Lekarze Świnoujście

dr n. med. Marek Adam Brzuchalski

Ginekolog położnik, USG ginekologiczne

Niedziałkowskiego 6a/4
72-600 Świnoujście

Czytałam opinie na temat Dr. Były fajne i mniej fajne każdy ma prawo do własnego zdania! Ja odwiedziłam Dr raz bo przyjechałam na urlop do Świnoujścia z Danii (a tu lekarze Boże broń) spóżniał mi się okres dość długo a testy wykazywały brak ciąży .Pan Dr wysłuchał mnie,zapytał i zbadał pełna dyskrecja rozśmieszyły mnie spódniczki ale za nie wielki plus bo nie czułam sie skrępowana .Przepisał tab .na wywołanie okresu ...
Opinia dodana przez: Eva
{'id': 10566, 'name': u'\u015awinouj\u015bcie'} Chirurg ogólny
                                       dr n. med. Andrzej Krajewski

dr n. med. Andrzej Krajewski

Chirurg ogólny, Chirurg plastyczny

Gabinet konsultacyjny Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej dr Andrzej Krajewski
Świnoujście

Zachęcona pozytywnymi opiniami o Klinice i dr. Krajewskim postanowiłam udać się na konsultację i absolutnie tego nie żałuję. Pierwsze wrażenie jak najbardziej pozytywne a potem było już tylko lepiej, zabieg przeprowadzony bez komplikacji, opieka na najwyższym poziomie dzięki Paniom pielęgniarkom, które są przesympatyczne. A efekt po zabiegu jest świetny, jest super! Jeszcze raz wielkie dzięki i pozdrawiam cały personel Kliniki :)
Opinia dodana przez: Oliwka

lekarz Jerzy Gawdzik

ul. Juliana Markiewicza 8/14
72-600 Świnoujście

Najlepszy lekarz jakiego znam. Niezwykle kompetentny nie tylko w temacie ortopedii,ale również pomoże w innych dolegliwościach i pokieruje . Zawsze wysłucha ,zaproponuje najlepsze rozwiązania. Bardzo sympatyczny i empatyczny lekarz, polecam .
Opinia dodana przez: Weronika

mgr Tomasz Żółtański

Fizjoterapeuta

Gabinet Fizjoterapii
ul. Żeromskiego 2
72-600 Świnoujście

Już wielokrotnie mi pomógł. Polecam go wszystkim znajomym. Nigdy mnie nie zawiódł, udziela wsparcia, wskazuje jak należy samemu pracować. Cierpliwość i kompetencja w każdym calu.
Opinia dodana przez: Robert

mgr Izabela Sadza

Fizjoterapeuta

Gabinet
Świnoujście

Mam 8-miesięcznego malucha ,od lekarza POZ dostałam skierowanie na rehabilitację, ponieważ mój synek ma asymetrię i wzmożone napięcie,bardzo mało się obraca ,lubi tylko w jedną stronę się bawić.do Pani Izy trafiliśmy miesiąc temu, Pawełek miał rehabilitacje prowadzoną rożnymi metodami i miał także masaż dziecięcy ,już po tygodniu były widoczne efekty, Pawełek bardzo lubi swoją panią rehabilitantkę bo jest bardzo miła i zawsze go potrafi rozbawić,.jesteśmy bardzo zadowoleni dlatego polecam panią ...

lekarz Irena Sobolewska

Dermatolog

Indywidualna specj. praktyka lekarska Gabinet Laryngologiczny
Dąbrowskiego 4 lok. 102
72-600 Świnoujście

Miła, uprzejma i bardzo kontaktowa, przy czym - skutecznie leczy. Dla mnie, inni fachowcy w tej branży nie istnieją. Serdecznie pozdrawiam Panią doktor. Aleksander
Opinia dodana przez: Aleksander

lekarz Agnieszka Pius

ul. Wielkopolska 49
72-600 Świnoujście

Polecam z czystym sumieniem Panią Doktor. Full profesjonalizm z przecudowny podejściem do pacjenta. Bardzo Pani dziękuję. SM
Opinia dodana przez: Anna H.

dr Fiona Kowalska

Alergolog

NZOZ Świnoujście
Świnoujście

Polecam i jestem zadowolony z wizyty u pani doktor. kompetentna i miła
Opinia dodana przez: Jan Kowalski

lekarz Anetta Stempel

Lekarz rodzinny

ul. Krzywa 1G/16
72-600 Świnoujście

Lekarz o niespotykanej zbyt często ostatnio empatii, podejmuje chorego z ogromnym profesjonalizmem a porady medycznej udziela zawsze w sposób bardzo przyjazny i zrozumiały. Każda wizyta w gabinecie Pani doktor w moim przypadku kończy się porażką choroby. Z całego serca i czystym sumieniem, gorąco polecam Panią Doktor Anette Stempel. Wdzięczny pacjent
Opinia dodana przez: Jerzy

lekarz Maksymilian Kamiński

Kołłątaja 22/6
72600 Świnoujście

W roku 1999 byłem pacjentem Pana Doktora w tzw. "nagłym przypadku" spędzając wakacje z rodziną w Świnoujściu (w tamtym czasie dwie córki a żona w ósmym miesiącu ciąży). Niestety wakacje się skończyły gdy dostałem nagłego krwotoku wewnętrznego, pęknięcia wzdłuż błony śluzowej w układzie pokarmowym. Było zamrażanie, inne zabiegi (nie znam się)..bez efektu. "Żywa krew" lała się z każdego otworu. Pan Doktor Maksymilian Kamiński operował mnie w nocy i uratował mi ...
Opinia dodana przez: Cezary

lek. dent. Krzysztof Gmyrek

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "CHRIS DENT"
Małopolska 53
72-600 Świnoujście

Dobry specjalista z dużym wieloletnim, doświadczeniem. Uratował mi bolącego zęba przed kanałowym leczeniem. Cena też przyzwoita i adekwatna. Polecam.

lekarz Eliza Kaczmarek-Lizakowska

Neurolog

ulica Kościuszki 5/9

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

lekarz Eleonora Garncarek

Gabinet Lekarski
72-600 Świnoujście

Nie znam leprzego lekarza jeśli chodzi o choroby związane z sercem .Symatyczna,ciepła ,uczuciowa, wrażliwa cierpliwa,w pełni oddana pacjętowi i zaangazowana w jego problemy zdrowotne .
Opinia dodana przez: Elżbieta Teresa

lekarz Ernest Pyrkosz

Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska SP ZOZ w Świnoujściu
Kapitańska 8 A
72-600 Świnoujście

Wiele lat temu bardzo mi pomogl, zamiast na siłę wprowadzać nic nie wnoszące zaleczanie objawów jak inni lekarze poprostu trafnie zdiagnozować mnie i skierował na leczenie szpitalne i dzięki temu teraz żyje i mam się dobrze:) poza tym pan bardzo miły i kontaktowy.

lekarz Renata Panowek-Brzezowska

ulica Zamkowa 8
72-600 Świnoujście

Z Pani lekarz jestem zadowolona w 100%. Bardzo miły i kompetentny lekarz. Świetne podejście do dzieciaków. Oby więcej takich lekarzy.

lekarz Andrzej Zugaj

Dermatolog

Dział Medyczny-rehabilitacja stacjonarna
Konopnickiej 17
72-600 Świnoujście

Wspaniały lekarz. Mam łuszczycę od prawie 40-tu lat,leczyli mnie różni lekarze z różnym skutkiem. U doktora Zugaja byłam tylko raz,przy okazji zabrała mnie córka.Doktor nie tylko trafił z odpowiednimi dla mnie lekami,ale też wspaniale wyjaśnił całą istotę mojej choroby.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Jan Maciesza

przyszpitalna poradnia ginekologiczna
72-600 Świnoujście

Bardzo kompetentny jako lekarz i bardzo sympatyczny jako człowiek. Na wszelkie moje pytania udzielił mi wyczerpujących odpowiedzi. Strasznie się stresowałam wizytą, ale okazało się, że niepotrzebnie. Doktor tak potrafi "zagadać", że zapomina się o całym stresie i wstydzie :) Gorąco polecam, naprawdę!!! :)))

lekarz Piotr Mirowski

Prywatny Gabinet Lekarski
Bohaterów Września 9 lok. 15

spoko ziomek ^_^ szkoda że nie przyjmuje prywatnie :( pozdrawiam

lekarz Elżbieta Kozłowska

Jana z Kolna 10
Świnoujście

Wsaniała pani Doktor. Wysoki profesjonalizm i niezwykle ciepłe podejście do pacjenta. Dla mnie doskonała, polecam wszystkim.
Opinia dodana przez: Beata

dr n. med. Zygmunt Ziemba

Stomatolog, Ortodonta

CEZARDENT
ul. Boh. Września 83/1
72-600 Świnoujście

Lekarz pierwsza klasa, niezdecydowanym polecam iść w ciemno i nie pożałują. Gdyby można było dać więcej gwiazdek to dałbym od razu. Pan dr. szuka skutecznych rozwiązań i ma ogromną wiedzę - ze świecą szukać takich lekarzy. Leczenie ortodontyczne i jego efekty utrzymują się od lat, w każdej chwili można skonsultować się z Panem dr. Polecam bez zastanowienia.
Opinia dodana przez: Rafał