Świętokrzyskie Ginekolog Położnik

Ginekolog położnik, Ginekolog

DARIMED
Prosta 42
25-371 Kielce

Po pierwszej wyzycie - bardzo miły, profesjonalny i konkretny lekarz. Odpowiada na wszystkie pytania, upewnia się czy wszystko jest jasne. Nie pośpiesza, nie pogania pacjenta, a przy tym jest bardzo miły, uprzejmy. Godny polecenia.

Opinia dodana przez: Oli
Wolny termin: 25 Kwi o 15:00. Sprawdź inny.

Centrum Medyczne Rokitek
Rokitek 41a
27-600 Sandomierz

ulica Długa 38

Serdecznie polecam doktora Jacka! Bardzo mily przede wszystkim delikatny. Bardzo interesuje sie pacjentka i zawsze wszystko dokladnie wytłumaczy

Opinia dodana przez: Katarzyna

dr Andrzej Skrętek

Ginekolog położnik, Ginekolog

Pińczów

Dr. Skrętek prowadzil moje 2 ciaze i jestem zadowolona z jego opieki w tym czasie.

Wróbla 15
25-661 Kielce

Bardzo dobry lekarz zajmuje się trudnymi przypadkami ciąży. lecząc się u niego ma się poczucie, że wszystko się uda.

ulica Gen. Józefa Wysockiego 37
37-700 Przemyśl

Najlepszy doktor, uprzejmy, profesjonalny, miły specjalista. Troszczy się o pacjentki. Godny polecenia!

Opinia dodana przez: Joanna

Adam Karolik

Anestezjolog, Ginekolog położnik

Gabinet Ginekologiczny

27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Lekarz godny zaufania , nie pozostawia pacjentki samej sobie. Dba i przejmuje sie , pozatym sympatyczny człowiek.

Opinia dodana przez: marta

ZOZ Dąbrowa Tarnowska
ulica Szpitalna 1
33-200 Dąbrowa Tarnowska

Bardzo dobre podejście do pacjenta, dzięki czemu nawet przez chwilę nie czuje się skrępowania. Pan Doktor miły, kompetentny i rzeczowy. Zdecydowanie polecam.

Prywatny Gabinet Lekarski
Targowa 9
25-520 Kielce

Super Pan doktor miły konkretny dokładny .Polecam każdej Pani ,dziewczynie ja jeżdżędo chmielnika bo tam przyjmuje !!!!