Lekarze Trzebiatów

Centrum OdNowa Kamila Klimkiewicz
Leśna 2
Trzebiatów

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ
ŚWIETNY LEKARZ. PROWADZIŁ MOJE DWIE CIĄŻE,OD 28LAT JEST MOIM GINEKOLOGIEM, A OD KILKU LAT RÓWNIEŻ MOJEJ CÓRKI KTÓRĄ ZNA PRAWIE OD POCZĘCIA (MOJA PIERWSZA CIĄŻA).ZAWSZE POLECAŁAM JEGO OSOBĘ MOIM ZNAJOMYM, CZĘŚĆ Z TYCH PAŃ JEST PACJENTKAMI DOKTORA GOLISZA.BYŁ I JEST ZAWSZE GDY GO POTRZEBA. DLA MNIE OSOBIŚCIE NIEOCENIONY AUTORYTET WSRÓD LEKARZY.
Lekarz z powołania! Z 5-ciu gwiazdek... daję 10! Mam pełne zaufanie do doktora Barczykowskiego i choćbym na koniec Polski miała za nim pojechać, to to zrobię!

dr Magdalena Malik

INDYWIDUALNA SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA
MAŁA 14
72-320 Trzebiatów

Dobry fachowiec polecam od lat wierni i wdzięczni pacjenci a jest ich wielu

lekarz Kajetan Baranowski

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "LEK-STOM"- Centrum Pediatrii
Dworcowa 6/4
72-320 Trzebiatów

bardzo dobry lekarz. zawsze znajdzie czas zeby wszystko dokladnie wytlumaczyc. nie naciaga na kase. po usunieciu zeba mialam troche komplikacji (z mojej winy) a za wizyty kontrolne plus zalozenia lekarstwa juz nie placilam. co tu duzo mowic... przychodnia Panstwa Baranowskich wyroznia sie na tle innych pelnym profesjonalizmem i niezwykla troska o pacjenta. Polecam!
Opinia dodana przez: marzena ertel

lek. dent. Iwona Kruplewicz

Wojska Polskiego 54
72-320 Trzebiatów

Podczas wyjazdu wakacyjnego do Mrzeżyna dziecko uskarżało się na ból zęba. Do Pani Iwony udaliśmy się po krótkim poszukiwaniu dentysty w internecie. Panią doktor poleciła także osoba pobierająca opłaty parkingowe w Trzebiatowie. Diagnoza i cały zabieg trafiony w dziesiątkę. Dziecko odżyło już w chwili przestania działania znieczulenia. Dziękujemy i gorąco polecamy. Pozdrowienia już z Krakowa.

lekarz Sylwester Olczak

Laryngolog

ISPL Sylwester Olczak
Kamieniecka 14a (Eskulap II)
72-620 Trzebiatów

Jaki jestem zadowolony i szczęśliwy że trafiłem wreszcie na PRAWDZIWEGO LEKARZA, leczę się laryngologicznie od ponad trzydziestu lat, przez ten czas przeszedłem przez ręce wielu lekarzy i często odwiedzałem szpitale. Myślę że gdybym wcześniej poznał i trafił do doktora Olczaka to nie cierpiałbym aż tyle. Wspaniały lekarz posiada idealne podejście do pacjenta, wyśmienicie zna się na swojej pracy, bardzo skutecznie leczy i co naprawdę najważniejsze zawsze ucieka od używania antybiotyków, ...

lekarz Rajmund Piwowarczyk

Psychiatra

Rynek 15
72-320 Trzebiatów

Wspaniały człowiek! Poświęca pacjentowi dużo czasu i zaangażowania, nie zostawia w potrzebie. Poza tym sam głos doktora ma działanie terapeutyczne. Inteligentny i empatyczny człowiek z którym można porozmawiać na każdy temat. Bardzo szanuję i zdecydowanie polecam- najlepszy w zachodniopomorskim!

lekarz Jacek Nowak

Laryngolog

Witosa 9a
72-320 Trzebiatów

Bardzo dobry lekarz, miła atmosfera podczas zabiegu oraz niedługi czas oczekiwania. Punktualny oraz niedrogi
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Ireneusz Zdanowski

Wojska Polskiego 54
72-320 Trzebiatów

Lekarz z Powołania -przez Wielkie "P". Od wielu lat ja i moja rodzina korzysta z usług w różnych placówkach

lekarz Zofia Wagner

II Pułku Ułanów 22 lok. 2
72-320 Trzebiatów

Pani doktor Wagner, to bardzo dobry lekarz, który zawsze ma dla Ciebie czas i nie podchodzi standardowo do pacentów. Zawsze skrupulatna, bardzo delikatna - dla nas fantastyczna i lekarz godny zaufania i polecenia!!!
Miły i bardzo cierpliwy lekarz, przede wszystkim potrafi słuchać, widać, że chce pomóc człowiekowi. Pacjentem Pana doktora na oddziale był mój tata. Podczas rozmów o stanie zdrowia taty, dostałam odpowiedź na każde z moich pytań. Pan doktor bardzo szczegółowo i zrozumiale wytłumaczył mi każde zagadnienie. Poziom empatii wobec pacjenta i rodziny niesamowity, dla mnie dotąd niespotykany. Swoją postawą Pan doktor przywrócił mi wiarę w ludzi w bardzo trudnym dla mnie ...

lekarz Rajmund Rajewski

Ortopeda, Traumatolog

Mickiewicza 6
72-320 Trzebiatów

Wspaniały człowiek, doskonały lekarz. Pan doktor bardzo mi pomógł, poświęcił mi dużo czasu i uwagi, wychodząc ze swoimi radami poza standardowe praktyki wizyt lekarskich. Rady i przepisane leki pomogły mi na powrót do pracy zawodowej. Gorąco polecam innym pacjentom
Opinia dodana przez: Mariusz Sikorski

lekarz Jacek Wodnicki

Lekarz rodzinny

72-320 Trzebiatów

rzeczowy, kompetentny, miły, cierpliwy, odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu, Zawsze służy radą
Opinia dodana przez: Gosia
Bardzo uprzejmy i miły lekarz. Dobrze tłumaczy choroby objawy i wpisywane leki Gorąco polecam i pozdrawiam

lekarz Arkadiusz Szczupaczyński

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "WM - DENT"
Kamieniecka 14a
72-320 Trzebiatów

Niestety myślałam, że to bardzo dobry lekarz przynajmniej takie wrażenie stwarzał kiedy trafiłam na niego przez pomyłkę i dosłownie ostatni raz w życiu mam nadzieje. Zero jakiej kolwiek rozmowy z pacjentem wytłumaczenia czego kolwiek. Podczas wizyty odniosłam wrażenie jakby jak najszybciej chciał odwalić swoją robotę i pozbyć się pacjentki. Jeżeli już stawia jakaś diagnozę to nawet nic o niej nie powie ani nie wyjaśni. Co również w jego przypadku okazało ...
Opinia dodana przez: Oliwia

lekarz Marcin Domaradzki

Kamieniecka 3c/13
72-320 Trzebiatów

Odradzam jeżeli nie chcesz zostać kaleką. Że złamanym obojczykiem z .przemieszczaniem ,ramieniem opuszczonym o 4 centymetry odesłal mnie z İK to jest kamizelka ortopetyczna .
Opinia dodana przez: monika-kika

lekarz Michał Jarosz

Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medycyny Rodzinnej - Trzebiatów
Wincentego Witosa 11
72-320 Trzebiatów

Brak podejścia do dziecka. Córka z gorączka, rozpalonym całym ciałem, bólem gardła, brakiem apetytu. Drugiego dnia jak nic nie pomagało, stwierdziliśmy, żeby pójść do lekarza. Na wejściu bez oglądania od razu powiedział po co się w ogóle do niego przyszło, ze on i tak da paracetamol i tak córkę wypuścił do domu, twierdząc, ze to zwykła wirusowa.
Opinia dodana przez: Maciej

dr Zbigniew Wodnicki