Lekarze Tczew

Chirurg naczyniowy

NZOZ Medica
Sobieskiego 1
Tczew

Pan Doktor wykonał badanie dopplerowskie układu żylnego kończyn ,rzeczowo wyjaśnił mi wynik badania .Odpowiedział na wszystkie moje pytania i wątpliwości .Cała wizyta w super atmosferze ,polecam wszystkim wizytę u Pana Doktora !! Uprzejmość ,kompetencja i zrozumienie !!!
Opinia dodana przez: Bernarda
{'id': 4986, 'name': u'Tczew'} Ginekolog
                                       lek. med. Wojciech Chylicki

lek. med. Wojciech Chylicki

NovaClinica
Bartosza Głowackiego 57
83-110 Tczew

Z całego serducha polecam Pana doktora Chylickiego. Miły, cierpliwy, stwarza przyjazna atmosferę w gabinecie. Wytłumaczył mi wszystko cierpliwie. Nie umniejszał mojego bólu po stracie okruszka, gdy w następnej ciąży spanikowałam, bo objawy były niepokojące i pojechałam na konsultację. Wytłumaczył mi wszystko na spokojnie. Nie straszy pacjentki niepotwierdzonymi informacjami. Długo szukałam dobrego lekarza i jestem bardzo zadowolona z wyboru.
Opinia dodana przez: Pacjentka

lekarz Joanna Czajkowska

Medika
83-110 Tczew

Najwspanialsza! O każdej porze dnia i nocy można liczyć na pomoc! Lekarz z powołania 💜 polecam z całego serca 💚
Opinia dodana przez: Iza

lekarz Jakub Blicharz

CENTRUM MEDYCZNE POLIMED Sp. z o. o.
Niepodległości 3
83-110 Tczew

Na początku! Bardzo chciałbym tutaj podziękować Panu Jakubowi Blicharzowi chirurgowi ogólnemu i naczyniowej ze szpitala specjalistycznego w Siedlcach. Za dosłowne uratowanie mi życia. Gdy trafiłem do szpitala, z ozt.. żółtaczka itd. podszedł do mnie jak do dziecka . Wyjaśniając wszystko tak jak powinno robić to lekarze. Dokładał wszelkich starań bym wyzdrowiał jak najszybciej. Gdy musiano wyłonić mi stommie. Nie bałem się. Dzięki niemu .!! Takich lekarzy nam potrzeba. Oraz dziękuję ...
Opinia dodana przez: Damian Brzustowski Sochaczew

lekarz Katarzyna Kowalik-Kufel

Armii Krajowej 74 (NZOZ Medica)
83-110 Tczew

Jedna z najlepszych pediatrów, na jakich udało nam się trafić. Lekarz z powołania, z podejściem do dzieci, niezwykle wyrozumiała. Wielokrotnie pomagała naszym dwóm synom wyjść z infekcji.
Opinia dodana przez: Dominika

mgr Ilona Brzozowska-Misiewicz

Neurologopeda

83-110 Tczew

Fantastyczna specjalistka. Dla naszego synka 'ciocia Ilonka'. Patrzy na dziecko całościowo. Widzi więcej niż lekarze. Potrafi pomoc.
Opinia dodana przez: ewa

lekarz Krystyna Zduńczyk

Wybickiego 4
83-110 Tczew

Pani doktor to najlepsza lekarz na jakiego mogłyśmy trafić z córką. Bardzo dobrze zajmuje się małymi pacjentami, zdobywa zaufanie oraz zawsze trafnie stawia diagnozę. Zawsze poświęca dużo czasu na analize przypadku oraz dobór leków. Ufam Pani doktor w 100% i szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Kinga

Krzysztof Schönhofer

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Rogowscy
30 Stycznia 55
83-110 Tczew

Zgadzam się z wszystkimi tu opiniami, to niesamowity człowiek, bardzo delikatny. NIgdy bym go nie zamieniła, leczy sie u niego cała moja rodzina, wszyscy bardzo zadowoleni. Wszystkie zabiegi wykonuje w znieczuleniu, a przed podaniem zastrzyku smaruje miejsce znieczulającym zelem, tam na wszystko jest czas, nie ma pośpiechu, zaczyna dopiero jak działa znieczulenie. Leczy na leżąco więc na prawde mozna przysnąć :)Atmosfera przemiła. Leczyś sie u niego to przyjemność. Właśnie wróciłam ...

dr Roman Abramowicz

Chirurg ogólny, Ginekolog

Przychodnia Tczew
Kościuszki 11
83-110 Tczew

super lekarz najlepszy -taki lekarz jest godny polecenia i zaufania.Konkretny, miły zawsze ma czas by kogoś przyjąć po godzinach nawet na NFZ.
{'id': 4986, 'name': u'Tczew'} Neurologopeda
                                       mgr Agnieszka Sznigir-Dorawa

mgr Agnieszka Sznigir-Dorawa

Neurologopeda, Neurologopeda dzieciecy

Gabinet Neurologopedyczny
Armii Krajowej 43F
Tczew

Jako rodzice jesteśmy zachwyceni Panią Agnieszką, zarówno od strony zawodowej, jak i prywatnej. Syn uwielbia Jej urozmaicone zajęcia, które niezwykle pomagają mu rozwinąć braki w wymowie, oddychaniu, jedzeniu... Polecamy na 110 %
Opinia dodana przez: Sebastian Rosa

dr n. med. Mateusz Zamkowski

Ośrodek Leczenia Chorób Nerek
30 Stycznia 57/58
83-110 Tczew

Przez 5 lat leczyłem sączącą się ranę po operacji prawej przepukliny pachwinowej. Przeszedłem trzy zabiegi chirurgiczne u różnych specjalistów. Za każdym razem problem niegojącej się rany powracał. Wykonywano mi wielokrotnie badania na bakterie, grzyby itp., ale ich wyniki były ujemne. Ze względu na cierpienie, które przeżywałem, uznaję, że był to jeden z najtrudniejszych okresów w moim długim życiu. Ostatnią operację (2 lata temu) przeszedłem w klinice SwissMed. Mimo udanego zabiegu ...
Opinia dodana przez: Zenon z Gdyni

lekarz Joanna Przanowska-Tomaszewska

Psychiatra

Armii Krajowej 74 (NZOZ Medica)
83-110 Tczew

Pani Doktor jest niezwykle sympatyczną osobą. Bardzo przystępną i kompetentną. Atmosfera wprowadzona w trakcie wizyty powoduje, że pacjent czuje się bardzo dobrze. Pomaga temu również wystrój i klimat gabinetu. Bardzo polecam potrzebującym porady i leczenia psychiatrycznego.

lekarz Marta Lewandowska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Rogowscy
Jasia i Małgosi 8/4 (oś. Bajkowe)
83-110 Tczew

Serdecznie polecam Panią Martę. Umówiłam się po wizycie u lekarza, który przyjmował pacjentki co 2 minuty i który nic nie wyjaśniał. Pani Marta poświęciła mi sporo czasu na wizytę, wytłumaczyła skąd choroba mogła się wziąć, jak wygląda jej przebieg i jak będzie wyglądał sposób leczenia. Zbadała mnie dokładnie(odruchy, stan skóry, pod pytała o to co mnie niepokoi) przeanalizowała poprzednie wyniki. Była bardzo miła, sympatyczna i profesjonalna. Wizyta była bardzo przyjemna, ...
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Wojciech Sobiczewski

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej " MEDIPOL"
Jagiellońska 29
83-110 Tczew

Bardzo dobry lekarz ,mily i przyjemny i bardzo uprzejmy .Wizyta u pana doktora to przyjemnosc ,pacjent wychodzi od pana Dr.zadowolony i szczesliwy ,Godny polecenia innym .Dzieki
Opinia dodana przez: Dariusz

lekarz Małgorzata Radzikowska

Rehabilitant, Rehabilitant dziecięcy

83-110 Tczew

Pani doktor jest bardzo kompetentna, życzliwa, wszystko tłumaczy, bardzo dokładnie bada dziecko. Lekarz godny polecenia.

mgr Sandra Cichowska

Rehabilitant dziecięcy

83-110 Tczew

Jestem babcią 15-to miesięcznego chłopca, który urodził się ze szpotawymi stopkami. Pani Sandra bardzo zaangażowała się w jego rahabilitację. Dziecko nie bało się "białego fartucha", a jego kończyny szybko wracały do normalnego stanu. Szkoda, że p. Cichowska nie otrzymała kontraktu z NFZ na 2014 rok...
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Aleksandra Ptak-Kijek

Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej lek.med. Maria Noworolska
Tadeusza Kościuszki 11
83-110 Tczew

Z całego serca polecam Panią Aleksandrę. Jest prawdziwą profesjonalistka. Jako jedyna rozpoznała przyczynę mojego bólu i zastosowała skuteczne leczenie. Przez 4 miesiące odwiedziłam kilku stomatologów i nikt nie potrafił mi pomóc. Podjęła się leczenia kanałowego 'trudnego' zęba. Jestem pod wrażeniem jej profesjonalizmu i wielkiej empatii.
Opinia dodana przez: Pacjentka z Gdańska

lekarz Evgeniy Samsonov

NZOZ Medipol
ul. Armii Krajowej 19
83-110 Tczew

Jestem zawiedziona, że Pan nie pracuje już w Dolnej Grupie koło Grudziądza bo takiego lekarza nie spotkałam nigdy wcześniej pomimo swoich 56 lat. Lekarz z powołaniem do pacjenta, wszystko wytłumaczy, wyjaśni ze szczególami, wysłucha, doradzi, nie odmówi żadnych dostępnych badań, po prostu lekarz na szóstkę z plusem 👍
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Katarzyna Kasal-Głuch

ul. Jedności Narodu 6
83-110 Tczew

Polecam Panią Kasię ❤ od dawna leczę u niej zęby i za każdym razem jestem zadowolona. Profesjonalne podejście, rzetelna praca 😊
Opinia dodana przez: Ewelina Kukula

lekarz Janusz Mielczarek

Internista, Lekarz rodzinny

"Centrum Medyczne POLMED" Oddział Tczew
Malinowska 28
83-110 Tczew

Uwazam ,ze to lekarz jakich malo. Chodze do pana Doktora od lat i nie slyszalem nigdy by mnie nie przyjal. Zawsze zbadany jak nalelezy. zalecenia zawsze trafne. Zajmuje sie pacjentem jak dzieckiem. Wywiad cisnienie badanie na porzadku dziennym , kazdemu takiego lekarza polecam
Opinia dodana przez: Alojzy