Świętokrzyskie Ginekolog Położnik

Ginekolog położnik, Ginekolog

DARIMED - Centrum Zdrowia
ul. Prosta 42
Kielce

Po pierwszej wyzycie - bardzo miły, profesjonalny i konkretny lekarz. Odpowiada na wszystkie pytania, upewnia się czy wszystko jest jasne. Nie pośpiesza, nie pogania pacjenta, a przy tym jest bardzo miły, uprzejmy. Godny polecenia.

Opinia dodana przez: Oli

lekarz Jacek Kostrz

ulica Długa 38
Kraków

Serdecznie polecam doktora Jacka! Bardzo mily przede wszystkim delikatny. Bardzo interesuje sie pacjentka i zawsze wszystko dokladnie wytłumaczy

Opinia dodana przez: Katarzyna

dr Andrzej Skrętek

Ginekolog położnik, Ginekolog

Pińczów

Dr. Skrętek prowadzil moje 2 ciaze i jestem zadowolona z jego opieki w tym czasie.

dr n. med. Marian Mączka

Wróbla 15
Kielce

Bardzo dobry lekarz zajmuje się trudnymi przypadkami ciąży. lecząc się u niego ma się poczucie, że wszystko się uda.

lekarz Piotr Baran

ulica Gen. Józefa Wysockiego 37
Przemyśl

Najlepszy doktor, uprzejmy, profesjonalny, miły specjalista. Troszczy się o pacjentki. Godny polecenia!

Opinia dodana przez: Joanna

Adam Karolik

Anestezjolog, Ginekolog położnik

Gabinet Ginekologiczny

Ostrowiec Świętokrzyski

Lekarz godny zaufania , nie pozostawia pacjentki samej sobie. Dba i przejmuje sie , pozatym sympatyczny człowiek.

Opinia dodana przez: marta

lekarz Artur Mierniczek

ZOZ Dąbrowa Tarnowska
ulica Szpitalna 1
Dąbrowa Tarnowska

Bardzo dobre podejście do pacjenta, dzięki czemu nawet przez chwilę nie czuje się skrępowania. Pan Doktor miły, kompetentny i rzeczowy. Zdecydowanie polecam.

lekarz Tadeusz Russek

Wojska Polskiego 49/18
Kielce

jestem bardzo zadowolona jak pan doktor zajął się moim maleństwem. poród udany, warunki na oddziale super. podejście doktora, jego zaangażowanie oceniam bardzo wysoko.

Opinia dodana przez: ewato@