Lekarze Warka

lekarz Julia Kawecka

SPZOZ w Warce
ul. Piotra Wysockiego 10
05-660 Warka

Kochana Pani doktor! Widać że naprawdę kocha swój zawód i ma podejście do ludzi. Byłam u niej z narzeczonym dwa razy, zawsze wysłuchala i pomogła! Takiej Pani doktor to naprawdę że świecą szukac! 😍
Opinia dodana przez: Marta z Rembertowa

dr n. med. Maciej Kostrubiec

Kardiolog

Rehabilis
Gwiaździsta 5
Warka

Wspaniałe podejście do pacjenta. Uprzejmy, rzeczowy człowiek, oczywiście godny polecenia. W jasny, rzetelny sposób odpowiada na zadawane pytania, rozwiewa wszelkie wątpliwości.
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Piotr Ścisło

Internista, Kardiolog

NZOZ Przychodnia Lekarzy Specjalistów PRIMA-MED
plac Stefana Czarneckiego 2
05-660 Warka

Rewelacyjny lekarz. Cierpiałam długo na depresję i stany lękowe. Lekarz przede wszystkim rozmawia, wyczuwa pacjeta, dogłębnie wnika w problem. Proponuje też inna alternatywe leczenia-jak rozmowa z psychologiem. Za każdym razem powtarza, że jeżeli poczuje się gorzej lub będę miała jakie kolwiek pytania mam od razu dzwonić. Cóż więcej powiedzieć-żeby tylko było więcej tak oddanych lekarzy...
Opinia dodana przez: Katarzyna

lek. dent. Dorota Siedlecka

Puławska 21
05-660 Warka

Profesjonalna i miła pani stomatolog. Solidnie skutecznie i dobrze, polecam wszystkim jak najbardziej!
Opinia dodana przez: Damian

lekarz Lech Żak

Lekarz rodzinny

05-660 Warka

W porządku facet, miły, kompetentny i doświadczony lekarz. Od wielu lat związany z miastem i pacjentami.
{'id': 14389, 'name': u'Warka'} Internista
                                       dr n. med. Tomasz Kulawik

dr n. med. Tomasz Kulawik

Internista, Kardiolog

05-660 Warka

Bardzo dobry lekarz godny polecenia Chciala bym pojsc na wizyte ale Pan dr nie wiem gdzie teraz przyjmuje bylam na wizycie 3 mies temu naUniwersyteckiej

lekarz Bogdan Piechowicz

Internista, Diabetolog

05-660 Warka

Po pierwszej wizycie jestem bardzo zadowolona z całego jej przebiegu. Choruję na cukrzycę od kilku lat i po raz pierwszy lekarz tak precyzyjnie, rzeczowo, wręcz obrazowo wytłumaczył mi istotę tej choroby. Zajął się diagnostyką całego mojego stanu zdrowia, zwrócił uwagę na pozostałe problemy chorobowe. Opowiedział o zasadach odpowiedniego żywienia, ćwiczeń ruchowych, aktywności , polecił mi odpowiedni wysiłek fizyczny z moimi możliwościami ruchowymi. Wizyta trwała długo, ale ten cenny czas Lekarza ...
Opinia dodana przez: Elżbieta

mgr Joanna Koszewska

Dietetyk, Dietetyk dziecięcy

Warka

Zdecydowanie Pani dietetyk Koszewska z Diet-Point spełniła moje oczekiwania. Mam teraz smukłą sylwetkę. Uświadomiła mi, że dieta to wprowadzanie zdrowych nawyków na całe życie, by jak najdłużej cieszyć się zdrowiem.

lekarz Renata Książek-Tomaszewska

Lekarz rodzinny

Letnia 5
05-660 Warka

Bardzo miły i kompetentny lekarz. Poświęca dużo czasu na wywiad z pacjentem i zadaje dodatkowe pytania, żeby dowiedzieć się jak najwięcej o zgłaszanych dolegliwościach. W razie potrzeby kieruje na badania i do specjalisty.
Opinia dodana przez: Maria

lek. dent. Katarzyna Śmielak

SPZOZ w Warce
ul. Piotra Wysockiego 10
05-660 Warka

Od roku jestem pacjentką i bardzo polecam. Nie spotkałam się jeszcze z tak szczegółową dentystką. Leczenie na najwyższym poziomie :)
Opinia dodana przez: Angelika

lekarz Ignacy Lipski

Urolog

05-660 Warka

Super lekarz! uratował mi nerkę. Trochę małomówny ale bardzo kompetentny. Dobrze, że jest taki w okolicach Grójca.
Świetny specjalista. Szkoda ze przyjmuje w warce tylko przez dwa dni a teraz jeszcze rzadziej. Godny zaufania i zawsze pomocny.
Opinia dodana przez: Patrycja

lekarz Paweł Strus

Miła 12
05-660 Warka

Polecam! :) Bardzo miły i dobry lekarz.

Hubert Woźniak

Dermatolog

Wójtowska
05-660 Warka

Wspaniały Człowiek i doskonały lekarz. ................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
Opinia dodana przez: Adam

lekarz Sławomir Dudojć

Lekarz medycyny pracy

Prywatny Gabinet Leksrski Medycyny {Pracy
05-660 Warka

Bardzo specyficzny i nie przyjemny Pan. Zachowuje się tak jakby musiał pracować za karę. Nie polecam.

lekarz Czesław Czechyra

DENTAL MEDICAL VARSOVIA NZOZ Warka
plac Czarnieckiego 2
05-660 Warka

Nie zgadzam się z opinią pacjentki. Leczę moich synkow od 10 lat u doktora i nigdy się nie zawiodłam. Diagnoza zawsze trafna. Jest życzliwy, moi chłopcy go wręcz uwielbiają. Godny polecenia!!!
Zgadzam się z negatywnymi opiniami w 100%. Wizyta od samego początku była bardzo nieprzyjemna, na dodatek Pani jeszcze mi doradziła, że jak mi się to nie podoba to lepiej żebym się zapisała do innego lekarza. Oczywiście odpowiedziałam, że w tym przypadku liczy się dobro dziecka, ja najwyżej wytrzymam owej Pani zgryźliwość, ale oczywiście pożałowałam, bo Pani "pediatra" po pierwsze nie zbadała dokładnie, i stwierdziła zapalenie opon mózgowych i wypis do ...
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Adam Sękulski

Internista, Lekarz rodzinny

05-660 Warka

Jestem osobą starszą i z wieloma lekarzami miałam kontakt.Jestem mile zaskoczona i zadowolona ,że trafiłam na Pana doktora .Uprzejmy,wypytał o wszystko ,zbadał ,dał leki ,za tydzień zlecił badania ,po pierwszych lekach bolał brzuch zmienił na inne .Jest zaangażowany w kontakcie z pacjentem ,poświęca mu dużo czasu. Myślę ,że po objęciu funkcji dyrektora Przychodni wprowadzi zmiany korzystne dla pacjenta .Życzę powodzenia i zdrowia w ten trudny czas
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Waldemar Derkacz

Internista, Lekarz rodzinny

05-660 Warka

Mówię doktorowi, że mam problem z gardłem od kwietnia a pan doktor mówi, że on nic tu nie widzi i proszę przyjść do mnie jak coś się będzie działo. Właśnie przyszłam do niego z problemem a on mnie odesłał bez niczego. Gorszego lekarza nie spotkałam.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Grzegorz Szczerbiński

05-660 Warka

Jestem w ciąży 28 tc nie mogłam iść do swojego lekarza prowadzącego. Kilka razy ptak czemu nie poszłam do swojego. Mam jakąś infekcje przepisał mi coś nie mówiąc co mi jest do karty ciąży nic nie wpisał nawet jakby wizyty nie było.. poprosiłam o skierowanie na USG piersi z oburzeniem powiedział że w ciąży nie robi się takich badań potraktowała mnie jakbym nie wiem co chciała od niego i kazał ...
Opinia dodana przez: Monika