewicza 5
21-040 Świdnik

Witam, przed podjęciem decyzji co do wyboru lekarza który przeprowadzi dość skomplikowany i hm..kosztowny zabieg w mojej buzi:) zrobiłam mały wywiad wsród znajomych. Jestem z okolic Pruszkowa, tutaj dr Kotarski jest dość popularny. Bardzo profesjonalny człowiek, widać ze zapracowany, No ale to chyba dobrze bo to znaczy ze na duże doświadczenie, prawda? Polecam tego lekarza w 100%. Pozdrawiam!
Opinia dodana przez: Ania

lek. dent. Jarosław Gołaszewski

21-040 Świdnik

Super podejście, miły Pan, kompleksowość podejścia jak najbardziej pozytywne. Napewno jak leczyć zęby to u tego Pana. Polecam!
Opinia dodana przez: Oorsacchiottoo

lek. med. Elżbieta Makohoń-Wiadrowska

Lekarz rodzinny

21-040 Świdnik

Najlepsza z najlepszych! Wzór człowieka i lekarza w jednym. Pani doktor to lekarz z prawdziwym powołaniem, kulturą osobista na wysokim poziomie, wiedzą i ogromnym doświadczeniem. Wspaniałe podejście do dzieci i sposób prowadzenia wizyty sprawia, że z gabinetu wychodzi się zadowolonym. Nigdy Nas nie zawiodła i nie zostawiła bez pomocy. Polecam
Opinia dodana przez: Alicja Anastazja

lekarz Jerzy Piotrowski

Pulmonolog

21-040 Świdnik

Bardzo dobry,kompetentny,doświadczony lekarz pulmonolog.Pacjent a poczucie bezpieczeństwa i zadowolenie z dobrze dobranego leczenia.

lekarz Izabela Koper-Składaniec

21-040 Świdnik

WSZYSTKO SUPER ,pełny profesjonalizm.Dzięki za światło w moich oczach,i to co w nich ujrzałem. suuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuper

lekarz Robert Sobiecki

21-040 Świdnik

Bardzo dobry fachowiec, miły człowiek. Wytłumaczy, doradzi, wszystko na spokojnie. Nie jest łasy na pieniądze jak wielu lekarzy. Szkoda, że tak mało jest takich jak on...
Opinia dodana przez: HoseArcadio

lekarz Barbara Stychno

21-040 Świdnik

Polecam.Bardzo dobry lekarz.Pani dr.jest bardzo miła i kompatentna.Leczę się u niej od 4 miesięcy i nadal wykazuje się cirpliwością i widać że chce mi pomóc
Opinia dodana przez: Mirosław