Lekarze Wejherowo

lek. dent. Anna Soszyńska-Machowiec

DENTYSTA Indywidualna Praktyka Lekarska
Sobieskiego 227
Wejherowo

Bardzo sympatyczna,miła osoba.Wchodząc do gabinetu czuje się tam bardzo komfortowo.Leczenie u pani doktor ma charakter misji pomocy drugiemu człowiekowi a nie jak to teraz popularnie bywa zwykła praca zarobkowa.Leczenie w pełni profesjonalne i dodatkowo ceny naprawde konkurencyjne.SZCZERZE POLECAM USŁUGI PANI DOKTOR-NAPRAWDE WARTO!
Opinia dodana przez: STEFANIA

lekarz Andrzej Dubaniewicz

Gastroenterolog, Gastrolog

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Andrzej Dubaniewicz
Bukowa 2B
84-200 Wejherowo

Długo dojrzewałam do gastroskopii. I dobrze, bo trafiłam do doktora Dubaniewicza. Jestem zachwycona! Przyznam, że bardzo obawiałam się tego badania, bo dookoła słyszałam, że jest bardzo nieprzyjemne. Może, ale na pewno nie jest takim, w gabinecie doktora Dubaniewicza. A jak wygląda ? Leżę. Przede mną lekarz, z pewną i jednocześnie delikatną ręką, a za moimi plecami... ANIOŁ STÓŻ - wspaniała osoba- żona ( i również lekarz) pana doktora, która przeprowadza ...
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Andrzej Dziedzic

Pucka 11
Wejherowo

Bardzo dobry chirurg i lekarz. Dba o pacjenta . Jest empatyczny i bardzo profesjonalny. Polecam tego lekarza.
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Paweł Kalinowski

Chirurg urazowy, Ortopeda

poradnia urazowo-ortopedyczna
sw.jana7B
84-200 Wejherowo

Dr Paweł Kalinowski prowadził mnie prawe 9 lat, on jako jedyny stwierdził rzeczywistą przyczynę dolegliwości bólowych. Inni lekarze mieli odmienne zdanie. Z początku Pan Paweł próbował zrobić wszystko by tylko uniknąć operacji, m.in. przepisywał mi różnego rodzaju środki w postaci tabletek jak również rehabilitacje. Pamiętajmy, że każda ingerencja w staw jest szkodliwa. W moim przypadku operacja była nieunikniona. Byłam operowana 5 razy. Doktor Paweł po każdej operacji podchodził do mnie ...
Opinia dodana przez: Dzeeela

lek. med. Sykstus Holeksa

Gabinet okulistyczny NZOZ BO/HO
Gdańska 51
Wejherowo

Sympatyczny lekarz z dużą wiedzą , konkretny w diagnozie, czułam się zaopiekowana . Takich lekarzy trzeba. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Anna Budzyńska-Sildatke

Ogrody Nanickie 18
84-200 Wejherowo

Bardzo dobry lekarz :)polecam profesjonalne podejscie do malych dzieci:)

lek. dent. Ewa Wrońska

indywidualna praktyka lekarska
chopina
84-200 Wejherowo

najlepszy lekarz z jakim miałam dotąd do czynienia! leczę zęby od dość długiego czasu i dopiero dr Ewa całkowicie mi "podpasowała". spokoj, kompetencja, przyjemne usposobienie- kobieta anioł :) polecam wszystkim!
Opinia dodana przez: patrycja

mgr Krystyna Langa

Psycholog

Centrum Terapii Krótkoterminowej
ul. 3- go Maja 3, pok. 2
84-200 Wejherowo

Od lat leczyłem się z powodu nerwicy lekowej. Po terapii nie biorę już leków i mam święty spokój. Myślałem, że będę się z nią męczył całe życie. Cały czas oswajam się z nową sytuacją. Dlaczego lekarze nie mówią, że można się wyzbyć nerwicy lękowej dzięki terapii psychologicznej.
Opinia dodana przez: Konrad

lekarz Anna Bryks-Laszkowska

84-200 Wejherowo

Najlepsza chirurżka dziecięca. Uratowała mojego synka, nie zwlekając z diagnozą i działaniem. Polecamy z całego serca!
Opinia dodana przez: Mama

lekarz Grzegorz Marciniak

Ginekolog, Ginekolog położnik

Wejherowo

Dr Grzegorz Marciniak prowadził moje dwie ciąże, ma super podejście, nawet udało mi się trafić na dr na porodówce, czekał aż urodze, przez co musiał troszke dłużej na dyżurze zostać :) Bardzo uprzejmy, pomocny, wszystko tłumaczy. Szkoda że odszedł z Wejherowa :(
Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Andrzej Lehmann

84-200 Wejherowo

Super Specjalista, szybko i sprawnie postawiona diagnoza, fachowo zrobiony zabieg. Zaangażowanie i uprzejmość
Opinia dodana przez: Urszula

lekarz Szymon Syroczyński

84-200 Wejherowo

Trafiłam pod opiekę Pana Doktora Syroczyńskiego w Szpitalu w Wejherowie na SOR-ze, gdzie trafiłam po trwającym kilka dni olbrzymim bólu kolana. Diagnoza pierwszego lekarza, do którego udałam się dzień wczesniej prywatnie (zerwanie łąkotki), okazała się błędna. Dziś widzę, że miałam wiele szcześcia, że trafiłam na Pana Doktora. Od samego początku wzbudził zaufanie profesjonalym podejściem i widoczną kompetencją (choć nie mnie ją oceniać, ponieważ nie jestem specjalistą). W sposób zwięzły przedstawił ...
Opinia dodana przez: Monika

lek. dent. Beata Lidke

ul. św. Jana 7C/40
84-200 Wejherowo

Wielokrotnie byłam u Pani Doktor. Zawsze profesjonalnie. Nawet leczenie kanałowe nie było takie straszne. Bardzo polecam

lekarz Jacek Krzymiński

Radiolog

84-200 Wejherowo

Rzeczowy , konkretny, pomocny i bardzo dobry specjalista. Posiada najnowszy sprzęt. Serdecznie polecam pana doktora ☺️
Opinia dodana przez: Pacjentka

lekarz Anna Okonek-Szymkiewicz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Nr 1
ulica 10 Lutego 13
84-200 Wejherowo

Bardzo kompetentny, oddany lekarz, wrażliwy na niedyspozycje pacjenta. Bardzo dziękuję za wszechstronną opiekę.
Opinia dodana przez: Edyta

Danuta Bujak

Krofeya 45
84-200 Wejherowo

super pani doktor bardzo sympatyczna podejście do dzieci super bardzo polecam naprawdę

lekarz Halina Palmąka

Dermatolog

84-200 Wejherowo

Polecam znakomitą w każdym calu opiekę medyczną dr Haliny Palmąka. Począwszy od dogłębnej diagnozy, poprzez celny dobór leków (najmniej inwazyjnych), zalecanych w leczeniu chorób - w moim i rodziny: dzieci i seniorów przypadkach, pani dr diagnozuje pacjenta nie tylko w kwestii aktualnej choroby, ale też ogólnie, przewidując następstwa i ewentualne komplikacje po stosowanym leczeniu - by w rezultacie pacjent mógł uniknąć wszelkich niepożądanych skutków przyjmowania leków. Poza tym, a właściwie ...
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Teresa Baranowska-Wasiak

ul. Słowińców 44
84-200 Wejherowo

Super podejście do pacjenta! Rzeczowa, punktualna, sympatyczna. Trafna diagnoza i leczenie. Lekarka z powołaniem wzbudzająca zaufanie. Jeszcze raz Pani dziękuję - Paweł
Opinia dodana przez: pawel

lekarz Roman Budziński

84-200 Wejherowo

W dniu 14 stycznia 2015 roku pan doktor przeprowadził u mnie w Szpitalu w Wejherowie laparoskopowe usunięcie pęcherzyka żółciowego. Uprzejmość pana doktora zarówno w zakresie terminu przeprowadzenia operacji, jej przebiegu jak i zachowania pooperacyjnego winna być oceniona jako celująca. Prawdą jest to co powiedziała jedna z pielęgniarek z oddziału chirurgii, iż jest to lekarz nadzwyczajny zarówno jako doktor jak i człowiek, niezwykle skrupulatny, ale także wyrozumiały. Nie znajduję słów, aby ...
Opinia dodana przez: Joanna

lek. dent. Joanna Popów

ul. 10 Lutego 1/U3
84-200 Wejherowo

Szkoda że trzeba tak długo na Panią Joanne czekać na NFZ ... Jest Kochana,precyzyjna, szybka i miła
Opinia dodana przez: Ania