Lekarze Turek

lek. med. Patryk Wodziński

lek. med. Patryk Wodziński

Specjalista USG, Lekarz rodzinny

62-700 Turek

Obecnie raczej rzadki przypadek prawdziwego lekarza z powołania :) dawno nie spotkałam tak dużo empatii, życzliwości i uprzejmości. Naprawdę miła wizyta, wszystko dokładnie wyjaśnione, rzeczowe badanie. Polecam
{'id': 27029, 'name': u'Turek'} Dermatolog
                                       lek. med. Magdalena Kręgiel

lek. med. Magdalena Kręgiel

Dermatolog

Dermatologia i Medycyna Estetyczna (Centrum Medyczne Medix)
Folwarczna 1
Turek

Świetna Pani doktor, szczegółowo tłumaczy, wyjaśnia,jest uprzejma,sympatyczna,bardzo pomogła córeczce z AZS,polecam
Opinia dodana przez: Justyna mama Poli

lek. dent. Jolanta Aleksander

ul. Żeromskiego 15
62-700 Turek

Polecam z czystym sumieniem, nie ma lepszego stomatologa☺ Miła, sympatyczna, konkretna przede wszystkim profesjonalna mogła bym tak jeszcze długo wymieniać zalety. Gabinet stomatologiczny czysty i zadbany POLECAM
Opinia dodana przez: Sylwia
Rzeczowy, miły i przede wszystkim potrafi słuchać pacjenta a to wielka sztuka z którą nie może się uporać wielu stomatologów. Polecam Pana Rumińskiego gdyż jest właściwą osobą na właściwym miejscu.
Bardzo miły i sympatyczny lekarz z ciepłym podejsciem do pacjenta . Polecam Wszystkim w 100 % . najlepszy Ortopeda w Turku
Opinia dodana przez: justyna

lekarz Wacław Bednarek

Przychodnia Zespołu Lekarza Rodzinnego "MEDYK"
Armii Krajowej 3
62-700 Turek

Jest super . Ma podejscie do dzieci. Nie rozpoczyna leczenia od antybiotyków . Podaje je dopiero w ostatecznosci.Zawsze mi pomagał w trudnych chwilach.Byl moim lekarzem i dzieci i nie moge sie pogodzic z tym ze nie ma go w przychodni. Nie ma drugiego takiego z powołania.
Opinia dodana przez: IwonA

lekarz Artur Zieliński

ulica Gen. Smorawińskiego 5/8
62-700 Turek

PAN DOKTOR JEST NAJLEPSZYM LEKARZEM JAKIEGO UDAŁO NAM SIĘ SPOTKAĆ W ŻYCIU. OGROMNA WIEDZA, WSPANIAŁE PODEJŚCIE, POMÓGŁ NAM W NAJGORSZYM DLA NAS CZASIE CHOROBY I NIE POZOSTAWIŁ SAMYCH SOBIE. W SZPITALU NA ODDZIALE ONKOLOGII U PANA DOKTORA BYŁA WSPANIAŁA OPIEKA. PROSZĘ WIERZYĆ, ŻE NIE SĄ TO PUSTE SŁOWA ALE PŁYNĄCE PROSTO Z SERCA, GDZIE MĄŻ PONAD PÓŁ ROKU TUŁAŁ SIĘ PO WIELU SZPITALACH I CHODZIŁ OD LEKARZA DO LEKARZA, DLATEGO ...
Opinia dodana przez: BEATA I JANUSZ KUBIAK

lekarz Mikis Eustathiou

Neonatolog, Pediatra

Turek

Trafne diagnozy, nigdy nie bagatelizuje podejrzeń chorób, dojazd do pacjentai co najwazniejsze - najlepsze podejscie do dzieci!!!!
Opinia dodana przez: tata krysi

lekarz Magdalena Rafalska

Psychiatra

62-700 Turek

Wystawiam maksymalną ocenę Doktor, Pani Magdalenie Rafalskiej. Jest to super lekarz, nastawiony na pacjenta. Pani pomoc odmienia moje życzę, nie zapomnę Pani tego. Dziękuję za to, że Pani jest oraz za Pani misję. Takich lekarzy nam potrzeba!
Opinia dodana przez: Pacjent

lekarz Magdalena Kuczyńska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ARSMEDICAL Ośrodek Specjalistycznych Usług Medycznych
ulica Kolska 28
62-700 Turek

Wspaniała , zaangażowana, super-kompetentna okulista w Kaliszu !!!, szybka diagnoza uratował mi wzrok
Opinia dodana przez: Piotr Sadowski

lekarz Anna Majda

62-700 Turek

Po 5 gwiazdek z każdej z powyższych kategorii świadczy o wszystkim: znakomita lekarka w każdym względzie. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Pacjentka E.

Barbara Marczewska

Chirurg stomatolog, Protetyk

NZOZ Ars Medical Ośrodek Specjalistycznych Usług Medycznych
Niepodległości 23
62-700 Turek

Koszt jaki podałam jest to kwota całego leczenia kanałowego zęba. P. Dr w każdej chwili udziela pomocy jak mało który lekarz potrafi pomów bez względu na to czy ma coś zaplanowane i nie zasłania się wymówkami że w weekendy przyjmuje tylko osoby wcześniej umówione. Jest bardzo wyrozumiała, dobrze doradzi. Polecam gorąco.

lekarz Dariusz Janiak

Gabinet
GORZELNIANA 1
62-700 Turek

Jestem po operacji żylaków, już po 1 wizycie Pan doktor trafnie zdiagnozował mój problem, bez dodatkowych wizyt i naciągania. Bardzo uprzejmy, konkretny i znający się na swojej pracy chirurg. Naprawdę godny polecenia.
Opinia dodana przez: Renata

lekarz Janusz Bogacki

62-700 Turek

Bardzo dobry lekarz,podchodzący do pacjenta profesjonalnie,jest rzetelny i miły oraz godny zaufania.
Opinia dodana przez: Mariusz

lek. dent. Iwona Wiśniewska-Puzio

3-go Maja 26 A
62-700 Turek

Polecam konkretne podejście do pacjenta jako jedyna od 10 lat przekonała mnie do działania w kwestii uzębienia a miałem je w stanie tragicznym, mimo strachu przed stomatologiem przekonała mnie ,zrobiła to wzorcowo i co najważniejsze po wizycie u Pani Doktor przestałem się bać a wiadomo jestem facetem i się bałem. Dziękuję Pani i Pozdrawiam Emil Kurczaba
Opinia dodana przez: Emil Kurczaba

lekarz Marek Bakalarz

NZOZ Ars Medical Ośrodek Specjalistycznych Usług Medycznych
Niepodległości 23
62-700 Turek

Polecam ! Polecam ! Polecam ! Doktor Bakalarz zawsze jest miły i profesjonalny , w odpowiedni sposób przekazuje nawet złe informacje . Jest cudowny !
Opinia dodana przez: paulina

lekarz Ryszard Gawlak

Laryngolog

os. Miranda 20
62-700 Turek

Najlepszy lekarz jaki był. Bardzo mi pomógł. Szkoda że odszedł. Nie ma takiego drugiego. Był bardzo uprzejmy i miły.
Opinia dodana przez: Patryk

lekarz Stanisław Bińkowski

Ginekolog położnik, Ginekolog

Turek

Jestem pacjentką dr Bińkowskiego od kilku lat. Własnie prowadził moją drugą ciążę. Co prawda pierwsza zakończyła się łyżeczkowaniem w 10 tygodniu,ale to oczywiście nie była wina lekarza. Bardzo delikatnie powiedział mi o problemie, wytłumaczył co teraz powinnam zrobic i ogólnie z dużą empatią podszedł do problemu. Pamiętam,że nie wziął nawet wtedy za wizytę gdy zobaczył jak przybiła mnie wiadomośc o obumarłej ciąży. Druga ciąża minęła bez komplikacji. Na każdej wizycie ...

Jan Czereda

62-700 Turek

Bardzo fajny, rzeczowy lekarz-normalny czlowiek. Dba o swojego pacjenta, doradzi i jest osiagalny telefonicznie w kazdej chwili. Prowadzil moja ciaze i odbieral porod. Maz mogl uczestniczyc bez problemu w kazdej wizycie i przy porodzie :) Nawet nam szkoda bylo po rozwiazaniu w grudniu ze to juz koniec co miesiecznych konsultacji :) Zona w rejestracji rowniez bardzo mila osobka :) Krotko mowiac: Polecam ! W razie kolejnej ciazy rowniez wybralabym Pana ...
Opinia dodana przez: Ania

lekarz Anna Prycka

Laryngolog

medicus
62-700 Turek

Najlepsza w całym Turku! Az lza sie w oku kreci po wizycie u tak dobrego specjalisty I to na nfz..to jest jeden z nielicznych lekarzy, ktory nie dosc że pomaga to jeszcze ma szacunek dla pacjenta i jego czasu.Duzo zdrowia dla Pani doktor.
Opinia dodana przez: Anna